Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. i to naprawdę może być irytujące:facepalm:
  2. no pewnie że lepsza, bez dwóch zdań ---------- Post added at 10:17 ---------- Previous post was at 10:16 ----------
  3. witam brata z "daleka":naughty:
  4. a jakie masz tam felgi i opony, chodzi mi o rozmiar ??
  5. ...toś se nakopoł w papiurach i w 101% zgodza sie z Robertym...
  6. hello...łł w ten słoneczny dzionek:kox: normalnie zaczynam się irytować...zaś inaczej są "poukładane" emotki w folderze:eusathink:
  7. na dobry wieczór i na dobranoc
  8. chyba na piecu jak mu wygasło
  9. dostaniesz z boksa:bokser: i odeśle Cię z kwitkiem ---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:58 ---------- dobra spadam, bo przyszła na komp:cool1: dobranoc Wam
  10. co do spania to na pewno pójdzie a ja do roboty
  11. żona mi patrzy w komp:tongue4:
  12. no to chyba byś musiał coś pomyśleć nad tym...:naughty:
  13. Tomek...klikam na tą fote po prawej i nic mi się nie włącza:whistling: ---------- Post added at 17:56 ---------- Previous post was at 17:55 ---------- no...narazie nie wiem i się przyznaję
  14. ooo...a przy okazji se looknę Twoją furmankę---------- Post added at 17:48 ---------- Previous post was at 17:47 ---------- ---------- Post added at 17:52 ---------- Previous post was at 17:48 ---------- ale teraz tego już nie będę robił, bo po prostu mi się nie chce
  15. łłooo...to dużo piwa się wypije zanim dojdę, bo jak poprzednio zrezygnowałem to teraz zapewne też
  16. ołłkejj...nawet nie zważyłem uwagi, że nia działa:bag: ---------- Post added at 17:35 ---------- Previous post was at 17:30 ---------- jak do tego dojdę, żeby ładnie to wyglądało jak u Daniela w podpisie, to zmienie, bo narazie taki dłuuuuugi adres mi wchodzi:embarrassed:
  17. jo niestety ni, do roboty na 23 ida
  18. uff...to dobrze ---------- Post added at 17:02 ---------- Previous post was at 15:53 ---------- jako sam tuje cisza...jak makiym zasioł
  19. nie wiem jak on, ale ja jak mam na 12, to o 10.40 wyjeżdzam:rolleyes:
  20. tiaa...yhyy...ja piszę i nie umiem się skupić, bo co literka to oko wyżej i nagle takie pytanie się nasuwa..."co on tam pisał ??"
  21. ale kapeluszy się "narobiło"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.