Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Tyś chyba nie czytał całości :lol1::lol1::lol1: czytałem czytałem...tylko nie zdążyłem edytować, bo dziś w robocie podobna gadka była i jeden taki właśnie tak zacytował. Bo właśnie też powiedziałem że kiedyś byłem porządniejszy a on właśnie powiedział że się starzejemy. Ale nie zmienia to faktu że nie dopisałem...
  2. albo jak wyzej pisałem...gumka od linki z maski (ze starości mogła pęknąć) ja by najmniej tak miałem:whistling:
  3. nie mijo yno starzejymy sie...starzejymy...tak sie tera nazywo:decayed:
  4. normalnie Marek włazł i wszyscy pitli:decayed:
  5. :polew: Marek wolałeś odrazu się usprawiedliwić
  6. Przemo się lubi w smerfy bawić :polew: http://pobierak.jeja.pl/images/5/9/6/2187_smerfy.jpg My przynajmniej smerfetkę mamy a ty dalej tego kalkiera męczysz :polew: normalnie Wy to jesteście rzeźnicy
  7. Ty to masz fantazję :polew::polew: abo usz próbował i pisze z doświadczenia :polew: i odezwij się tu a odrazu domysły będą... ---------- Post added at 10:26 ---------- Previous post was at 10:22 ---------- jak ja bym takie smerfy za dziecka oglądał to na psychę by mi na pewno siadło:doh:
  8. Stare postarał byś się bardziej wiem że stać cię na więcej. Może znowu jakiś filmik podrasowanej "kosiarki" zamieścisz. Co Gargamel?? :polew::polew: Stare jak Ty podobno taki stary z Ciebie piernik, że już dwa razy Ci z d*py huba wycinali :polew: Co zazdrościsz kita już nie wystarcza??? :polew: czy ja o czymś nie wiem:eusathink:bo jak patrzę na te wypowiedzi:polew:
  9. to by mu to nawet d*pą wlazło a pyskiem wylazło i loda przy okazji by miał
  10. ja pierd*loe jak ten koleś chciał se zrobić dobrze to mógł se usiąść na 3" rurę i długości pół metra a nie takie "dupstwo":wallbash:
  11. No no tylko z tą "tolerancją" to trza uważać. A na przyszłość pisz że skrzynia u żony jest do wymiany to nawet ciebie będą nosili na rękach:polew: tera jak to poczyta to Tobie się dostanie:polew:---------- Post added at 10:05 ---------- Previous post was at 10:04 ---------- ja curvus można być takim debilem, idiotą, kretynem...:wallbash:
  12. b6 też se kupi papa albo przemaluje:naughty:
  13. a tam przerąbane...Moja jest bardzo tolerancyjna, więc spoko:decayed: a pomagerów to ja potrzebowałem...jak swego czasu silnik i skrzynie wyciągałem z auta i żadnego ochotnika nie było:disgust:
  14. przy tej wysokości opony te 7,5 cala zniknie a na 7,5" można dużo rodzai opon zakładać
  15. marzyciel:tongue4: ---------- Post added at 23:45 ---------- Previous post was at 23:42 ---------- dobra Tomuś...ja też idę nyny, dobranoc:lazy:
  16. łłłooo...w to nie wątpię, normalnie dużo jest takich osób do pomocy:polew:
  17. dobranoc kolorowych snów:smiley: ja też będę się zbierał bo troche jutro mam roboty a przed robotą muszę to porobić
  18. a dobry wieczór ---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:37 ---------- nooo...taki Jiiihaaa...patatj pataj patajjjj...
  19. ja narazie mam dość wrażeń w życiu i jakoś tam wolę się ustatkować
  20. tiaa...i na spocie bym tak wyglądał to nie ten typ kobiety:polew: no wreście mam ten swój fis w aucie:naughty: jeszcze parę pierdołek do porobienia i będzie gitara:thumbup1: Artur a Ty w robocie ??
  21. wiesz co...może i tak ale z drugiej strony kto ja teraz obudzi chodź by kłodę dugał...bez życia:polew:
  22. to bym musiał Ją obudzić, a tego chyba nie chcesz:whip2: ---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:19 ---------- a właśnie...wspomniałeś o jedzeniu...zgłodniałem:embarrassed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.