Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Powrót do 1BE co potrzebuję?


mjw83

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Powracam do zawieszenia 1BE gdyz furka za nisko stoji jak na moje drogi a i amorki sie juz posypały, mam sprężyny i kupiłem amorki co potrzebuje jeszcze? jakie podkładki pod sprężyny? te same co mam czy potrzebuje specjalne do 1BE? jesli tak prosze o jakies namiary?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz wszystko, ale jedno mnie zastanawia, jak wymieniałem wachacze górne w fabrycznym 1be to lemforder przewidział inne dla 1ba i inne dla 1be, po przyrównaniu okazało sie ze różnia się minimalnie kształtem ale kąty i długość ta sama i kupiłem te 1ba bo były niebagatela tańsze. Wie ktoś coś więcej o tych różnicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz wszystko, ale jedno mnie zastanawia, jak wymieniałem wachacze górne w fabrycznym 1be to lemforder przewidział inne dla 1ba i inne dla 1be, po przyrównaniu okazało sie ze różnia się minimalnie kształtem ale kąty i długość ta sama i kupiłem te 1ba bo były niebagatela tańsze. Wie ktoś coś więcej o tych różnicach?
no nie gadaj, że coś takiego jest pierwsze słyszę...masz jakieś foto tych różnic, bo szukam i narazie nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze te sprezynki i mam foty jak było przed, po jeszcze nie robilem ale jak na 1BE to jakos dla mnie za wysoko myslę nad zakupem -30 jutro zrobię foty jak siedzi teraz i podam linki przed i po :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze te sprezynki i mam foty jak było przed, po jeszcze nie robilem ale jak na 1BE to jakos dla mnie za wysoko myslę nad zakupem -30 jutro zrobię foty jak siedzi teraz i podam linki przed i po :)

a jakie masz tam felgi i opony, chodzi mi o rozmiar ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co chcesz mieć na tej feldze ??...jak chcesz mieć obniżone to te -30 Ci styknie, ale jak oczekujesz gleby to nie baw się w żadne -20 czy też -30 tylko kup gwinta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głebe to ja miałem i wygladało to tak , ale to nie na moje wyboiste drogi i dziury

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b2d6de6b6928cb93.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d1bff530a2bdf9d2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/eec0d2f18423b0bf.html

wiec włorzyłem seryjne 1BE ale jakos wysoko jest moze z czasem troche obsiądzie

planowanie oponki zima 16/55 lato 17/50 chiał bym uzyskac jakies 2 palce nad oponką

jak moje 1BE sie nie ułorzy planuje kupic cos nizszego jak -30 albo -40 mysle ze nie bedzie za nisko i wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dwa palce to raczej te -40, też zależy jaka szerokość będzie tej 17-tki na 50-tce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokosc opony 205 jak bedzie stało auto jak załorze na przód -40 a tył zostawie na 1be przód nizej tył wyzej wchodzi w gre taka konbinacja? mysle ze nie bedzie zle gdyz na tyle bak zbiornik lpg i zapasówka troche wazy, a i auto wygląda agresywniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w takowej sytuacji myślę, że będzie okej. Potem wklej foto jak będzie to wyglądało:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sezon 2011 jeździłem na -70 i 215/40/17 ten sezon będzie -80 ale felga i oponka będzie inna 225/40/18 więc będzie niżej ale wyżej:thumbup1:

ale jak zwróciłeś uwagę...ładną ma ładną:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę postów było pisane 205/50/17 w dwóch postach jest "rozwiązanie Twego problemu":whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce będę miał na sprzedaż komplet Eibach -30mm do Q:kox:. Muszę tylko wrócić do serii, za parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...