Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. :decayed:no to chyba razem się starzejemy:polew:---------- Post added at 12:14 ---------- Previous post was at 12:13 ---------- bo też tak myślałem:grin:
  2. ja też tego nie umie robić na tzw. hop:kwasny:
  3. i kolejny beret do kolekcji:decayed:
  4. cholender no to jutro odpada...najwyżej na poniedziałek się umówimy:wink: a toi już jak Tobie pasuje
  5. Tomku...tak jak pisał Daniel on ma moje kluczyki:wink:, ale wydaje mi się że podobne są... ...Danielu, jutro na żory pojadę, bym se podskoczył po nie:wink: tylko o której?? ---------- Post added at 21:51 ---------- Previous post was at 21:49 ---------- 225/45 mi to wygląda lub 215/50...no więc
  6. robi się ciekawie:naughty: ---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:30 ---------- dobra...ewakuuję się do łóżka dobranoc:hi:
  7. będzie będzie:kox: ...bo dolna już jest ORI:naughty: ---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:22 ---------- jeszcze tylko Arturku by mi był potrzebny Twój rs-owski stabilizator:tonguemad:, bo mój ma taką samą średnicę ale jest pusty:kwasny: ---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:23 ---------- okej na pewno zrobię o Ci powiem:thumbup1:
  8. a ja się chyba pokuszę o dwa otworki pośrodku i łapnę jeszcze grodź, powinno być jeszcze bardziej sztywne:decayed:
  9. ...tzn. na tym płaskowniku jest jeszcze 8 innych dziurek o średnicy...6-7mm:decayed: ---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:06 ---------- to chyba było dodatkowo do grodzi montowane...bynajmniej tak wnioskuję a może się też mylę i to też możliwe:wink:
  10. już jestem...na fejsie byłem chwilkę ...otworzyłem:naughty: i dość dużo tam innych otworów:eusathink:...
  11. Dostałeś :kwiatek:dostałem ...w sobotę będzie rezanie:kox:
  12. a ja po robocie:whistling:
  13. :notworthy:ja dziękuję za spota i Moja Żonka również
  14. Tomek (tomaszstn)...po 20 będziemy na pewno (jak Ci się wspomni, to przywież mi to COŚ ), bo dziś i jutro mam na 12, więc...muszę się już zbierać
  15. NAJLEPSZEGO ROBERCIE:drunk:
  16. ja się postaram, ale najprędzej po 20 godzinie będę
  17. ja tam się nie śmieje z ludzkiego "nieszczęscia":whistling:, bo w pewnym momencie nie byłem "za grzeczny":facepalm: ...ale jak to mówią wszystko jest dla ludzi, nawet te nieszczęsne papryczki czy też korniszonki:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.