Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. eee...ja dziś się ogoliłem:decayed:
  2. no wiesz trzeba mieć coś twardego:decayed: ...dobra idę, bo robi się "niebezpieczny temat":decayed: dobranoc:hi:
  3. ahaaa to już wiem dziękuję za wyczerpującą odpowiedź dobranoc, bo żona czeka w łóżku:naughty:
  4. ja mam na 12:wallbash: a tak z czystej ciekawości...Tomek jeden i drugi tzn Hammer i tomaszstn i mervin co znaczą te krzyzyki (plusiki) na dole w: Aktualnie 4 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (4 zarejestrowany(ch) oraz 0 gości) grzesiek26sg, H4mm3R+, m3rvin+, tomaszstn+ ?? ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- nooo...to też nie wykluczone:polew:
  5. Jak będziesz w czwartek, to dostaniesz:decayed:??
  6. no to ja muszę mieć tak przymulonego tego lapka, że szok:shock3: ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- ja dostanę za Ciebie:decayed:
  7. no to ładnie... myślę że piątkową kawkę będę pił z nowego kubka:naughty: ---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- normalnie...zaraz się wQrfie !! Czy Wam też tak dupiato te forum chodzi:facepalm:??
  8. standardowo...obejrzyj tą uszczelkę lub tą od linki maski, może Ci po czymś spłynęła akurat,że ta woda tam się pojawiła
  9. Tomuś...mi się skojarzyły te ogony tylko z "bryloczkiem" (zawieszka) zwał jak zwał jednej osoby:decayed:
  10. nooo...dopiero teraz mi blangło:kwasny:
  11. okej... no to ładnie:wink: ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- koledzy...powiedzcie mi jedno...czy facebook Wam chodzi?? Bo mi nie blaga:kwasny:
  12. no no no...ale tu się popisało na "mój" temat:embarrassed: Mario...będę w czwartek, ale dopiero koło 20.20 po robocie:wink: . A i mam nadzieję Danielu, że będziesz miał do mnie kubek, bo przelew jest na Twym koncie:decayed: Marioo...a co do mojej "kupy" to ją widziałeś jak była na kozie zimą
  13. Audi co tu dużo gadać
  14. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=429579727052547&set=a.429576860386167.106464.100000015705282&type=1&theater a to jego http://www.facebook.com/photo.php?fbid=353988231332237&set=a.146038928793836.31219.100001631893573&type=1&theater a tak poza tym:hi:
  15. ja sie wczoraj dowiedzialem na wieczor i szybko mycie, glaskanie i gwinta krecenie było...dopiero o 23 wyszedlem z garazu:facepalm: ale warto bylo:decayed: ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- normalnie powoli zaczynają mnie wQrfiać te "podwójne: posty:facepalm: za każdym razem edytuję i usuwam aby to jakoś wyglądało:doh:
  16. to był czysty spontan...po szejku wypili, lody zjedli i każdy w swoją stronę aaa...Ty już striptiz:facepalm:, poczekaj aż Hammer wejdzie i "da" Ci stonkę
  17. wystarczy jak już będziesz miał ze 2k pln w kieszeni:wink:
  18. aa... My i tak potem wylądowali w MC w Wodzisławiu i nie powiem małe "show" było:decayed: ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- My jak już wyjeżdzali, to już ich nie było:decayed:
  19. a Ty długo żeś tam jeszcze siedział ??
  20. poczekej az sie Artur pojawi:whistling: bedzie wpi**dol:punish:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.