Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. nie no... on co mi się zdaje nie robi na rano...no chyba,że przelotem tzn. za zmianą ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- no nic spadam powoli do wyra...dobranoc:hi:
  2. Daniel musiałby się zmienić datę w spocie na "następną":wink: Qrcze jutro bym musiał dokładniej popracować nad moim rowerkiem tzn. wydrzeć i przygotować do malowania:whistling: atak mi się nie chce ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ---------- no nic ja się ewakuuję...dobranoc:hi:
  3. nieee...bardziej potulny niczym baranek, albo jak kto woli...baran:decayed:
  4. bo się zapowiada, że będę jednocześnie w domu i pracy w następnym tygodniu, ale w który dzień to jeszcze najstarsi górale nie wiedzą ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- Qrfa kolejne:whistling: piwo mi się skończyło:kwasny: to się zaczyna robić niebezpieczne:whistling:
  5. jak do Daniela, to spoko...on często na pw przepełnione:decayed: ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- OK. To będa u Ewki o 21:45 ktoś się prosi o ale nigdy nie wiesz kiedy ja będę w domu, ale jednocześnie będę w pracy:naughty:
  6. aa...wiem coś o tym Moja też "to przerabia":kwasny:. Wporzo...następny tydzień mam na 21.30:wink:
  7. hmm...nie wiem jak z czasem np jutro, ale jakby się coś znalazło...to bym może podskoczył do Cia z tym tarczkami i ramką ?? ...ale nie obiecuję, bo u mnie ostatnio gorzej niż w kalejdoskopie się zmienia wszystko:kwasny: no chyba, że będziesz wchłaniał wiedzę na uczelni:wink:
  8. po raz pierwszy.... po raz drugi.... po raz trzeci.... sprzedana:decayed:
  9. ojj...byś się zdziwił ile jest geji na kopalni:decayed: kolego...by nie jeden miał dupsko z orane:whistling: ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- na łaźni...mam np.jednego geja:whistling: ale niby jest nie szkodliwy, zresztą chodzi tylko na rano a ja na rano nie chodzę, więc... resztą na rano tylko lizydupy kierownika chodzą
  10. aaa...o to chodziło:whistling: a tak na poważnie..nikt nie chce przygarnąć jednej czarnej ramki klubowej?? bo mnie to teraz już leży:wink:
  11. Wieśku...ten kto pracuje na dole chyba jest na wszystko odporny:decayed:
  12. po zatwiedzeniu tego posta...przeszła mi myśl że ktoś to inaczej zrozumie:polew:
  13. jakoś dziwnie to zacytowałeś Tomku:wink: :shock3:nikt nie chce ramki klubowej w baaaaardzo dobrym stanie...normalnie szok:whistling:
  14. ja mam jedną czarną ramkę na zbyciu... bo z przodu mam tylko blachę
  15. no to musisz nad tatusiem popracować bo on chyba ma świadomość że jak coś się przydarzy to jemu zniżki też polecą Będę uważał Po za tym Auto już w zarejestrowane, i odebrane od mechanika. Mechanicznie igła PS: Łyknoł bym jedną ramkę klubową, nie ma ktoś na zbyciu? ile dajesz, bo mam jedną
  16. dziękuję za spota:decayed: i kawka z nowego kubeczka:kox: smakuje wyśmienicie:naughty: a na następny spot wezmę sobie pastę do mycia:facepalm: idę pomyć po obiadzie:kwasny: ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- dobra koledzyyy...idę spać dobranoc:hi:
  17. i najlepszego wszystkim solenizantom spóźnione, ale jak najbardziej szczere:wink:
  18. yy...z płotem robię teraz czas na kawę ale byłem w robocie i się wróciłem:whistling:
  19. co za idiota:doh:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.