Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. tzn,że mam za wysokie autko:facepalm: ---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:59 ----------
  2. to mięcho z Twojego kebeba może trafić do mojego ja jestem gotów poświęcić mojego pomidora by bardziej zapełnić Twojego uszczuplonego kebaba :decayed::decayed: ---------- Post added at 17:54 ---------- Previous post was at 17:49 ---------- a może wyjedź gdzieś poza betonówkę żorską tyś je doopny:grin: ---------- Post added at 17:57 ---------- Previous post was at 17:54 ---------- a żebyś wiedział, specjalnie pojechałem na świerklany, marklowice i wodzisław na te koleiny i odziwo nigdzie spodem nie zadarłem:shock3:
  3. powiem tak...za***iście inaczej:decayed: ---------- Post added at 17:43 ---------- Previous post was at 17:41 ---------- żadnych kolein nie czuje...jak po szynach śmiga:kox:
  4. Przesadzasz z tą dokładnością. A z drugiej strony skąd wiesz co w trawie piszczy A ty co na żartach się nie znasz?? Ale Daniel przynajmniej wie o co kaman ale "rozruch" jego szarych komórek trochę potrwał---------- Post added at 17:33 ---------- Previous post was at 17:32 ---------- ejjj...no może się mu kichnąć chciało i uchwycił go ktoś w trakcie zaciągania powietrza:polew:
  5. no niby kumpel, ale nie powiesz,że mógłby się pośpieszyć
  6. no wiecie...wiara wiarą i zasady zasadami, no ale ja bym przełożył, no chyba że frytki se zamówicie:decayed: ---------- Post added at 17:30 ---------- Previous post was at 17:22 ---------- A właśnie Tomku (tomaszstn) rozpórka zamontowana i jest górna i dolna:decayed: A co do tych dwóch otworów po środku narazie se dałem spokój choojowe dojście i dość bym musiał zdemontować Jak będę się bawił z egr-em (zaślepki już są), to myślę że to też "paknę":decayed:
  7. wszystkim:decayed: :polew:...jasiu...lulok, to się nazywa lulok:facepalm::polew:
  8. ja osobiście w "dupny" piątek mięsa bym nie jadł ---------- Post added at 17:15 ---------- Previous post was at 17:14 ---------- a tak w ogóle dzień dobry kolegom:hi:
  9. ekhyymm...Guru jest niedziela:facepalm: "większego końca tygodnia" już nie będzie:grin:
  10. no nie powiem okazja, ale muszę mieć narazie z tym poczekać bo w domu jest jakaś "powiedzmy" myjka (a myślałem, że juz jej nie ma),ale chwilowo nie sprawna...jak się nie da jej uruchomić,to się złożę z kimś i se kupimy.
  11. o mnie za oknem śniegiem ciula na maxa i słońce tera świeci:shock3:
  12. a to jest jakaś pewna strona ?? Aby se to kupić ?? Wiesz nie znam się za bardzo:embarrassed:
  13. ee...tam pogoda, fakt faktem choojowa, a napić się można w domu:decayed:---------- Post added at 10:56 ---------- Previous post was at 10:55 ---------- i jeszcze dopowedz, że słońce świeci, to się załamię
  14. to jest ta myjka, co mówiłeś mi na spocie??i spoko Robert...chyba większość dziś bedzie śmigała na letnich:decayed: ---------- Post added at 10:35 ---------- Previous post was at 10:34 ---------- chociaż...ja mam ten wybór, że mogę polówkę odpalić na zimowych:decayed:
  15. normalnie same berety od wczoraj...
  16. no dobra powoli dochodze do tego...i tu kolejne ale jak się robi miniaturki aby nie było linków...seves:decayed:
  17. dla mnie ogólnie może być tylko szkoda że te foty tak ciężko się "robi":thumbdown:
  18. okej dobrze :polew: ---------- Post added at 12:50 ---------- Previous post was at 12:49 ---------- jak byda mieć kedyś duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo czasu to sie pobawia:decayed:
  19. do mnie to i tak dalej czarna magia:facepalm:
  20. no to może być pewny przebieg oczywiście jeśli jest bezwypadkowy bo niemieckiego nie znam:decayed:
  21. pisz tu albo na pw jak żeś to porobił
  22. no i powiedzcie jak ja mam założyć wątek ze swoim "brum brum" albo jak to woli "kle kle" jak tu połowa rzeczy dla mnie nie działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.