Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tzn,że mam za wysokie autko:facepalm: ---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:59 ----------
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to mięcho z Twojego kebeba może trafić do mojego ja jestem gotów poświęcić mojego pomidora by bardziej zapełnić Twojego uszczuplonego kebaba :decayed::decayed: ---------- Post added at 17:54 ---------- Previous post was at 17:49 ---------- a może wyjedź gdzieś poza betonówkę żorską tyś je doopny:grin: ---------- Post added at 17:57 ---------- Previous post was at 17:54 ---------- a żebyś wiedział, specjalnie pojechałem na świerklany, marklowice i wodzisław na te koleiny i odziwo nigdzie spodem nie zadarłem:shock3:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powiem tak...za***iście inaczej:decayed: ---------- Post added at 17:43 ---------- Previous post was at 17:41 ---------- żadnych kolein nie czuje...jak po szynach śmiga:kox:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ano no chyba że tak:wink:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Przesadzasz z tą dokładnością. A z drugiej strony skąd wiesz co w trawie piszczy A ty co na żartach się nie znasz?? Ale Daniel przynajmniej wie o co kaman ale "rozruch" jego szarych komórek trochę potrwał---------- Post added at 17:33 ---------- Previous post was at 17:32 ---------- ejjj...no może się mu kichnąć chciało i uchwycił go ktoś w trakcie zaciągania powietrza:polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no niby kumpel, ale nie powiesz,że mógłby się pośpieszyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wiecie...wiara wiarą i zasady zasadami, no ale ja bym przełożył, no chyba że frytki se zamówicie:decayed: ---------- Post added at 17:30 ---------- Previous post was at 17:22 ---------- A właśnie Tomku (tomaszstn) rozpórka zamontowana i jest górna i dolna:decayed: A co do tych dwóch otworów po środku narazie se dałem spokój choojowe dojście i dość bym musiał zdemontować Jak będę się bawił z egr-em (zaślepki już są), to myślę że to też "paknę":decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wszystkim:decayed: :polew:...jasiu...lulok, to się nazywa lulok:facepalm::polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja osobiście w "dupny" piątek mięsa bym nie jadł ---------- Post added at 17:15 ---------- Previous post was at 17:14 ---------- a tak w ogóle dzień dobry kolegom:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ekhyymm...Guru jest niedziela:facepalm: "większego końca tygodnia" już nie będzie:grin:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie powiem okazja, ale muszę mieć narazie z tym poczekać bo w domu jest jakaś "powiedzmy" myjka (a myślałem, że juz jej nie ma),ale chwilowo nie sprawna...jak się nie da jej uruchomić,to się złożę z kimś i se kupimy.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
o mnie za oknem śniegiem ciula na maxa i słońce tera świeci:shock3:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a to jest jakaś pewna strona ?? Aby se to kupić ?? Wiesz nie znam się za bardzo:embarrassed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ee...tam pogoda, fakt faktem choojowa, a napić się można w domu:decayed:---------- Post added at 10:56 ---------- Previous post was at 10:55 ---------- i jeszcze dopowedz, że słońce świeci, to się załamię- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to jest ta myjka, co mówiłeś mi na spocie??i spoko Robert...chyba większość dziś bedzie śmigała na letnich:decayed: ---------- Post added at 10:35 ---------- Previous post was at 10:34 ---------- chociaż...ja mam ten wybór, że mogę polówkę odpalić na zimowych:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
normalnie same berety od wczoraj...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim:wink:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no dobra powoli dochodze do tego...i tu kolejne ale jak się robi miniaturki aby nie było linków...seves:decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dla mnie ogólnie może być tylko szkoda że te foty tak ciężko się "robi":thumbdown:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
okej dobrze :polew: ---------- Post added at 12:50 ---------- Previous post was at 12:49 ---------- jak byda mieć kedyś duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo czasu to sie pobawia:decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
do mnie to i tak dalej czarna magia:facepalm:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to może być pewny przebieg oczywiście jeśli jest bezwypadkowy bo niemieckiego nie znam:decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pisz tu albo na pw jak żeś to porobił- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no i powiedzcie jak ja mam założyć wątek ze swoim "brum brum" albo jak to woli "kle kle" jak tu połowa rzeczy dla mnie nie działa - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE