Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no to i ja się dołączam do życzeń... 101 LOT ŻYCZA ---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ---------- a tak wogóle
  2. Cudo to by było jak by był z '65 święte słowa:decayed: a tak poza tym
  3. dobra zboczuchy:decayed: ...idem spać dobranoc:hi:i odbrze to przeczytajcie...s...p...a...ć
  4. Tak domyślamy się coś tam wspominałeś o masturbacji... :polew::polew::polew::polew: zboczuch... ja mam od tego żonę Taaaaaaa, Basia się nazywa a nazwisko na R yyy...nie znam a kto to ??
  5. Tak domyślamy się coś tam wspominałeś o masturbacji... :polew::polew::polew::polew: zboczuch... ja mam od tego żonę Znaczy się patrzysz się na nią i się masturbujesz :polew::polew::polew::polew: no prawie:polew:
  6. I tak tez powiadają najstarsi górale ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- To nie na oczy tylko na jakieś braki :polew: yhyy i z tym się zgodzę BRAKI ale alkoholu we krwi:decayed: A co bez alkoholu Ci się obraz rozmywa nooom i dlatego noszę bryle:decayed:
  7. Tak domyślamy się coś tam wspominałeś o masturbacji... :polew::polew::polew::polew: zboczuch... ja mam od tego żonę
  8. To nie na oczy tylko na jakieś braki :polew: yhyy i z tym się zgodzę BRAKI ale alkoholu we krwi:decayed:
  9. no 3m się ja też się powoli zbywam:decayed:
  10. ja jo wiym..na łoczy mi idzie:decayed:
  11. Wręcz przeciwnie, właśnie pracuję; ciężko pracuję to ,że siedzisz na forum i klepiesz post za postem to nie ma nic wspólnego z pracą Oj tam oj tam co tam robisz o tej porze Teraz mam prace połączoną z przyjemnością czyli masteringuje płytę dla takiego zespołu jednego :polew:ja żem pierw przeczytał "masturbuję":decayed:
  12. normalnie tak mi się dupiato zmiany ustawiają, że łochocho jak nie 14 to 18, a to zaś dwa tygodnie pod rząd na 14:facepalm: echhh...
  13. ee...dużo niżej siedzi:whistling:
  14. wiem Arturze, wiem:facepalm: a najgorsze to, że jak tak dalej pójdzie to i w ten czwartek nie dam rady:facepalm:
  15. ostatnio to i ja bumele nawet na żorskich strzelam
  16. no to ciągniemy wątek beretami:decayed:
  17. po dłuższej nieobecności...3 dni spam nadrabiałem (oczywiście z przepwami)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.