Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
...jaki kubek, bo ja nie w temacie...taki z logo a4klub?? Jeśli tak, to ja bym jeden łyknął tylko Daniel...pisz mi na telefon wrazie czego, bo z moją frekwencją na forum a tym bardziej na spotach jest kiepsko:kwasny: ,ale myślę że w czwartek bym się pojawił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:heloł...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja pisałem stronę wcześniej, że nie:thumbdown: tak wogóle
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
curvaaa...dalej czytam ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- żorski spam (z przerwam:zemdlal: ale...) nadrobony:decayed: ...jutro spot odpada (znowu, chyba 4 z kolei:blink:) tak chO_ojowo mi się zmiany układają ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ---------- jutro gliwicki i rybnicki do nadrobienia:facepalm: ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- dobranoc
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
po długiej przerwie... nadrabiam spam...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jutro poczytam...bo schodzę z kompa. dobranoc wszystkim:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ze 61-62 licząc wielkość felgi już nie przytaczając opony:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmm...może dlatego, że przed "krótkim" progiem praktycznie do zera zwalniam i powoli przejeżdzam a przy "dłuższym" normalnie dwójeczka koło 25km/h i przejeżdzam. Bo jak szybciej na krótkim progu jest "d*p":facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tzn?? o co Ci chodzi...czy przycieram ?? Moja odpowiedź brzmi: nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i odziwo nie zadarłem jeszcze w tym roku o próg zwalniający, bo względem 2011 mam teraz 1,5 wyżej czy jakoś tak:wink:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to względem Twego mam 5.5cm niżej...dobrze liczę ?? ---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:17 ---------- dobrze policzyłem:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- O ile obniżyć A4 B5 ?
ja opatentuję jak wklejać foty na ten nowy silnik forum to założę wątek, bo co nie co mam tam podłubane:whistling: sorki za małe ot- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
idź idź...podaj swoje wymiary:decayed: ---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 19:54 ---------- jak będziesz miał niżej niż ja, to bije pokłony:kox:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
of korz:decayed: 61cm od błotnika do ziemi z przodu a z :naughty:tyłu 61.5- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja się nie nadaję...mnie nikt nie zna, auto nie mam opublikowanego:facepalm: itd ---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:42 ---------- nie jestem rozpoznawalny itd:whistling:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mnie tam jakoś grafitowe oznaczenie pasuje:decayed:- O ile obniżyć A4 B5 ?
225/40/18...palec pod kątem wejdzie między oponę a błotnik. Szerokość felgi 8.5" lekki naciąg opony i ET 43 a odstęp między felgą a zwrotnicą 2mm:decayed:. A do informacji w 2011 przód miałem 59.5 a tył 60 na 17" i oponie 215/40 i też dało się jeździć, więc tylko od właściciela auta zależy jaką ma MOCNĄ PSYCHĘ- Wymiana dwóch wahaczy na używane czy nowe ?
Kolego...tylko nówki, albo tak jak tomaszstn napisał Ja osobiście mam nowe LMO, ale górne wszystkie stare zostawiłem bo gałki są dobre i jak mi siadą (odpukać) to wymienie tylko tuleje i śmigam dalej na LMO:wink:- Jakie zawieszenie? Czy występują podróbki Lemfordera?
Dokładnie...są podróbki z turcji i śmiem powiedzieć,że jest ich więcej niż ori LMO:facepalm: Ja na swoich miałem wybite DE znaczek LMO i dodatkowo miałem zeszlifowane znaczki audi a na nie których nawet zostały:whistling: i na gumach pisze germany:wink:- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
no niby tak, ale zależy od sklepu:kwasny: W wątku o wahacza MS gdzieś tam było napisane, że jednemu uwględnili reklamację a innemu zaś nie:facepalm:- O ile obniżyć A4 B5 ?
Ja mam przód 32 cm od nadkola do srodka piasty, tyl 32.5 A od gleby do nadkola przód 61cm a tył 61.5:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a masz czego...nawet tego, że dużo rzeczy mógłbyś nie pamiętać ---------- Post added at 18:07 ---------- Previous post was at 18:06 ---------- dokładnie:polew: a jeszcze dwie misje mam do wykonanie:kwasny:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no np. nie czuć "skręcania" przedniej części karoserii i "trzeszczenia" przy wjeżdzaniu na jakąś dłuższą nierówność no i nie mówiąc o "prostym" prowadzeniu w koleinach:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Qrcze Wam też się tak chce jak nie chce ?? Bo mnie nawet nie chce się nie chceć - O ile obniżyć A4 B5 ?