Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ...jaki kubek, bo ja nie w temacie...taki z logo a4klub?? Jeśli tak, to ja bym jeden łyknął tylko Daniel...pisz mi na telefon wrazie czego, bo z moją frekwencją na forum a tym bardziej na spotach jest kiepsko:kwasny: ,ale myślę że w czwartek bym się pojawił
  2. ja pisałem stronę wcześniej, że nie:thumbdown: tak wogóle
  3. curvaaa...dalej czytam ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- żorski spam (z przerwam:zemdlal: ale...) nadrobony:decayed: ...jutro spot odpada (znowu, chyba 4 z kolei:blink:) tak chO_ojowo mi się zmiany układają ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ---------- jutro gliwicki i rybnicki do nadrobienia:facepalm: ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- dobranoc
  4. po długiej przerwie... nadrabiam spam...
  5. jutro poczytam...bo schodzę z kompa. dobranoc wszystkim:hi:
  6. ze 61-62 licząc wielkość felgi już nie przytaczając opony:decayed:
  7. hmm...może dlatego, że przed "krótkim" progiem praktycznie do zera zwalniam i powoli przejeżdzam a przy "dłuższym" normalnie dwójeczka koło 25km/h i przejeżdzam. Bo jak szybciej na krótkim progu jest "d*p":facepalm:
  8. tzn?? o co Ci chodzi...czy przycieram ?? Moja odpowiedź brzmi: nie
  9. i odziwo nie zadarłem jeszcze w tym roku o próg zwalniający, bo względem 2011 mam teraz 1,5 wyżej czy jakoś tak:wink:
  10. no to względem Twego mam 5.5cm niżej...dobrze liczę ?? ---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:17 ---------- dobrze policzyłem:decayed:
  11. ja opatentuję jak wklejać foty na ten nowy silnik forum to założę wątek, bo co nie co mam tam podłubane:whistling: sorki za małe ot
  12. idź idź...podaj swoje wymiary:decayed: ---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 19:54 ---------- jak będziesz miał niżej niż ja, to bije pokłony:kox:
  13. of korz:decayed: 61cm od błotnika do ziemi z przodu a z :naughty:tyłu 61.5
  14. ja się nie nadaję...mnie nikt nie zna, auto nie mam opublikowanego:facepalm: itd ---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:42 ---------- nie jestem rozpoznawalny itd:whistling:
  15. mnie tam jakoś grafitowe oznaczenie pasuje:decayed:
  16. 225/40/18...palec pod kątem wejdzie między oponę a błotnik. Szerokość felgi 8.5" lekki naciąg opony i ET 43 a odstęp między felgą a zwrotnicą 2mm:decayed:. A do informacji w 2011 przód miałem 59.5 a tył 60 na 17" i oponie 215/40 i też dało się jeździć, więc tylko od właściciela auta zależy jaką ma MOCNĄ PSYCHĘ
  17. Kolego...tylko nówki, albo tak jak tomaszstn napisał Ja osobiście mam nowe LMO, ale górne wszystkie stare zostawiłem bo gałki są dobre i jak mi siadą (odpukać) to wymienie tylko tuleje i śmigam dalej na LMO:wink:
  18. Dokładnie...są podróbki z turcji i śmiem powiedzieć,że jest ich więcej niż ori LMO:facepalm: Ja na swoich miałem wybite DE znaczek LMO i dodatkowo miałem zeszlifowane znaczki audi a na nie których nawet zostały:whistling: i na gumach pisze germany:wink:
  19. no niby tak, ale zależy od sklepu:kwasny: W wątku o wahacza MS gdzieś tam było napisane, że jednemu uwględnili reklamację a innemu zaś nie:facepalm:
  20. Ja mam przód 32 cm od nadkola do srodka piasty, tyl 32.5 A od gleby do nadkola przód 61cm a tył 61.5:decayed:
  21. a masz czego...nawet tego, że dużo rzeczy mógłbyś nie pamiętać ---------- Post added at 18:07 ---------- Previous post was at 18:06 ---------- dokładnie:polew: a jeszcze dwie misje mam do wykonanie:kwasny:
  22. no np. nie czuć "skręcania" przedniej części karoserii i "trzeszczenia" przy wjeżdzaniu na jakąś dłuższą nierówność no i nie mówiąc o "prostym" prowadzeniu w koleinach:decayed:
  23. Qrcze Wam też się tak chce jak nie chce ?? Bo mnie nawet nie chce się nie chceć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.