Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ijeee...2:0:decayed: ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- do gebelsów:wink:
  2. ee...hh...normalnie nie umię się odzwyczaić od Zatoru...i zaś piffko:facepalm: normalnie melanż.......................................................................................................................................................................................................................................................................................
  3. ojj...tak:naughty:
  4. jeszcze godzina i dużo może się zdarzyć
  5. hmm...jestem ciekaw jak Ci to się odpycha na tych 142/327 ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- curva termostat mi ebnął...5 miesięcy miał
  6. no chyba, że uda mi się wyjechać jak dziś wcześniej:decayed:
  7. japierlolę żeby opatulić to jakąś plałą, folią czy ki chO_oj to wie to się zwie, to trza mieć tupet:doh:
  8. no nie będę Cię widział zapewne:decayed:
  9. rozdupcacie system:polew:
  10. pff...jak mi się nie chce nic:facepalm: no, no...jutro trzeba moją kozę umyć i na spota po robocie zawitać
  11. obejrzymy co bydzie do końca... ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- byś Ty słyszoł tego mojigo komyntatora (czytej Żona) z lewej:decayed: ---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- no i ładnie 1:1
  12. ale wyjebana w "kosmos" była ta bomba:shock3:
  13. a ja tam muszę się nasycić niestety standardem:kwasny: chociaż na pewno mi tam coś czuwa więcej pod maską
  14. moje też są gdzieś w trasie:whistling: tomaszstn...ładny taki gratisik no nie:naughty:
  15. w AFN'ie najwięcej co czytałem to 12-14 KM i 27Nm chyba jeden z forum miał
  16. Daniel a na serii ile miałeś KM i Nm??
  17. a nie gadaj bo fabryka też umie się dypnyć o dooobre naście Qcy:whistling: gdzieś na forum nawet jeden miał 24km i 40nm więcej:whistling:...i jak odpycha się to jakoś ??
  18. po chipie oczywiście:wink: ---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ---------- ...bo miałeś robić z tego co wiem:decayed:...kiedyś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.