Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w tym wypadku chciołbych sie mylić ,ale naprowda chciołbych, aby wyszli z grupy:kox:
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
y,yy...maska też jest inna, przedlifty mają spryski na a polifty pod maską ale i tak jak już ktoś jedzie za Tobą, to widzi polifta:decayed:
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
hmm...no to jeszcze drzwi, błotniki, zderzak przód, maska no i lampy:naughty: i będzie prawie polift:decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i rzut beretem...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
obejrzymy czy bydymy za awans pić czy ubolewać
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie musisz:whistling:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety nie udało mi się prędzej wyjechać ale za tydzień jak będzie powtórka to wpadam:decayed: tym bardziej, że od niepamiętnych czasów mam na rano:facepalm:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
po robocie, jeszcze jutro na rano i weekend:decayed: i po umyciu autka:slina: ...Tomek, ten środek do środka jest wyje_bany w kosmos:kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czyli Twoich postów nie można brać na poważnie bo nie wiadomo kiedy piszesz Ty a kiedy Twoja wierz mi, że kapniesz się kiedy ja piszę a kiedy ona:whistling:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
termo wymieniony i śmiga jak lala:naughty: Wieśku, to tylko problem w tym, że Moja ma konto, tylko nie chce się Jej wylogowywać itd... ...a tera do roboty
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi:przed robotą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:przed robotą- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale coś mi się szykuje na następny tydzień zmiana na rano więc chyba, baaa...zapewne odwiedzę bielsko, żory i gliwice:naughty: ale teraz idę spać dobranoc:hi:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
niech Cie Tedziu nauczy grubski kultury:decayed: ---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ---------- dobre, ida se lygnoć, bo tego termostata nikt za mie nie wymiyni:facepalm: :hi:dobranoc- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak się da, tzn jak rozepszą dwie sekcje i dadzą na wyjazd na 17.30-18 to dam, ale jak się będą piep*zyć to niestety muszę być do końca:facepalm:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale tylko pod warunkiem, że wyjadę prędzej bo jak normalnie to nie opłaca mi się gnać o 20.30 na gliwice i jeszcze w sobote o 5 rano wstawac, bo do roboty ide:whistling:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ojj...jaa... i bez pana mi tu, bo sie szykuje:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a mi jak się uda prędzej wyjechać to zawitam do Was koło 19, ale nie obiecuję- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
właśnie błotnik:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powiedział, że przyjedzie jutro, ale później:decayed:- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
u mnie narazie LMO 30tkm na gwincie i nadal cisza:whistling: (odkukać w nie malowane) a droga do roboty...łojojojjj...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie nie nie...jestem hydraulikiem ścianowym:whistling:. Ale jakim b5:decayed: bardzo zauważalnym:naughty: a w garażu mam wigry 3 z '77 roku...czarna perła z białymi felgami i wypolerowanymi szusblechami:decayed: <--( nie wiem jak to po polsku się nazywa:facepalm:)- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co ty pie_rdolisz ? o tej godzinie bylem w robocie , a jak wiadomo neta tam nie mam nie du_pcz:facepalm:, bo ślepy nie jestem:whistling: było jak byk robert. napisane... To albo ściemniasz, abo Twoja siedziała na Twym profilu...Zresztą wcale bym się nie zdziwił, bo często Moja tak robi. - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE