Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. w tym wypadku chciołbych sie mylić ,ale naprowda chciołbych, aby wyszli z grupy:kox:
  2. y,yy...maska też jest inna, przedlifty mają spryski na a polifty pod maską ale i tak jak już ktoś jedzie za Tobą, to widzi polifta:decayed:
  3. hmm...no to jeszcze drzwi, błotniki, zderzak przód, maska no i lampy:naughty: i będzie prawie polift:decayed:
  4. obejrzymy czy bydymy za awans pić czy ubolewać
  5. nie musisz:whistling:
  6. niestety nie udało mi się prędzej wyjechać ale za tydzień jak będzie powtórka to wpadam:decayed: tym bardziej, że od niepamiętnych czasów mam na rano:facepalm:
  7. po robocie, jeszcze jutro na rano i weekend:decayed: i po umyciu autka:slina: ...Tomek, ten środek do środka jest wyje_bany w kosmos:kox:
  8. czyli Twoich postów nie można brać na poważnie bo nie wiadomo kiedy piszesz Ty a kiedy Twoja wierz mi, że kapniesz się kiedy ja piszę a kiedy ona:whistling:
  9. termo wymieniony i śmiga jak lala:naughty: Wieśku, to tylko problem w tym, że Moja ma konto, tylko nie chce się Jej wylogowywać itd... ...a tera do roboty
  10. ale coś mi się szykuje na następny tydzień zmiana na rano więc chyba, baaa...zapewne odwiedzę bielsko, żory i gliwice:naughty: ale teraz idę spać dobranoc:hi:
  11. niech Cie Tedziu nauczy grubski kultury:decayed: ---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ---------- dobre, ida se lygnoć, bo tego termostata nikt za mie nie wymiyni:facepalm: :hi:dobranoc
  12. jak się da, tzn jak rozepszą dwie sekcje i dadzą na wyjazd na 17.30-18 to dam, ale jak się będą piep*zyć to niestety muszę być do końca:facepalm:
  13. ale tylko pod warunkiem, że wyjadę prędzej bo jak normalnie to nie opłaca mi się gnać o 20.30 na gliwice i jeszcze w sobote o 5 rano wstawac, bo do roboty ide:whistling:
  14. ojj...jaa... i bez pana mi tu, bo sie szykuje:decayed:
  15. a mi jak się uda prędzej wyjechać to zawitam do Was koło 19, ale nie obiecuję
  16. powiedział, że przyjedzie jutro, ale później:decayed:
  17. u mnie narazie LMO 30tkm na gwincie i nadal cisza:whistling: (odkukać w nie malowane) a droga do roboty...łojojojjj...
  18. nie nie nie...jestem hydraulikiem ścianowym:whistling:. Ale jakim b5:decayed: bardzo zauważalnym:naughty: a w garażu mam wigry 3 z '77 roku...czarna perła z białymi felgami i wypolerowanymi szusblechami:decayed: <--( nie wiem jak to po polsku się nazywa:facepalm:)
  19. Co ty pie_rdolisz ? o tej godzinie bylem w robocie , a jak wiadomo neta tam nie mam nie du_pcz:facepalm:, bo ślepy nie jestem:whistling: było jak byk robert. napisane... To albo ściemniasz, abo Twoja siedziała na Twym profilu...Zresztą wcale bym się nie zdziwił, bo często Moja tak robi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.