Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam... :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:
  2. :hi: ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ---------- jako sam tu je cisza... no nic, trza sie pomału zbiyrać do roboty:whistling:
  3. no to ściepa na nerwosol...bo mnie też nie raz irytują "kołowcy", ale się tak nie denerwuje:decayed:
  4. to również musisz nienawidzić tirów jak wyprzedzają itp., motocyklistów co się wpierd_alają w każdą wolną przestrzeń życiową, itd... Tego nie zmienisz i koniec...jedynym dla Ciebie rozwiązaniem jest se kupić terenówkę z orurowaniem:whistling:
  5. a Ty co...na pół etatu robisz... ??
  6. a już myślołech że jo mom schizy, że coś du_pie za oknym dziynki za rozwiani moich wątpliwości, bo d*py mie sie nie chciało ruszyć sprzed lapka:wallbash:
  7. albo dostał różowy rowerek i wstydził się przed kolegami go pokazać, bo nie rozumię totalnie o co mu kaman ?? ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- I będzie jak w dowcipie ....."jedź lowelku jedź...." zarąbisty jest ten kawał
  8. A tobie o co kaman???? lepsze 2,5 niż kosiarka a ja na ten silnik nie nażekam miałem już taki w Pasacie i teraz w B6 daje radę ja tylko pilnuję żeby wymieniać olej co 10k i wszystko. Na prawdę nie wiem do czego bijesz??!! P.S. a co myślę na temat rowrzystów sobie na bielskim przeczytaj bo mi się nie chce tutaj też wk..wiać przeczytałem i wyraziłem również swoją opinię na temat co napisałeś... Poprostu chyba jakaś trauma z dzieciństwa Cię dręczy, albo dostałeś różowy rowerek:whistling:
  9. nie będę się wyrażał na temat rowerzystów. Ale wszystkie cioty zawsze się zjeżdżają na tych swoich pedałach do Jaworza jak tylko jest pogoda i w końcu jedna ciota ostatnio miała bliskie spotkanie z maską superba może teraz ich będzie mniej. Od marca do Listopada powinny byc sezon na odstrzał rowerzystów. Zakały ruchu drogowego. Jedziesz sobie drogą a tu za każdym zakrętem wpadasz na takie dwie ciotki na rowerkach i żeby jeszcze jechali "gęsiego" a tu pełna plotek podróż jeden obok drugiego i jak jeden mąż wszyscy do Jaworza. Po prostu nie nawidzę rowerzystów. a ja widzę jak nie którzy kierowcy samochodów jeżdżą jak cioty...jak żeś to nazwał. I wypraszam sobie, bo również mówisz o mnie i innych co lubią dupsko ruszyć i ruszyć "w siną dal" na swoich dwóch kółkach. Więc sugeruje, abyś coś wziął na uspokojenie albo miałeś jakieś "okrutne" przeżycia związane z jazdą na rowerze, albo co gorsza nie umiesz na nim jeździć. Te Twoje "cioty" są również w osobówkach, tirach, motorach itd...więc nie wiem coś Ty się curva uczepił rowerzystów...
  10. osłon pod silnikiem na sezon letni nie ma:wink: yy...fotek nie mam:wstydliwy:, może kiedyś się zdobędę aby założyć temat:whistling:. Ale Ci co widzieli moje auto, wiedzą że jest curevnie niskie:decayed:
  11. mówisz, że jakby weszli do Guru, to by było "ave szatan"
  12. http://s18.postimage.org/l4jrqlckl/2012_06_24_12_27_14.jpg <br /><br /> http://s13.postimage.org/uzdcqah03/2012_06_24_12_27_33.jpg <br /><br /> wierz mi, że mam niżej...mnie 18" 225/40 się ok. połowy opony chowa w nadkolach:decayed:...yy...oczywiście nie mam wewn nadkoli:wink:
  13. a tam narzekacie:facepalm:...ja mam 59.5 przód od ziemi i 60 tył a da się jeździć
  14. przy przemo... a wiesz jaki wyje_bany ten rowerek:kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.