Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. cabrio...coś Ty w poniedziałek robił po topazem na "kwk chwałowice":whistling:
  2. ---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ---------- wczora nie było, ale za tydzień będę
  3. m3rvin co do Twego pytania w sms...na 14, ale mam zapłon no nie?! Tomek, właśnie nie chciałem siać propagandy, ale rzeczywiście to chyba działa ta kostka, bo kumpel ma w aucie, bo mu kiedyś kable pogryzły i kostka daje radę
  4. osz curva bym powiedział skoro świt Artur, to Ty nie wiesz, że Guru mieszka w innej strefie czasowej:decayed: ?!
  5. a Ty Tomuś prowadzisz sondaż i obserwacje?! idę na obiadek:kox:
  6. Artur...nie bądź taki oschły dla tych panów...
  7. może się bawili w chowanego:naughty: ?!
  8. no jaa...weekend...po prostu weekend:decayed:
  9. haa...będę lepszy i trzy razy kiwnę :hi:
  10. Arturoo...pana żeś dostoł...??
  11. Nie, w tyg. coś pomyślimy :whistling::whistling: panocku...mom na 14, ale rankiem...okej:wink:---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- no nic spadam ...a właśnie Tomuś wtorek mam wolny, bo moja Ż się "broni":decayed:, więc myślę, że dojdziemy do wspólnego konsensusu:wink:
  12. :polew: no to rzeczywiście rano ... poważnie?? ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- jeszcze spoko od nas pójdzie dalej kto wie może i do was zanim dojdzie do nas to straci na sile:decayed:
  13. bynajmniej na takim, że nie grzmi jeszcze...
  14. rzeczywiście się blysko, ale nie grzmi...dodaje: jeszcze:whistling: ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- ja yhyym...ciekawe o której??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.