Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. dziękuje a obiadu czas już minął
  2. no właśnie tu kulała:whistling: ---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ---------- idę właśnie te kluski co ona kulała, jeść
  3. jesteśmy okrutni:decayed: :polew: ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- no cóż...czas obiadu zacząć
  4. Tomuś i zaś Moja będzie myślała, że to jakiś porno-wątek:decayed:
  5. czyżby najłatwiej go wyprowadzić z równowagi?! :polew:
  6. jechałem passatem 2letnim:wink: chyba już lepsze są...co?!
  7. aa...:decayed:ha ---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ---------- curwencja esencja...ale wszędzie cisza...idę na fb tam się coś dzieje:whistling: ...chyba
  8. też to wiedziałem... z fb bym skopiował i tu np. wkleił curva...czy zawsze trzeba kogoś wQrzyć, aby ten wątek nabrał stron:decayed:?!
  9. co do skrzyń...nie dam se złego słowa powiedzieć na manuala:wink: czyt.osiągi i spalanie, ale jak i na automata czyt. Qrewnie wygodna jazda w mieście. Następne autko będzie w manualu, ale dsg nie pogardzę jechałem 170km dieslem...miazga:kox:
  10. a tu jak zwykle cycki, cipki i gejarnia:facepalm: :polew:
  11. do no niestety ja odpadłem już chwilę później po napisaniu tej wiadomości, że będę, ale cóż...mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.........................oooże następnym razem się uda:decayed:
  12. Artur najlepszego oczywiście życzymy oj tam , czepiacie się...po prostu na geburtstag dużo PeLeNów zapewne dostał, to i na hamulce stać
  13. do ja dziś powinienem być, ale tak do 20.15, bo do roboty na 21.30 mam:wink:
  14. o tej porze to byłem w robocie...na 21.30 mam:wink:
  15. Matek..?? Gonzo to Ty?? Zmiyniołeś nick?? ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ---------- ja to Ty żeś je... spawdziołech "pora" stron pryndzy:wink:
  16. swoją drogą ciekawe ile by tego wyszło na całe auto??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.