Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. tak Tomuś dokładnie te:wink: Daniel...ykhymm...mam klucze Żonka mi sprawiła prezent tak na spontana:kox: ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- chyba w lutym je dostałem ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- Tomek...w bądź razie grzechotka (ta większa oczywiście) mi już wytrzymała metrową przedłużkę
  2. dawaj foty na priv:naughty: bo narazie to i tak dalej tajemniczo brzmi:whistling:
  3. i co ...poznałeś wreście swoją rodzinkę... tak ?!
  4. jakie ??
  5. moja przedmuchana była w piątek z sgl do srb na a1 non-stop pedał w podłogę...no może prócz paru km
  6. Prawdziwy mężczyzna muszę to wypróbować...
  7. biorąc pod uwagę lepkość i zastosowanie olejów to masz rację wiedziałem, że to podchwycisz
  8. temat olejów, to bardzo ślizki temat:wink: ---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- ooobiaddddddddddddd.........................
  9. ---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ---------- w czwartek ściagałem górną pokrywę i oglądałem jak wygląda, czy jest jakaś maź czy osad i normalnie czyściutko było:decayed:.
  10. o kurcze...tu już powoli i kapelony zanikają
  11. Ja mam filtry knecht'a i olej shell helix ultra extra, który jest lany od fabryki:wink: czyli ok.243tkm:decayed: i przebieg ori żeby nie było (bo zaraz mogą być sugestie). Po zakupie po vinie był sprawdzany:naughty:
  12. niby polecane muszę se je ściągnąć
  13. ja jeszcze nawet nie zacząłem konwersować i nawet nie mam zamiaru..... dobrze, dobrze... czyli oj tam, oj tam:whistling:
  14. więc możesz się ruszyć z domu:decayed::polew:
  15. ja też dziękuje no chociaż raz Wam się udało się z organizować ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- u mnie 4400 wierz mi...nic miłego:polew: temp. silnika 95st a oleju ok.120:whistling:
  16. te garaże budowali chyba ze 10-13 lat temu dużo ich tam jest:decayed: ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ---------- wporzo...ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz:tongue4:
  17. Arturrrr...nie znam nazw własnych j-bia, ale to jest poniżej osiedla marusarzówny, wiem bo tam mam rodzinkę ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- ale chyba to 6'tka zwią
  18. hmm...swego czasu ojciec miał na sprzedaż w j-biu do niego się jedzie ul. Władysława Jagiełły kiedyś tam była strzelnica czy coś (nie wiem czy jeszcze jest) To jest nie daleko ulicy Bronisława Czecha---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------
  19. u mnie też prawie tyle samo:wink: powolutku...bo szybciej już się nie dało:facepalm:---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------
  20. ojj...tam przegina, po prostu wyrażam swoją opinię. Słabe nerwy?! Niee...po prostu szczerze, bez żadnego wazeliniarstwa:whistling:
  21. Przy kompocie no właśnie...przy jabolu...---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- w ogóle
  22. :polew: konwersacja z Tobą nie ma najmniejszego sensu Panie wszechgovnowiedzący:whistling: Tobie nawet jakby wiedzę młotkiem wkuwali, to i tak będziesz tkwił przy swoich urojonych racjach:decayed:---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- ...że się nie da nie idzie i nie możliwe, bo ja wiem lepiej...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.