Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Masz polifta??Jeśli tak, to przyczyną mogą być mikrostyki w listwie z klapy. Zdemontuj listwę i sprawdź je, są pod gumową osłoną co otwierasz (wszystko jest rozbieralne i składalne). Już wizualnie będziesz widział zapewne, który jest do wymiany. Jeśli takowy będzie zaśniedziały lub zgnity (polska sól robi swoje:whistling:) nawet go nie rób, nie ma ta sensu (wiem miałem też z tym problem). Po prostu odetnij go i będziesz otwierał na drugim. Bo jak będziesz go "ratował" ten zaśniedziały i powiedzmy uda Ci się to, to po kilku dniach, może tygodniu znów będzie Ci robił zwarcie i nie znów jej otworzysz.a tak a propos:hi:
  2. ---------- Post dopisany 07-08-2012 at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2012 at 09:44 ---------- yy...po tej burzy w B-B brakło prądu??
  3. aż se zobaczę czym się różnią b6 od b5:decayed: ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- ...szczegółami:wink:
  4. ahaaa...
  5. Ja też mam taki gril za 12zł z castoramy który możemy wykorzystać wystarczy:decayed:
  6. Tomuś...ja se sam zrobię takie coś, tylko kupić blachę, przyciąć, otworki wywiercić i gotowa:wink:. Tylko oczywiście czas, tego mi ostatnio brakuje:kwasny: ---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ---------- tylko właśnie kombinuję jak przetłoczenie zrobić aby sztywniejsza była, albo kto by miał taką maszynkę...
  7. y.y...ząbkóff nie umyłem:decayed:
  8. ja kombinuję nad takim czymś do swojego:decayed: szkoda, że jeszcze nie ma żadnego przetłoczenia aby była sztywniejsza:kwasny:
  9. spot to chyba teraz 11.08 w sobote będzie w SR, grill... może też bym się pisał
  10. do:bry: a Ty co spać nie umiesz??
  11. :oklasky:tak Guru godzina 6.22 to jest rankiem do:bry: Pany
  12. tylko się nie upij z tego powodu, bo jutro po 23 kiwniesz kapelonem i napiszesz "rankiem":decayed:
  13. dobrze Guru My to rozumiemy:polew:
  14. Dobre te chinki będziesz mieć że i na koleinach się będą krzywić...
  15. Dalej najebany on...chyba od urodzenia. Guru...?! jak Ty się urodziłeś to nie napisali Ci "rankiem" o godzinie 14 wzwyż?? a propos
  16. ...ale jak temat zamknięty to okej:whistling:
  17. ...noo...kończą się Żory a zaczyna Jastrzębie Zdrój:whistling: w samym środku a zarazem na końcu świata:kox:...no nic trzeba się zbierać pieniążki zarobić
  18. moje było delikatnie skurzone, ale dla zasady trzeba było umyć ...no teraz mogę się na wsi pokazać...białe jest białe, a czarne jest czarne:kox:
  19. Jak sie ma wiecznie mało :grin: ale spoko o 18 będę zapewne w domu:decayed: ---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- idę autko wypicować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.