Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ołkej...odstąpię mu bo mam na zbyciu takie i takie bo ja preferuję jak już czarną matową stal:decayed:
  2. a chce ori kołpaki z ałdi czy a'la makro ??
  3. Ty załatw stalówki a ja mam kołpaki:decayed:
  4. ja oczywiście nie dojechałem:facepalm: niestety jak pisałem jak będzie kolega to ja będę, jak go nie będzie to mnie też nie będzie.
  5. Chyba na "nowej" ścianie ... ( G1 obecnie G2 ) Świeć Panie Boże Nad Jego Duszą ... ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- G2, ściana IV, część III, pokład 404/9 w ten smutny dzień... ...Niech spoczywa w pokoju... ...dla rozwiania wszelkich wątpliwości...robert. G1 oddział 1 ściana 4 część 3...pod zbiornikiem wzdłuż odstawy w prawo...będziesz go znał Adam Bober "badi" brygada siwego...został ściśnięty klapą przejścia do kablarki podczas uruchamiania lub wyłączania( w bądź razie przy kneflach był) kombajnu. Przyczyna wypadku...podczas uszczelniania przez hydraulika i potem puszczania ciśnienia do sekcji...albo on zostawił załączoną kruczkę albo poprostu ktoś nie chcąco ją włączył (wiesz, że bez ciśnienia to lekko chodzi) a ten puścił ciśnienie i tragedia gotowa ---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ---------- a na nowej ścianie mają obwał na 4 sekcjach górnych na co najmniej 10-20 metrów do góry. Tak im się oberwało, że wycofywali się bo nie było nawet najmniejszego przepływu powietrza:whistling:
  6. a Ty się żegnasz czy witasz??
  7. mądrze człowiecze prawisz:decayed: a co do czwartku, to będę (po 20) jeśli kumpel ze ściany będzie:wink:
  8. teraz dopiero zajarzyłem ale świetnie Ci to wyszło:decayed:
  9. ładne lampionki a jest wersja avant??
  10. Pretor...daj se spokój z 17":wink: wal w 18" tak jak Pucek napisał... i również Artur dołożył swoje "3grosze"...jakby posłuchał. Ja też niżej już nie zejdę no chyba, że 17" ale na zimę. A już czasami mi chodzi "głupia" myśl nad 19":facepalm: na następny sezon, ale narazie mam inne ważniejsze priorytety:whistling:
  11. Bułgarki chyba Węgierki o śliwki mi chodziło rzecz jasna:decayed:
  12. smacznego dziękuję smakowało...zupa z makaronem oraz 12 klusek, rolada, kotlet i oczywiście sosik a dziś było bez zieleniny:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.