Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ee...no...nie mówimy o krańcach świata... :decayed: ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- A mówiłem mu :decayed: ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- Fuszera majster ekhemm...proponowałem aby poprawić a Ty ...pie_rdol to:polew:
  2. f*ck:facepalm:...wiedziałem, że nie przejdzie:polew: spoko...nie ma sprawy:wink: ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- ehh...idę po kolejnego browca
  3. gdzie Ci grzmi...??!! :decayed:
  4. dopiero Ci prąd podłaczyli po wtorkowej nawałnicy?? :decayed:
  5. dopiero Ci prąd podłaczyli po wtorkowej nawałnicy?? :decayed:
  6. no...i takie koło macieju:decayed:
  7. Jeszcze nie wiesz gdzie i pod kogo trafiłeś ... a ja wiem i tyle tylko zrobię ja też wiem do kogo... do semenów:decayed:, jaśków:doh: i siwych:wink: i pseudo kierownik adamczyk......no Gonzus, ja też tam robię na G2, ale jako hydraulik:decayed: On ich wszystkich zna , to jedna wielka rodzina czyli jednym słowem popaprańcy:facepalm:a wiesz, że z rodziną się najlepiej na zdjęciu wychodzi:whistling:
  8. Jeszcze nie wiesz gdzie i pod kogo trafiłeś ... a ja wiem i tyle tylko zrobię ja też wiem do kogo... do semenów:decayed:, jaśków:doh: i siwych:wink: i pseudo kierownik adamczyk......no Gonzus, ja też tam robię na G2, ale jako hydraulik:decayed:
  9. kurde, takie rzeczy tez mozna naprawic? to się nazywa mieć curvnego małego głoda:decayed:
  10. :naughty::naughty::naughty:a tak w ogóle
  11. no dobrze niech Ci będzie..., no i oczywiście szacun musi być ja tam znam tylko dwa kolory biały i czarny:decayed:
  12. krzysiek, ale to raczej nie jest nagaro blue:whistling:
  13. no to ja też se dziś daję spokój, bo mam jeszcze jedną robótkę do zrobienia. ...pozbijam te je_bane muchy, bo zaczynają mnie wQ_rwiać a ponadto mam polo do roboty, więc se dziś to zacznę ---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- no jaa...tera mi jeszcze mi moja Ż, siatkę co mam na oknie przeciw owadom, zrobiła taką depną dziurę
  14. też mi się tak zdawało, że to jasny... jest bynajmniej na awatarze:whistling: a już myślałem, że na oczy mi zalatuje:decayed:
  15. aa...no to zonk...a Ty będziesz??
  16. yy...Daniel chyba też będzie:mysli: kiedyś coś też napisał
  17. ja będę...do 20 z groszami, a później do roboty:kwasny:
  18. m3rvin ... dostałeś PW ??
  19. noo...ja studiuję ...jak rozebrać takie paście jak nokia c6:facepalm: dzięki:wink:zaro napisza Ci priVa...
  20. :decayed: ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ---------- a przydałoby się, ją je_bnąć... ale za wysoka data jest:facepalm:
  21. noo...ja studiuję ...jak rozebrać takie paście jak nokia c6:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.