Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszyscy powinni używać mojego zegarka weekendowego yhyy...wróć na ziemię...ciekawe kto by wstał w poniedziałek do roboty:whistling:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
12 klusek, 2 rolady, 2 kotlety schabowe z serkiem i pomidorkiem na górze a do tego czerwona kapusta i sosik z roladek...został skonsumowany... ...no dobra zeżarłem to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wg. Ciebie...właśnie teraz idę na śniadanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...edytowałeś wiadomość i usunąłeś "rankiem" ?! :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
idę się powoli do obiadu szykować...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
niee...już w kościółku byłem na 9.30 a wstałem o 8.30...Tomuś jak nie Guru:facepalm:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
spoko domyśliłem się, ale "od razu" z ripostowałem, żeby nie było:decayed:.Ja od 19 (te jazdy w weekengy:facepalm:) do 21 obeszłem rejon z ciekawości bo dawno tam nie byłem:wink:...a do 21 do 0.30 pilnowałem pompy, bo niby jakieś szopki odwalała... mogłem się prędzej stracić, ale nie chciało mi się dupać takich hektarów:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi:w niedzielne przed południe:decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Strefa Śmiechu
tyle,że audi nie ma z tej strony wlewu paliwa. a czy gdzie jest wspomnianie, że to audi:wink:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak bylo? Opowiadaj Szczerze to nysa była lepsza nie było aut które by powalały naprawdę na kolana. Multum golfów było a głównie trójek ;p jedynie fajnie sie prezentowały dwie a4-ki na air raidzie i od Hammera auto no dobra od Grzesia tyż Ogólnie to strasznie mało miejsca było ale i tak było fajnie się spotkać i pogadać normalnie Ci przytaknę :decayed: :hi:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mateusz korba se przełóż... a tak serio napisałem specjalnie Matek'a, bo nie wiedziałem czy to masz "polski" czy "obcy" pseudonim:wink:. Dlatego wolałem abyś mnie poprawił, teraz bynajmniej wiem, że to zdrobnienie imienia a nie np. jakieś imię bohatera z kreskówki:wink:. Po niedzieli czyli jutro mam na 12, a kończący tydzień miałem na 17.30. Na festynie byłem na 17.30, 550m p.p.m:decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiesz że sobie jaja robię prawda jest taka że zawsze każdemu może coś niestety wypaść przecież wiem Szymek...ale to nie byłby głupi pomysł w tą niedzielę... ja bym się pisał poznać "nowych" i looknąć nowy nabytek Matek'a:decayed: ---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ---------- ...który obserwuje wątek:naughty:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru te: hyhy napisał, jakby poważnie to lubił- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wątpię, że chrzestnych byś nie wpuścił z opóźnieniem, byłbym koło 18.30...yhyy...''klamkę bym pocałował''. A pustych przebiegów nie lubię robić. Szymek...swoją drogą nowych bym też chciał poznać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to było okrutne:polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no poprawiłem się troszku...z myślą o tomku-a4:decayed: ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- i edytowałem na "kilka":decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj tam...nie czepiajmy się szczegółów każdemu może się noga powinąć... ...kilka razy:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na pewno?! też to chciałem napisać, ale jak chłopak się "zadeklarował" a może do Ustonia nad wodę jedzie nóżki w wodzie pomozyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
więc nie rozumie o co Ci kaman pogoda dupiato, to nic tylko do roboty iść- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja na 17.30 więc troszku czasu mi jeszcze zostało:decayed:, ale Ty już będziesz połowa szychty miał za sobą a ja dopiero będę zaczynał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaa...- Strefa Śmiechu
:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co jest w krasiejowie ??- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ja Ipoda nie mam... u mnie uchwyt wgląda tak http://img13.imageshack.us/img13/9291/sam25151280x768.jpg takie gumowo-plastikowe mocowanie, które można kupić na allegro pod dany smartfon. U mnie jest on przymocowany na jednej śrubce. Możesz kupić też oryginalny uniwersalny uchwyt, który podobno wzmacnia sygnał antenowy Audi Universelle Handyablage BT für die Handyvorbereitung 9ZF in der Armlehne | eBay ---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ---------- Jak już to do Ustronia ja jadę przez CZ, wyjazd o 8:30 i gdzieś tam na was poczekam oj tam...czepiasz się szczegółów ... wporzo:wink: - Strefa Śmiechu