Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ^^ ^^ ja będę w czwartek ale koło 20.30:wink:
  2. tylko jak Ci ta dupecka Ci się rozłoży w tym sedanie...a avancie ma tyle miejsca na rozłożenie nóżek, że łohoho... ---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Polkov mówi dobranoc
  3. dziękuje ...wole jeździć wozidłem cipki a nie ykhymm...no...
  4. Ja po odkładaniu 3lata na B6 kupiłem w końcu B7 :polew: Avant = pussy vagon sedan = gay car :polew: ---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- pssyyt...kolejne piwko będzie przyczyszczało nereczki:decayed:
  5. y..yy...od wieki wieków...avanty zawsze były droższe:whistling: to Ci nie wyszło...amen:decayed:
  6. dziękuję, dziękuję...uczę się od najlepszych:decayed:
  7. tiaa...dla tych co mają sedany to telewizory zmniejszyli bo nie wchodziły:decayed: ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- w sedanie to już nawet rs4 nie robią
  8. Ty się nie odzywaj masz sedana... a ja roletkę złożę i 180cm do własnego użytku:kox:
  9. ale nie będzie ktoś jeszcze o tej 20.30... plissss..., bo audiśląsk też będzie na saszłyku od 19:wink:
  10. ekhymm...albo na tylnym siedzeniu...co ??!!
  11. tyś mnie pocieszył a na wolne nie mam co liczyć...dopóki towarzysz nie wróci z urlopu...dupia som na ścianie:facepalm:
  12. ja dopiero na żorach będę koło 20.30...też bym coś zjadł po robocie:decayed:
  13. uff...bo już myślałem, że będzie wpierlol:decayed: łojojoj...:polew:
  14. Qrde...Egon:facepalm:...zapomniałem ale jutro na pewno zadzwonię już se przypomnienie piszę ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- Nie bądź taki wygodny, skoro się sfajdałeś na tylną kanapę to teraz płać Hammer miało sie niewydac a swoją drogą...jak to tak zastygło, to może użyjesz tego następnym razem jako kit na auto:naughty:
  15. ...dopiero poniedziałek a już marzę o weekendzie:facepalm: :decayed:
  16. było ich gumami takimi do bagażnika powiązać do siedzeń .....po jakieś 2 pajęczynki byś na ludka przeznaczył i porządek w aucie murowany noo...chyba będę musiał następnym razem coś z nimi robić...:hi:
  17. u mnie to normalne:embarrassed: ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ---------- współczuje ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- nie ma problemu jak raz przynajmniej 2 kozy były na placu ,a nie tylko niebieska jak do tej pory Ty lepiej współczuj tym co wejdą po mnie do kibla:kox: :decayed: mówisz ,że Cyklon B wujka Adolfa to odświerzacz powietrza przy Twoim pobycie w kibelku ojj...wujek Adolf byłby dumny z moich gazów:polew:...wziąłem na wycieczkę trójkę dzieci...chyba pierwszy i ostatni raz mojego chrześniaka 4latka, jego siostrę 7lat i córeczkę szwagierki 4latka...normalnie jestem normalnie, te dzieciaki razem to omen i dwie szarańcze:shock3:. O dziwo autko na tym nie ucierpiało, ale było Patryk zostaw podłokietnik, albo zostawcie lampki itd.
  18. u mnie to normalne:embarrassed: ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ---------- współczuje ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- nie ma problemu jak raz przynajmniej 2 kozy były na placu ,a nie tylko niebieska jak do tej pory Ty lepiej współczuj tym co wejdą po mnie do kibla:kox: :decayed:
  19. jak to napisał, to już w 100% on taki zegar weekendowy stosuje:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.