Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. 3 tydzień na rano:facepalm: no chyba Cię cićki bolą
  2. ja będę dziś jakby ktoś coś pytał
  3. ---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- ja raczej odpadam...do roboty na zmiany idę od następnego tygodnia:wink:
  4. yhyy...a w poniedziałek...kotlet z zięcia:decayed:
  5. a po Roju ile kotów chodzi:decayed: nic tylko attack i co Arturku...dojechałeś ??
  6. koniec ot , było po szlagu tylko kolega się nie umie pozbierać
  7. i dobrze Soprano a Ty zrobiłeś to co żeś się mnie kiedyś pytał ?? ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------
  8. słuchaj Daniel...że Ci zdupczył mój braciszek robotę trudno miał gorszy czas...mi nie zdupczył wręcz przeciwnie...właśnie kończy mi malować polówkę. I nie będę się zgryzł w język. A zdupczeniu roboty...zastanów się czy Ty nie masz czegoś na sumieniu a nie wytyczasz błedy innym:whistling:. Bo Twoja pewność też pociągła mnie za kieszeń. Jak nie umiałeś to nie się podejmuję. Ale nigdy Ci nie wytykałem zdarza się, ale widać, że u Ciebie to idzie tylko w jedną stronę... A Pucek był tak jak pisał 3 razy w szo i dwa razy z dziewuchą
  9. TomekA4 ja mam ferodo i jestem zadowolony...a że pylą to dobrze...i mówi Ci to ten co ma białe felgi:decayed:, ale weź te premium czy jakoś tak się to zwało:decayed: ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ---------- dobry klocek musi pylić Daniel...ugryź się czasem w język, albo jakoś włącz opcję "kulturalna konwersacja" a nie zaraz obelgi, jakie to on ma auto i jakie hamulce:whistling:
  10. ja też gratuluję Seves:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.