Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Spoko, ogarnę patrzcie jaki optymista yhyy...:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------
  2. tak racja wstalem o 20 i juz mi sie nie chcialo gonic;/ wyjebany jestem, weekend w pracy wiec trochu wymeczony jestem:kwasny: a z piz*y ci nie kapie ? STARY ROZPIERDALASZ MI TATUAŻE :polew: yebany Miszka...:polew: normalnie zniszczyłeś mi system:polew:
  3. Artur i Tomek...ten tydzień odpada ze spotów i nawet piwek:facepalm: na 17.30 mam:whistling:
  4. powiedzmy se szczerze...narazie nie ma nic lepszego od play...ja już wstępnie oglądam różne oferty operatorów i praktycznie pod każdym względem play miażdży konkurencję
  5. oo...to ja już tam nie jadę chyba jakby coś było potrzebne to dzwonić ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------
  6. kumpel w SJZ to sprzedaje ,możemy się kiedyś zgadać i podjedziemy do niego myślę, że się zgadamy:wink:
  7. Dziś już raczej nie no to pssyt:decayed: ja w pracy więc powinien być spokój no właśnie...musiałbym skądś dopaść Twój grafik ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- dobra zmykam dobranoc
  8. wujek z Połomi ma "enkę" już łohohooo...od początku jak powstawała i niby nic złego se nie da powiedzieć i tez mówi, że kolejną umowę podpisze...więc może coś w tym jest ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- jeszcze Pucuś doyebał do kotła i "enka" będzie leżała
  9. ooo...i już "enka" bardziej za mną przemawia:decayed:
  10. właśnie się zastanawiam co se wziąć, ja ogólnie tv nie oglądam...ale co byś trzeba było mieć ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- jak jad o świerklan to tylko te oglądam, więc mamy podobny gust:grin:
  11. tyś je komornikiem Ciebie stać :decayed: mówimy o przyziemnych rzeczach tzn cenach
  12. Mam zapytanie coraz bardziej chodzi za mną jakaś telewizja tzn: cyfrowy polsat, n, czy tam cyfra...zna się ktoś na tym. Co jest warte?? Pytam bo nigdy się tymi cyfrówkami nie interesiłem:decayed:
  13. z jednej strony przeraża mnie taka kobieta...wpieldol by spuściła bez zająknięcia:facepalm:, ale muszę powiedzieć, że bardzo ładna i o 15 lat młodsza conajmniej:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.