Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tiiaaa...a potem Panów z czapeczkami bedę widział na placu:facepalm:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a teraz to już zmykam się przytulić do Żonki:naughty: dobranoc:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No dobra na czerwonej ropie Ty to nie umiesz trzymać jezyka za zębami:doh: :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
napisz wprost, że chciałeś chlać piwsko:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a rączek to Ty nie masz ?? ...ja jak już widzę coś podejrzanego, to wprowadzam tryb samoprzetrwania:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj tam, oj tam...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
co Ty żresz:shock3:...i się dziwisz, że jesteś głodny:whistling: chłopie mięso, mięso i jeszcze raz mięso:slina: ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- dobranoc bo o 4 trzeba wstawać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja nie:whistling: traktorem...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
autobus miał tendencje do nadsterowności:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no prawiee... ostatnim razem Ci to nie wyszło, ale nie czepiajmy się szczegółów:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ojj...nie jestem po za***istym omlecie z własnych jajec:decayed: ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- yyy...tzn z jajec od kur ale własnego chowu:naughty:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale nie masz takiego doświadczenia życiowego jak Artur:whistling:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jaa... ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- mm... moja Ż zrobiła kolacyjkę- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
łojojojjj... mięsko... :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tyś je dupny Arturr... :polew::polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed:- Strefa Śmiechu
Straszny wypadek w Korei. - Sadistic.pl- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ahaa...ciesz się ciesz wakacjami:decayed:, bo chcąc nie chcąc...łopatologia Cię czeka:whistling:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to ładniee... cieszę się- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
eee...tam...to żech już zjodł- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
takiego złomu i rupieci:shock3: bym w życiu nie wziął i to jeszcze za taką cenę jak już to tylko tunel bo to jest okazja pod warunkiem, że nie wygląda jak te radio:facepalm:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oczywiście przed weselem (około roku przed miałem koniec 3 stopnia)... mieliśmy iść na 4, ale zaczęły się problemiki różnego pokroju pojawiać...tego dobrego i złego:wink:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja jestem po kursie tańca zaliczyłem 3stopień, tylko 4 jeszcze brakuje...ale takiego czegoś "nie reklamowali" tam...może w tym czwartym jest już taka miazga:kox:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a co jest jakiś spot ?? gdzieś ?? ... - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu