Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. powiedz...a kto by chciał taką kozę oglądać nic specjalnego...takie zwykłe niczym nie wyróżniające się a4:whistling: :decayed:
  2. Ewka...powiedziała: "nonono...zobaczymy" podziękowała Ewka też mówi: "...że te okazje to się już nam tak zbierają. i kolejna okazja do picia:decayed:"
  3. ani nie gadaj...wszystko pamiętam a nawet pamiętam, że byłem tak nayebany, że...łohoho... ...ale wątroba i trzustka...idealnie pracują...rano o 11 godzinie...0.0:decayed: a dziś chyba poprawka, bo Ewka przyniosła dyplom:naughty: i trza to oblać
  4. no i temacik założony...ja dalej się zastanawiam nad tym a autko piykne:decayed:
  5. byłem w delegacji, więc trzeba było pić, pić, pić i jeszcze raz pić
  6. ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Artur...no to ładnie, że ładnie:decayed:
  7. najlepszego życzę keżor
  8. heloł ale zmarnowany jestem:facepalm:
  9. nie...wręcz przeciwnie poprawialiśmy co nie co, jakby to ująć...kosmetyka:wink: ---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- A co znowu coś rozwalił?? :polew: A Ty idź do auta odpal i wrzuć pierwszy bieg:decayed:---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- a tu co takowa cichosza... no nic...powoli się zbieram na weselicho:decayed: tylko aby moje ograny to wytrzymały:facepalm: :decayed:
  10. powoli się zbieram na weselicho...delegacja:decayed: więc niech siła wątroby i trzustki będzie ze mną Matek...na 23 robię następny tydzień
  11. ---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ---------- po kawce...a teraz muszę iść pozbierać ten burdel pod wiatą Arturku...i jak to wygląda w świetle dziennym ??
  12. zayebać tak samo jak te dzieciątko:kwasny: a najlepiej pod odstrzał jak Artur pisał
  13. no właśnie u mnie też sucho...no może prócz tego miejsca gdzie auto myłem:decayed: ...zresztą Arturrr...odpowiedz se na pytanie ?! z czego słynie wielkopolska...z anomalii, wszelkiego typu:polew: ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- takie jakieś...małe:decayed::polew: nie no...miazga...zresztą jak i w dzień jak i w nocy:wink: ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- dobraspadam bo moja "Ż" czeka:decayed: dobranoc wszystkim:hi:
  14. niema sprawy ważne ze wiesz co ja Boli ależ nie ma za co jeden żywczyk już mi nerki przeczyszcza:decayed: i również podziękował za spota:notworthy: ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- a właśnie Kuna...mamy rozumieć, że na wielkopolskiej padało:whistling:
  15. no to znaczy, że w tym momencie nie pada w sjz i kuna przybędzie:banan: :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.