Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ściule jedne:polew: ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- dobranoc:lazy:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja spadam do wyrka dobranoc:lazy:- [B5 AJM+] Black and white... aVant
Witam szanowne grono. No i na mnie przyszedł czas... Po długich namowach i zebraniu się w siły i porobieniu fotek przedstawiam Wam moje A4. Poprzednim wozidłem mojej kościstej d*py było "fałvu" polo coupe '91 z 75 konnym silnikiem, no taki mały popierdalacz na gwincie, co źle oddziaływało na dyski w moim kręgosłupie . Pewnie długo bym jeszcze nim jeździł, ale pewnego dnia 22_01_2009, wymusiło mi pierwszeństwo coś co niby przypominało citroena xantie i było "ałłaa" i przetwórstwo na żyletki Polsilvera:facepalm:. Moje wymagania nie były duże...AJM, 2din, aVant i musiało mieć w roku produkcji na początku "2" i być komfortowe. Po długich poszukiwaniach i oglądaniu coś co niby miało przypominać A4:whistling:, powoli zaczynałem się przestawiać na volvo v40. Lecz pewnego dnia, a było to 21 lutego a w Roku Pańskim 2009, trafiła się przypadkiem ta oto poniżej Aczwórka (czysta seria 1ba na 15" słoneczkach). Od drugiego właściciela, pierwszym była jego ciocia, albo wujek w DE, potem kumpel i ja jako trzeci, więc autko pewne, w dniu zakupu 182tkm i sprawdzane po vinie, aktualnie na dzień dzisiejszy 252tkm . Bezwypadkowe, lecz miało drzwi przednie lewe wymieniane i tylne delikatnie kitem z cieniowane, po przygodzie parkingowej. Dobra koniec zanudzania, foty poniżej... Dane szczególne: Nadwozie: - aVant...czarny z licznymi ryskami, bez relingów (seria) - pomalowane dokładki (mój mod) - oczy górnika tzn. środki lamp pomalowane na czarno (mój mod) - grill i znaczek w czarny mat (mój mod) - szerokie prawe lustro (mój mod) - ori chromy wokół szyb ( mój mod), ale było jebaki... - d*pa bez oznaczeń, został tylko znaczek Podwozie: - porysowane od gleby przez gwint wyregulowany na -100mm przód i -95 tył (mój mod) - dwie rozpórki góra i dół, ori audi (mój mod) - 18" łopaty a8 w ładnym kolorze z 225/40 fuldami (mój mod) Silnik: - 1.9 TDI AJM 115 KM, ale nie da się ukryć, że fabryka dorzuciła gratisa - wybity katalizator (mój mod) - zaślepiony EGR (mój mod) Napęd: - przód, z czterema aktywnymi hamulcami i ręcznym Wnętrze: - szkielet fotela kierowcy wbija się w mój szkielet reszta okej - 2din, ze spalonymi wyjściami (mój mod), czego skutkiem jest błoga cisza z przodu. Łącznie 7 głośników, grają 3 - 2 szyby pod napięciem 12V i 2 szyby typu korbotronik - 2 elektryczne lusterka podgrzewane - szklany elektryczny szyberdach...polecam do przewożenia na przednim fotelu "pożyczonych" drzewek - klimatyzacja, która działa tak, że ciompy lecą - licznik z fisem (mój mod) - kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach - centralka z domykaniem szyb i szyberdachu - jaśki x4 - ABS i ESP... Moja Ż, sobie to chwali - czarne dekory piano black (mój mod) - podłokietnik tył i przód passat (mój mod) - podświetlenie drzwi przednich (mój mod) - wygłuszone drzwi przygotowane pod nowe audio (mój mod) Plany: ojj...dużo, ale czas je cały czas weryfikuje, ważniejsze priorytety narazie są. Lecz na pewno: - wymiana foteli - ściema szyb, ale tylko o jeden ton - tempomat - ogarnąć audio...wzmak i nowe odseparowane zestawy głośników 16cm - fmic i chip i bzdety z tym związane - większe hamulce, ale dopiero gdy się obecne skończą - klimatyzowany schowek...browca trza schłodzić - obrysówki a'la USA - włożyć w te lampy bixy i na stałe je wreście skleić - kiera ze kleflami Foty by Ewka: Poprzedni dupowóz:smutas: A tu potwierdzenie przewozu drzewek:lol1: A tam poniżej daje Wam pole popisu...oceniajcie i komentujcie:bla:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra...zmykam, teraz moja Ż na kompie:wink:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam za "każdym" mięsem jestem:slina: ---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- apropo...nie musisz zjeść sobie kanapeczki:decayed: ??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurde, chciałbym mieś taką moc pod maską z jednym się zgodzę...roladki są wieprzowe:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mm... kluseczki x12, roladka x2 i czerwona kapustka i rzecz jasna sosik:decayed:- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
fajny mudżin...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze drugi dani:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w poprzednim autku...miałem harta od poprzedniego właściciela raczej właścicielki i harty mi tak zjechały tarcze, że łohohho... ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ---------- smacznego wszystkim- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja niestety w pracy na 17.30, ale byłbym: "za...a nawet przeciw":decayed: ...jakbym nie szedł do roboty, to jak najbardziej...byłbym nawet za opcją, że co dwa tygodnie w SZO w czwartek (SGL się zjeżdża do SZO) i co dwa tygodnie w piątek do SGL (SZO się zjeżdża do SGL)... zresztą był taki pomysł na ostatnim żorskim:wink: ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ---------- Zjedź coś za mnie , bylem wczoraj na parapetówie , mam trochę niejedliwe :decayed:jednym słowem... "WĄTROBO PRZEPRASZAM" ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- smacznego wszystkim- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
obawiam się, że nawet ten ocynk by się poddał ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ---------- Qrde...zjadłbym już coś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ładnie...zaczynając rzecz jasna od "pełnego" piątku... ?!- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w niedzielę...w pracy ?? ojojojjj...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ojj...ktoś się prosi o oko w gipsie...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siemka:wink:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
chyba tak ?! ... http://a4-klub.pl/slaskie-91/spoty-rybniku-wiecej-info-1-poscie-125711/- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
W którym wątku nie było jeszcze tego pssyt na rybnickim:decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szydercy:decayed:- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tyś doyebał do pieca:polew: ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- no to pssyt...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to pssyyt... Panowie:decayed: - Spoty Katowice i okolice
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.