już są na kulane ale dziś z tego co mnie słuchy dochodzą, będzie za***ista pieczeń
---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------
próbowałem właśnie ją...jest:slina::slina:
---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------
jeszcze 8 min i obiadek:slina:
---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------
5 min...
---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------
4 min...
---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------
3 min...