Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. fele na zimę idą do poprawek lakierniczych:wink: a śnieg...powoli też spadnie, alejak dla mnie w ogóle zimy nie musi być
  2. Kuna...zmienię fele jak spadnie śnieg...
  3. :hi:pijoki:decayed:
  4. ale dupiato pogoda, ale moi biole lacze rozswietla tyn dziyń
  5. ja nie ......jestem statecznym ojcem tiaa...yhyy...a kaj pierlolło:polew: Ty też przeciwko mnie ? jaa...?! Broń Boże ... ---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------
  6. wsadza się ją i wyciąga od strony ściany grodziowej Właśnie jestem po jeździe próbnej i może nie będe musiał tego wymieniać Obyś nie musiał bo ja nie widzę innej opcji jak wyjęcie głowicy albo połamanie listy mam taką nadzieję .... i kolejny raz wychodzi na to, że silnik umieszczony poprzecznie jest łatwiejszy i wygodniejszy w serwisowaniu nie dam se ręki odciąć, ale czy zamiast demontowania głowicy nie lepiej popuścić silnik i skrzynię z poduszek i podnieść silnik?? Mnie się wydaję, że dużo więcej miejsca mnie się zrobiło jak podniosłem silnik. Około 2 lata temu przy wymianie simeringa na wale od skrzyni. Bo aby wyjąć miskę silnik trzeba dość ładnie podnieść. . Ale jak mówiłem nie chciałbym zostać bez ręki:decayed:
  7. Laptop, tablet? Na co to komu? - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu :polew:
  8. ja nie ......jestem statecznym ojcem tiaa...yhyy...a kaj pierlolło:polew:
  9. jak ja nienawidzę rannej zmiany:facepalm: brr...
  10. ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- tiaa...ładnie:wink:...ile PeLeNów mnie to szarpnie ??
  11. no na Ciebie na pewno nie działają...P.S. próbowałem :decayed:
  12. ja na zimę będę kręcił gwinta, ale ze 5cm w górę no...może 6, zależy ile będę miał sił w rękach:whistling:
  13. leżą w garażu ale brak czasu na wymianę a tera idę spocząć do wyra dobranoc
  14. no no no...dziś mina bezcenna ludzi jakmnie na 18" widzieli:decayed: a dawałem lepiej radę niż inni na zimówkach:naughty: ...na dajcie spokój...lekkie wzniesienie TIR stoi a za nim masa baranów co go nie minie:facepalm: więc lewy i..."wio myszata" no nie powiem ESP miało co robić ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- ale najprędzej w sobotę zmienię ogumienie:kwasny: bo na 12 mam do roboty a gewindę by trzabyło dźwignąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.