Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobranoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...dobra spadam, bo nawet mi bateryjka wyskoczyła w lapku, że trzeba podłączyć...więc 3mcie się dobranoc:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
y.yy...aż taki zdesperowany i aż tak mi nie zależy na tych psycho :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
jo ida nyny dobranoc wszystkim:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak mi się uda, to cyknę fotę i stwierdzisz czy alkohol by pomógł
-
Spoty Katowice i okolice
jo ni, ale sam zaro ida
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tiaa...yhyy...i drugi raz będę musiał ją oglądać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja myślisz czemu idę na psych...aby swoją psychę sprawdzić dobrze że raz na 5 lat, tylko szkoda, że ona jest coraz brzydsza:facepalm:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
żyje...i ma się dobrze:kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
yhyy...cycki jakiś dwie małe mandyrynki...brzuch jak po porodzie...a żić jak kamieniołom wielko:facepalm: nos jak cezar ze starożytnego Rzymu a włosy tak tłuste jak mój olej po 10tkm przebiegu a do tego piegi jak auto (flotówka) po 400tkm przegiegu:facepalm: ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- yhyy...obejrzymy w pt:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jo mom jutro psychotesty i to z takom szpetnom babom, że łohohoh:facepalm: to współczuję a najgorsze to...nawet nie wiecie jak ona obcisłe ciuchy nosi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale co tzra być za kretynem aby taki coś odpierdzielić wiedzom, że je nagonka w taki weekyndy...a ci w czajnik napierdzielajom:facepalm: No niestety ale kretyni są wśród nas, ja po większej popijawie na następny dzień w ogóle nigdzie nie jadę dokładnie...ja wiem na ile sobie mogę pozwolić i jak rano się czuję...np. jakbym rano wstał i było by mi "niewyraźnie" to UŻ-eta biorę. A chO_oj z tym że "ty" byś se coś zrobił, ale komuś...---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- Guru. abo żeś tak długo myśloł nad ripostom, abo żeś kompa mioł wyłończonego:decayed: :polew::polew::polew::polew::polew: oj ..............on będzie żałował awantury w bazarze :polew: oj tam oj tam...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru. abo żeś tak długo myśloł nad ripostom, abo żeś kompa mioł wyłończonego:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jo mom jutro psychotesty i to z takom szpetnom babom, że łohohoh:facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale co tzra być za kretynem aby taki coś odpierdzielić wiedzom, że je nagonka w taki weekyndy...a ci w czajnik napierdzielajom:facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jo wiym kiedy mom przestać i żech przestoł ze 1.5h tymu:wink:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko...moja wątroba idealnie spala...przed chwilą się mierzyłem na alko i 0.2 mam więc do rano tylko pierd zostanie:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jeśli o mnie chodzi, to dobrze...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wczora flaszezki pynkały...dzisio tyż i do tego yno dwa piffka, bo jutro trza jechać ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
yy...co ja żem już dziś nie wyżarł... gorzoła, piwa... a jutro o 6 trza wstować ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- yy...co Ty pierdzielisz jo ledwo 65 kg woża:decayed: jo mom stylistyka aerodynamiczno o bardzo niskim współczynniku oporu:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
że co ,że na następny z Gliwic się wyłamuje :grin::grin: Rezygnuje a w domu sie nie przelewa w tym temacie ... :polew::polew::polew: ciii...bo zaś będzie wpierlol jak Jego to poczyta:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do pierwszego zassania:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to pierlolę cały spot we pt:sick3::decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teee...mnie i Moja też tam dopisz...bo się we pt poważnie wybieram na SGL:wink:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tą B5 to sam bym przejadł a gdzie reszta jakby ją umył to i by na wartości zyskała:decayed:---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- i właśnie w tym momencie powiedzałem mojej Żonce: "Żono jadymy na kebaba w pt":decayed: też pojade z dziewczynami....jka mała nie zje to i tak wezmę bo zapłacony /POSTAWIONY jak sam jedno hasełko ożywiła ludność