Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ...dobra spadam, bo nawet mi bateryjka wyskoczyła w lapku, że trzeba podłączyć...więc 3mcie się dobranoc:hi:
  2. y.yy...aż taki zdesperowany i aż tak mi nie zależy na tych psycho :decayed:
  3. jo ida nyny dobranoc wszystkim:hi:
  4. jak mi się uda, to cyknę fotę i stwierdzisz czy alkohol by pomógł
  5. jo ni, ale sam zaro ida
  6. tiaa...yhyy...i drugi raz będę musiał ją oglądać
  7. a ja myślisz czemu idę na psych...aby swoją psychę sprawdzić dobrze że raz na 5 lat, tylko szkoda, że ona jest coraz brzydsza:facepalm:
  8. yhyy...cycki jakiś dwie małe mandyrynki...brzuch jak po porodzie...a żić jak kamieniołom wielko:facepalm: nos jak cezar ze starożytnego Rzymu a włosy tak tłuste jak mój olej po 10tkm przebiegu a do tego piegi jak auto (flotówka) po 400tkm przegiegu:facepalm: ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- yhyy...obejrzymy w pt:polew:
  9. jo mom jutro psychotesty i to z takom szpetnom babom, że łohohoh:facepalm: to współczuję a najgorsze to...nawet nie wiecie jak ona obcisłe ciuchy nosi
  10. ale co tzra być za kretynem aby taki coś odpierdzielić wiedzom, że je nagonka w taki weekyndy...a ci w czajnik napierdzielajom:facepalm: No niestety ale kretyni są wśród nas, ja po większej popijawie na następny dzień w ogóle nigdzie nie jadę dokładnie...ja wiem na ile sobie mogę pozwolić i jak rano się czuję...np. jakbym rano wstał i było by mi "niewyraźnie" to UŻ-eta biorę. A chO_oj z tym że "ty" byś se coś zrobił, ale komuś...---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- Guru. abo żeś tak długo myśloł nad ripostom, abo żeś kompa mioł wyłończonego:decayed: :polew::polew::polew::polew::polew: oj ..............on będzie żałował awantury w bazarze :polew: oj tam oj tam...
  11. Guru. abo żeś tak długo myśloł nad ripostom, abo żeś kompa mioł wyłończonego:decayed:
  12. jo mom jutro psychotesty i to z takom szpetnom babom, że łohohoh:facepalm:
  13. ale co tzra być za kretynem aby taki coś odpierdzielić wiedzom, że je nagonka w taki weekyndy...a ci w czajnik napierdzielajom:facepalm:
  14. jo wiym kiedy mom przestać i żech przestoł ze 1.5h tymu:wink:
  15. spoko...moja wątroba idealnie spala...przed chwilą się mierzyłem na alko i 0.2 mam więc do rano tylko pierd zostanie:decayed:
  16. jeśli o mnie chodzi, to dobrze...
  17. wczora flaszezki pynkały...dzisio tyż i do tego yno dwa piffka, bo jutro trza jechać ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------
  18. yy...co ja żem już dziś nie wyżarł... gorzoła, piwa... a jutro o 6 trza wstować ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- yy...co Ty pierdzielisz jo ledwo 65 kg woża:decayed: jo mom stylistyka aerodynamiczno o bardzo niskim współczynniku oporu:decayed:
  19. że co ,że na następny z Gliwic się wyłamuje :grin::grin: Rezygnuje a w domu sie nie przelewa w tym temacie ... :polew::polew::polew: ciii...bo zaś będzie wpierlol jak Jego to poczyta:decayed:
  20. do pierwszego zassania:polew:
  21. to pierlolę cały spot we pt:sick3::decayed:
  22. teee...mnie i Moja też tam dopisz...bo się we pt poważnie wybieram na SGL:wink:
  23. Tą B5 to sam bym przejadł a gdzie reszta jakby ją umył to i by na wartości zyskała:decayed:---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- i właśnie w tym momencie powiedzałem mojej Żonce: "Żono jadymy na kebaba w pt":decayed: też pojade z dziewczynami....jka mała nie zje to i tak wezmę bo zapłacony /POSTAWIONY jak sam jedno hasełko ożywiła ludność

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.