Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ja mam całą skrzynkę hitachi ale zwykłe płasko-oczka w zupełności NEO Ci wystarczy, bardzo dobra jakość do ceny:wink:. Proxxon oczywiście jak najbardziej na tak, ale dużo droższe:naughty:. Stanley'e to tylko te starsze, bo nowe to małe żółte rączki opanowały:kwasny:. W robocie mam grzechotkę teleskopową z NEO i z kolegą wieszamy się na Niej i dodatkowo metrową przedłużkę zakładamy i nic się nie dzieje:decayed:.---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- to ten szef powinien dostać wp***dol, a jakby się pytał czemu...niech mu też odpowiedzą "bo tak". Curva to jest Polska:facepalm: ---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- no właśnie curwencja esencja widzę jak zapierlalasz:whistling::decayed: http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/14445599110b63767e8010527affff81.gif?1311874265 a już kiedyś Cię miałem zapytać czym się zajmujesz w ASO ....ale teraz to już wiem ciężko było wyważyć to koło, ale się udało :polew:
  2. no właśnie curwencja esencja widzę jak zapierlalasz:whistling::decayed:
  3. po 22 to będę ...chyba:decayed:
  4. To jest z Audi Śląsk impreza, ja może się wybiorę no chyba, że wstąpisz po mnie to też będę, ale przy kontoli drogowej nie chcę Ci narobić problemów:polew:
  5. ja nie...będę w alkoholowym stanie:facepalm: Moja przeddzień będzie urodzinki odprawiała
  6. też się zbieram no to "bawcie" się dobrze i aby szybciutko zleciało:wink:
  7. to ja się pytam .... z czyjej on jest bandy ?? :polew::polew: ---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ---------- Twoim mentorem jest Guregoru?? owszem nie to się nazywa zaprzeczenie w potwierdzeniu:decayed: z:jaaaaa:
  8. no nic idę coś porobić, a mam dużo do zrobienia:facepalm: zaraz Moja Ż wpadnie do pokoju i będzie
  9. no racja..fakt. I kolejny mit obalony:polew:
  10. ja nie mam aparat sfochował się
  11. Twoim mentorem jest Guregoru?? owszem nie to się nazywa zaprzeczenie w potwierdzeniu:decayed:
  12. to tyś curva musiał iść nie źle na maku na te badania:kox:no Artur...mi wyskoczyło "błąd ogólny" na aparacie a jakby to na forum dać to jeszcze by "silnik" padł
  13. ja jak będę to mieć odświeżane to powiem bracholkowi, aby kilka warstw klaru dał ze dwie, trzy. ---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ---------- pilnuj go żeby znów zacieków nie było one miały być jeszcze prze polerowane, ale jakoś czasu albo może ujmne to tak...sezonu brakło:polew: Nie wiem czy takie buby da się spolerować da się ale i tak będzie na nowo mi klar kładł
  14. bo normalnie hertzklekotów dostana:decayed: ...ale ważne, że do 5-11-2016 roku nie będę musiał jej widzieć
  15. wczoraj się zarzekałeś ,a dzisiaj piszesz ,że zaliczona curva Arturr... nawet aparat mi odmówił posłuszeństwa, aby ją cyknąć...wyświetliło mi tylko "błąd ogólny":polew:
  16. pilnuj go żeby znów zacieków nie było ---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ---------- Marianny one miały być jeszcze prze polerowane, ale jakoś czasu albo może ujmne to tak...sezonu brakło:polew:
  17. jakiś piżdżący zielony se zrób do tego klekota na biało w mat i ................... blachary opanowane na ślunsku ale ważne aby te blachary były ocynkowane aby rudej nie naniosły:decayed:
  18. nom...jak mi je malował to i odświeży...oczywiście jak znajdzie czas:facepalm:
  19. hmm...tyś analizował do mnie czy do Maria ...
  20. No ADASIU setka niech Ci pyknie co najmniej :drinks:
  21. szydercy nie śpią ...już po psycho...zaliczone uff...
  22. yhyy...raczej będę je odświeżał bielą...no chyba że mi wpadnie jakiś szalony pomysł a gdzie...za pewne brata "zbiczuje"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.