Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja mam całą skrzynkę hitachi ale zwykłe płasko-oczka w zupełności NEO Ci wystarczy, bardzo dobra jakość do ceny:wink:. Proxxon oczywiście jak najbardziej na tak, ale dużo droższe:naughty:. Stanley'e to tylko te starsze, bo nowe to małe żółte rączki opanowały:kwasny:. W robocie mam grzechotkę teleskopową z NEO i z kolegą wieszamy się na Niej i dodatkowo metrową przedłużkę zakładamy i nic się nie dzieje:decayed:.---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- to ten szef powinien dostać wp***dol, a jakby się pytał czemu...niech mu też odpowiedzą "bo tak". Curva to jest Polska:facepalm: ---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- no właśnie curwencja esencja widzę jak zapierlalasz:whistling::decayed: http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/14445599110b63767e8010527affff81.gif?1311874265 a już kiedyś Cię miałem zapytać czym się zajmujesz w ASO ....ale teraz to już wiem ciężko było wyważyć to koło, ale się udało :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no właśnie curwencja esencja widzę jak zapierlalasz:whistling::decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
po 22 to będę ...chyba:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jest z Audi Śląsk impreza, ja może się wybiorę no chyba, że wstąpisz po mnie to też będę, ale przy kontoli drogowej nie chcę Ci narobić problemów:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie...będę w alkoholowym stanie:facepalm: Moja przeddzień będzie urodzinki odprawiała
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
też się zbieram no to "bawcie" się dobrze i aby szybciutko zleciało:wink:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to ja się pytam .... z czyjej on jest bandy ?? :polew::polew: ---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ---------- Twoim mentorem jest Guregoru?? owszem nie to się nazywa zaprzeczenie w potwierdzeniu:decayed: z:jaaaaa:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no nic idę coś porobić, a mam dużo do zrobienia:facepalm: zaraz Moja Ż wpadnie do pokoju i będzie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no racja..fakt. I kolejny mit obalony:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie mam aparat sfochował się
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Twoim mentorem jest Guregoru?? owszem nie to się nazywa zaprzeczenie w potwierdzeniu:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to tyś curva musiał iść nie źle na maku na te badania:kox:no Artur...mi wyskoczyło "błąd ogólny" na aparacie a jakby to na forum dać to jeszcze by "silnik" padł
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja jak będę to mieć odświeżane to powiem bracholkowi, aby kilka warstw klaru dał ze dwie, trzy. ---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ---------- pilnuj go żeby znów zacieków nie było one miały być jeszcze prze polerowane, ale jakoś czasu albo może ujmne to tak...sezonu brakło:polew: Nie wiem czy takie buby da się spolerować da się ale i tak będzie na nowo mi klar kładł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo normalnie hertzklekotów dostana:decayed: ...ale ważne, że do 5-11-2016 roku nie będę musiał jej widzieć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wczoraj się zarzekałeś ,a dzisiaj piszesz ,że zaliczona curva Arturr... nawet aparat mi odmówił posłuszeństwa, aby ją cyknąć...wyświetliło mi tylko "błąd ogólny":polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
pilnuj go żeby znów zacieków nie było ---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ---------- Marianny one miały być jeszcze prze polerowane, ale jakoś czasu albo może ujmne to tak...sezonu brakło:polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jakiś piżdżący zielony se zrób do tego klekota na biało w mat i ................... blachary opanowane na ślunsku ale ważne aby te blachary były ocynkowane aby rudej nie naniosły:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nom...jak mi je malował to i odświeży...oczywiście jak znajdzie czas:facepalm:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
hmm...tyś analizował do mnie czy do Maria ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
No ADASIU setka niech Ci pyknie co najmniej :drinks:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szydercy nie śpią ...już po psycho...zaliczone uff...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
yhyy...raczej będę je odświeżał bielą...no chyba że mi wpadnie jakiś szalony pomysł a gdzie...za pewne brata "zbiczuje" - Spoty Katowice i okolice