Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ja tu widzę że mimo godziny jest ruch jak Rzymie:naughty:
  2. przecież Ty się boisz "cienia" jak koło Ciebie szybciej przeleci:decayed:
  3. No byłeś tak zamyślony nad "Zmierzchem" że nawet byś mnie nie zauważył, ale rozumiem - oczy miałeś pełne łez, wkońcu taki świetny film oglądałeś i się wzruszyłeś. Tylko gdzie miałeś chusteczki Nie no, nie chciało mi się wracać z dachu do parkomatu, i chciałem się spytać czy na dole też da się zapłacić żebym na idiotę nie wyszedł i nie zrobił korka film był sobie nawet fajny i odziwo zaskakujący:wink: a ponadto czego się nie robi dla żony:decayed: ...spoko rozumiemy, rozumiemy:decayed:
  4. apotem w wątku "widziany, widziana..." pstryknięte auto a nikt nie zna:decayed:
  5. to ja się chyba kolegowałem z chłopczycami:whistling: mnie to jakoś inaczej argumentowały...i nie mówię tu o wpierlolu:baseball:
  6. Kominy dalej są zakrzywione ,czy wyproszczone ? Bo jak dalej zakrzywione toś oszczędzał hebla były wyprostowane lecz za dużo łognia szło ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- to się nazywa nitro:decayed:
  7. Kominy dalej są zakrzywione ,czy wyproszczone ? Bo jak dalej zakrzywione toś oszczędzał hebla Ty a ja mam proste
  8. Mało tego ....nie bo nie i .uj takie odpowiedi zawsze najbardziej mi niszczyły system:polew:
  9. a no też fakt, tam zagląda ile co kosztuje:decayed:...a dzwonił jak wyciulać bramkę na wjeździe aby nie płacić 2 zeta:polew:
  10. to nic tylko pogratulować:naughty:
  11. yy... ale nie padało na dworze...
  12. Kuna w Focus Parku o 17.30:wink: ...i coś ciekawego kupił?
  13. Widzę że spot Corsy się udał
  14. yhyy...Hamerku i do mnie byś już nie wjechał
  15. ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ---------- ja mam...z malucha, zastavy 750, dacii 1300 i nawet mercedesa "kaczki" by się znalazła:decayed: no chyba...że chcesz z roweru ze "składaka" ...chociaż ciii...nie gadajmy o rowerach, bo jak tu przemo z bielskich wpadnie to będzie łomot:decayed:
  16. bo w robocie byłem na 14, a drugie coś Ty tam robił?? ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ---------- :hi:
  17. Nawet Wam się zrymowało . Artur ostatnio ma takie...raperskie zdolności rymowania:naughty: tu na żorskich i na katowickich też pokazał klasę...po prostu "czysty czarnuch" się z Niego robi:decayed: a propo:hi:
  18. jesteś u narzeczonej ?? czy Ci się nie chce d*py z domu ruszać. ja siedzę w swd w pracy jeszcze ja właśnie przyjechałem z roboty... a ponadto Arturku Ty masz potężną sklerozę...wczora żem Ci mówił, że na 14 do roboty idę a teraz już pożarłem pyszne sandwiche robione przez Moją Żonkę w za***istym sobie czosnkowym
  19. nooo...sam ze sobą się dziś witałem:grin: ---------- Post dopisany 17-11-2012 at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2012 at 12:46 ---------- i znowu ... ... :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.