Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no to smacznego życzę ja żeby się najeść to muszę trzy wszamać---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- Ty się prosisz o ripostę...a co do mojego jedzenia pare osó b wie czemu umie więcej wchłonąć i nawet na śląskim było swego czasu pisane:decayed:
  2. Siemanko Grzesiek, Ty znowu o żarciu ...i już po obiadku dziś wyjątkowo byłem głodny, mozesz racji tego, że był obiad później:mysli:...zupka, 15 klusek, 1 kotlet, jakaś sałatka i najważniejsze...pół golona do tego, niestety tylko pół, bo za późno se kapnąłem, że jeszcze zostało:slina:
  3. skąd Ty to masz?? Nawet nie wiedziałem o istnieniu tych fotek:decayed:
  4. jakoś dziś późno ten obiad:kwasny:... już 12.02
  5. Ty się naucz edytować i uzupełnij profil:whistling:
  6. ciii... a gdzie dokładniej mnie widziałeś i coś tu kłamiesz z tym: ..."nie potrafiłeś":whistling: no Pane od 01-01-2013 obowiązek zimówek wchodzi a w przyszłym roku już od 01-11 do 31-03 bez względu na aurę obowiązkowo na zimówkach śmigamy bo inaczej mandaciki się posypią no i PUNKTY!! ale to info dla Artura Bukowina na zimówkach, niema takiej opcji ---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ---------- no własnie ciulato z dupiatym bukowina, wielkanoc nie jeden raz wypada w marcu i wogole w marcu sie zdarzaly temperatury rzedu 25-28 stopni:shock3:
  7. wiem... pierwszy raz tak długo śmigam mam narazie ABC ale dojdę i do tego no myślę, że do nowego roku zmienię je:polew:
  8. Arturku...czasem jak widzę ile mam do nadrobienia... ...i jak tu se potem nie wypić
  9. najlepszego życze Tomek-A4
  10. moj kolega sie ostatnio bardzo postarzal i niema smakow na alkohol :facepalm: musze chyba poszukac mlodszych znajomych to się zastanów czy aby na pewno był Twoim prawdziwym kolegą :grin::grin: ---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- 5 fota 2 z prawa Chyba druga z lewej Dyskutowałem na ten temat nawet z moją wybranką sama mi to pokazała... fajnie się mam, nie? no ---------- Post dopisany at 03:07 ---------- Poprzedni post napisany at 02:47 ---------- Nie, nie wystawiałem jeszcze, jedynie na forum coś tam naskrobałem, tylko na śląskich Bierzesz? Biorę za dyche ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- nie chyba jednak nic nie będę kupował Za dychę możesz dostać ADRa mojego ojca Ps. Niezły trup A na poważnie, nie mam ciśnienia na sprzedaż, do wiosny daleko Gryfi Ci to odkupi ....coś mi się zdaje Jak się wybuduję to zrobię imprezę klubową więc każdy sobie będzie mógł zobaczyć co jak i za ile ja już jestem za jak co drugi tylko Pucek reszta to biedota i plebs społeczny np ja za 10 lat to się okaże, że tylko ja w bloku mieszkam i ja żebyś wiedział..... później się dziwić,że mało osób na spoty wpada :decayed::decayed::decayed: sam się dziwię ,że jeszcze jeżdżę :polew::polew: kurfa nadrobiłem w końcu tyś to zrobił spama... ...ale dzięki Tobie w mig, w mig nadrobiłem spam:notworthy: apropo
  11. Stan...co Ty bierzesz ?? ---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- ciii... a gdzie dokładniej mnie widziałeś i coś tu kłamiesz z tym: ..."nie potrafiłeś":whistling:
  12. :hi:heloł szydercy:naughty: po robo...przy ,ale spać to ja dziś nie idę
  13. ...ja bynajmniej wiem co mnie tej nocy czeka...a Ty...ojojojjj... ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- dobra zmykam do robo... ...dobranoc tym co będa spali a Ty co będą pracować...to: "szczęśliwej i nie męczącej"
  14. ...nie no Ty zostań to ja już zmykam do robo...3mcie się
  15. oj tam, oj tam... a będę jeszcze bardziej okrutnieszy...zrobię fotę tego żarła i wstawię na wątek śląski:evil2:
  16. ...Qrcze taka za***ista mi się szydera włączyła a muszę do robo zara się zbierać
  17. a nie powiem...miałoby się smaka na gliwickiego kebaba:slina: ale za pół godziny do roboty:facepalm:
  18. ależ nie ma za co...no może troszeczkę...ja też dziękuję... ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- ..."jestem przystojny i z koleżankami jeżdze do kina...i to w deszcz":decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.