Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. idę coś "wchłonąć", bo "śmietnik" się upomina
  2. ...i on tu chce Nam kit wcisnąć jaaa...uhyyym...
  3. Kuna...ja już wyrosłem z koleżanek.Jak już to "Zmierzch" ...a tak w ogóle nie wierzę żeś był w kinie...przecież padało:decayed: :hi: ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- i oczywiście podziękuwa za miłego wczorajszego spocika:decayed:
  4. mówisz...szydercy nie śpią ?! ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- dobra spadam...bo muszę jeszcze dziś chociaż konstrukcję "wiszącego sufitu" zrobić...a tak mi się już nie chce:bag:
  5. Grzesiek Ty pijesz kawę na sen? tak Szymku... ja kawę nawet wieczorem koło 22.30 jak po 14 jestem, piję przed snem:kox:...ja walę a Artur...energy drinki...bo My są chopaki na wysokich obrotach:decayed: Pamiętaj pikawa jest tylko jedna zgadza się...tylko ja również dbam oto, aby mi żadnych witaminek nie brakowało:wink: o zdrówko i kondycję to ja dbam, a że mi kawa nic nie robi przed snem, to nic tylko się cieszyć
  6. no nic... wypita ciastko zjedzone:decayed:, więc trza ruszać dupsko i brać się do kolejnej robótki domowej:kwasny:
  7. żeś mi to z ust wyjął
  8. sfajczone ,pogadane curvencja esencja...Ty Arturku jesteś wszędzie nie zależnie od pory dnia czy nocy:shock3: ...Ewka powiedziała jak to poczytała: "kiedy Ty śpisz ?!"
  9. Grzesiek Ty pijesz kawę na sen? tak Szymku... ja kawę nawet wieczorem koło 22.30 jak po 14 jestem, piję przed snem:kox:...ja walę a Artur...energy drinki...bo My są chopaki na wysokich obrotach:decayed:
  10. ---------- Post dopisany at 07:57 ---------- Poprzedni post napisany at 07:57 ---------- po robocie przy przed
  11. tia miło mi iii jeszcze w quattro toto jest jak jest w quattro to Ci dobrze na kreskach pójdzie a Ty zaś o kreskach:facepalm:
  12. tia miło mi ii jeszcze w quattro toto jest To dobrze ,że normalny napęd jest .....zapraszam na spoty w czwartek do Żor do Szałasu ja dziś Ci ten tylny napęd odepnę
  13. ojj...nie sięgniesz tak daleko pamięcią a ja..."pier**lę nie robię" w końcu trza ten urlop kiedyś wykorzystać
  14. podobno to Hammer z Andrzejem :polew:jebłem...riddick, mało mówisz:decayed:, ale jak jebniesz to yno roz:polew: ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- Moja żonka kazała przekazać, że pije za tych co złożyli Jej życzonka:wink:
  15. normalnie... jak jeden człowiek a tyle zamieszania w wątku narobił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.