Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no nie mów, że tak długo:facepalm:...ale ładna:decayed:
  2. oj tam...poślizgnął się troszku:grin:
  3. Arturoo...ładną masz sygnaturę
  4. :grin: no mój był bodajże z '81 roku:decayed: no modziło się, modziło... to były czassu a dziś tylko te... chińskie goowna:facepalm:
  5. a nie mów u babci na polu "plewiłem" ziemniaki:facepalm:, aby na paliwko zarobić do rometa 2:naughty:
  6. hmm...narazie mam tylko vw polo na zimówkach:decayed: może do piątku uda mi się dźwignąć gwinta w a4:whistling:
  7. ani nie mów.....może w piątek na gliwicach nadrobimy ja jestem za a nawet przeciw:decayed:---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- yyy...d*pa...na 21.30 mam i zas bym musial o 20 wyjechac:kwasny: ogarniemy jak ostatnio myślisz ?! narazie jestem na "tak":wink:
  8. dokładnie...rs-a była by moja:decayed:maniek dokładnie pamiętam jak mama na stacji mówiła za 20 zł do malucha:shock3: i ile tego było:shock3:
  9. juz spada przecież stoi po ok. 5,5 - 5,6 a latem pod 6zeta podchodziło jak prawdziwy Polak yno narzekać oj tam, oj tam... ja tam nie narzekam, ale pamietam inne czasy a szkoda,że nie wrócą rzędu 3 zeta za litr:smutas: ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- jak franek spadnie na 3.0 to ropa nie musi spadać tzw.remkonpensa
  10. haha poli wom to 6l narzekosz 6.5 - 7:decayed:ale myślę, że jakby to 11 przedzielało to i tak bym tankował 11
  11. to ja zadam podobne pytanie...kiedy ON będzie padała:whistling:
  12. ani nie mów.....może w piątek na gliwicach nadrobimy ja jestem za a nawet przeciw:decayed:---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- yyy...d*pa...na 21.30 mam i zas bym musial o 20 wyjechac:kwasny:
  13. ...tysięcy:blink: ja jak już to max 50 chcę się zadłużyći spłacić wciągu max 3-4 lat, ale to dopiero za jakiś czas:wink: z kredytem jest jak z kobietą.. Najpierw za***iście i szalejesz na całego a potem się po prostu przyzwyczajasz do comiesięcznych wydatków hahahahahhaha ale jestem z siebie dumny sam to właśnie wymyśliłem toś Ty powinien być jakiś poeta......po prostu urzekła mnie Twa proza:decayed:
  14. ale frank teraz będzie spadał w wolnej chwili... Kolejny traumatyczny dowcip w windzie [WIDEO] - Ochyachy.pl chyba bym ich zayebał jakby mi coś takiego zrobili widziałem narazie wszystkie ich żarty...naprawdę dobrzy są
  15. ...tysięcy:blink: ja jak już to max 50 chcę się zadłużyći spłacić wciągu max 3-4 lat, ale to dopiero za jakiś czas:wink:
  16. ja tam nie narzekam, choć co Q to Q ośka też ma swoje dobre strony:wink:... ...jeszcze bardziej następne auto w Q:decayed:
  17. nie no a tak serio...obalam Twoją flaszeczkę z Żonką na Barbórkę :drunk::drunk::drunk::drunk:
  18. ale jest niebieska:polew::polew:
  19. to tylko ja tu jestem bez kredytów:decayed: ...jeszcze:facepalm: ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- co to psa? kurde jakiegos stunta na spole bym kupil poza tym na wiosne postanowione biore jakas maszynke zalezy co sie trafi... r6.. r1... cbr 600rr... cbr1000rr, albo którąś z gieesikserek 750 albo 1000:decayed: ważne żeby była niebieska co bym ze skórą nie musiał kombinować jak nie nazbieram to wezmę kolejny kredyt:polew: kurna już wiem czemu Cię lubię :decayed: a mnie tez lubisz...mam na sobie niebieskie majtki:polew:
  20. a Bóg zapłać... Szzymek o tej godzinie śniadanie...nie przebywałeś ostatnimi czasu Guru, bo on jest zdolny o 13 napisać ":hi: rankiem"
  21. Dzięki pogrążaj mnie dalej Sprzedam Ci mojego polifta Czemu nie sprzedawałeś go w wakacje A propo quattro, do B4 idzie sobie włożyć Q, a jak sprawa wygląda z B5? wszystko idzie, ale nie opłacalne...no chyba, że chcesz być tym PIERWSZYM co takie rękodzieło zrobił?!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.