Treść opublikowana przez Polko_V
-
Spoty Katowice i okolice
no nie mów, że tak długo:facepalm:...ale ładna:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
oj tam...poślizgnął się troszku:grin:
-
Spoty Katowice i okolice
Arturoo...ładną masz sygnaturę
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:grin: no mój był bodajże z '81 roku:decayed: no modziło się, modziło... to były czassu a dziś tylko te... chińskie goowna:facepalm:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a nie mów u babci na polu "plewiłem" ziemniaki:facepalm:, aby na paliwko zarobić do rometa 2:naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
hmm...narazie mam tylko vw polo na zimówkach:decayed: może do piątku uda mi się dźwignąć gwinta w a4:whistling:
-
Spoty Katowice i okolice
ani nie mów.....może w piątek na gliwicach nadrobimy ja jestem za a nawet przeciw:decayed:---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- yyy...d*pa...na 21.30 mam i zas bym musial o 20 wyjechac:kwasny: ogarniemy jak ostatnio myślisz ?! narazie jestem na "tak":wink:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dokładnie...rs-a była by moja:decayed:maniek dokładnie pamiętam jak mama na stacji mówiła za 20 zł do malucha:shock3: i ile tego było:shock3:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
juz spada przecież stoi po ok. 5,5 - 5,6 a latem pod 6zeta podchodziło jak prawdziwy Polak yno narzekać oj tam, oj tam... ja tam nie narzekam, ale pamietam inne czasy a szkoda,że nie wrócą rzędu 3 zeta za litr:smutas: ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- jak franek spadnie na 3.0 to ropa nie musi spadać tzw.remkonpensa
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
haha poli wom to 6l narzekosz 6.5 - 7:decayed:ale myślę, że jakby to 11 przedzielało to i tak bym tankował 11
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to ja zadam podobne pytanie...kiedy ON będzie padała:whistling:
-
Spoty Katowice i okolice
ani nie mów.....może w piątek na gliwicach nadrobimy ja jestem za a nawet przeciw:decayed:---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- yyy...d*pa...na 21.30 mam i zas bym musial o 20 wyjechac:kwasny:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
...tysięcy:blink: ja jak już to max 50 chcę się zadłużyći spłacić wciągu max 3-4 lat, ale to dopiero za jakiś czas:wink: z kredytem jest jak z kobietą.. Najpierw za***iście i szalejesz na całego a potem się po prostu przyzwyczajasz do comiesięcznych wydatków hahahahahhaha ale jestem z siebie dumny sam to właśnie wymyśliłem toś Ty powinien być jakiś poeta......po prostu urzekła mnie Twa proza:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ale frank teraz będzie spadał w wolnej chwili... Kolejny traumatyczny dowcip w windzie [WIDEO] - Ochyachy.pl chyba bym ich zayebał jakby mi coś takiego zrobili widziałem narazie wszystkie ich żarty...naprawdę dobrzy są
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
...tysięcy:blink: ja jak już to max 50 chcę się zadłużyći spłacić wciągu max 3-4 lat, ale to dopiero za jakiś czas:wink:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam nie narzekam, choć co Q to Q ośka też ma swoje dobre strony:wink:... ...jeszcze bardziej następne auto w Q:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie no a tak serio...obalam Twoją flaszeczkę z Żonką na Barbórkę :drunk::drunk::drunk::drunk:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ale jest niebieska:polew::polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to tylko ja tu jestem bez kredytów:decayed: ...jeszcze:facepalm: ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- co to psa? kurde jakiegos stunta na spole bym kupil poza tym na wiosne postanowione biore jakas maszynke zalezy co sie trafi... r6.. r1... cbr 600rr... cbr1000rr, albo którąś z gieesikserek 750 albo 1000:decayed: ważne żeby była niebieska co bym ze skórą nie musiał kombinować jak nie nazbieram to wezmę kolejny kredyt:polew: kurna już wiem czemu Cię lubię :decayed: a mnie tez lubisz...mam na sobie niebieskie majtki:polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a Bóg zapłać... Szzymek o tej godzinie śniadanie...nie przebywałeś ostatnimi czasu Guru, bo on jest zdolny o 13 napisać ":hi: rankiem"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki pogrążaj mnie dalej Sprzedam Ci mojego polifta Czemu nie sprzedawałeś go w wakacje A propo quattro, do B4 idzie sobie włożyć Q, a jak sprawa wygląda z B5? wszystko idzie, ale nie opłacalne...no chyba, że chcesz być tym PIERWSZYM co takie rękodzieło zrobił?!
- Spoty Katowice i okolice