Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. pssyyt..piffko piję
  2. Ewka...powiedziała, że wiedziała, że Wasza reakcja taka będzie:grin: ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- Arturku...pamiętasz o mnie?!
  3. To są majtki olimpijskie, z przodu złoto, z tyłu brąz ha! Żonka wygrała licytację kupiła kozaki zimowe za 199 a kosztują 449...zdolna dziewczynka:decayed:
  4. oj raczej nie... Mała wpadka. - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- dobra Pany...na jakieś 10-15min oddaje stery Żonce...butki będzie licytować
  5. ojj...zaraz sznur...pętelka:decayed: ...od 3500 do 6000 tys/obr ten mały popierdalacz idzie jak kat:shock3: widziałem a z tych 101KM dużo umarło, ale po zimie kape robię wiec...dopiero będzie łogiyn z d*py:kox: w tych gaciach co Hammer przywiezie ?? jesss of korz:decayed:---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- ojj...zaraz sznur...pętelka:decayed: ...od 3500 do 6000 tys/obr ten mały popierdalacz idzie jak kat:shock3: widziałem a z tych 101KM dużo umarło, ale po zimie kape robię wiec...dopiero będzie łogiyn z d*py:kox:---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- ta i pewnie każdy bąk puszczony w te spodnie ma swoja historie szczególnie przy kręceniu od Tomusia gwintem:decayed: ha wogole mialem pytac wyciagales z tylu nadkola?? curvus...wiedziałem, że coś jeszcze miałem zrobić
  6. ojj...zaraz sznur...pętelka:decayed: ...od 3500 do 6000 tys/obr ten mały popierdalacz idzie jak kat:shock3: widziałem a z tych 101KM dużo umarło, ale po zimie kape robię wiec...dopiero będzie łogiyn z d*py:kox:---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- ta i pewnie każdy bąk puszczony w te spodnie ma swoja historie szczególnie przy kręceniu od Tomusia gwintem:decayed:
  7. ...mnie głównie o "spodnioki" chodzi, tyle bąków puszczonych:decayed: ...ale jakbyś mógł to przywieź je jutro:wink: ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- ooo...edytowałeś... okej:wink:
  8. Taki wariat z 1.9 pod maską z 1.4:whistling: ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- f*ck...a ja je ich szukam:polew: jakbyś mógł...Tomuś...jutro... h** z tymi ciuchami, ale te spodnioki:whistling:
  9. ojj...zaraz sznur...pętelka:decayed: ...od 3500 do 6000 tys/obr ten mały popierdalacz idzie jak kat:shock3:
  10. no to po u kuzynka:decayed: ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- Stary kapa silnika Cię czeka :polew: ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- a właśnie...co do jutrzejszego spota...oznajmiam, że BĘDĘ tylko, że nie Aczwórką bo dalej stoi na "bieli"...wszystkim co chcieli "porobiłem" auta a sobie nie zdążyłem
  11. Ciebie nawet ten VIP nie pomoże ...no to ładnie, odbiór na spocie w SZO ?? jadę do Świerklan odebrać gratki:wink:
  12. Kuna...ja bym może zaczął od zawiasu, bo narazie to ja swoim mogę wjechać pod Ciebie:decayed: . Bo z tych 19tek jak je nałożysz na 1ba, to od razu ze dwa cale się zmniejszą. Wygląd zależy od gustu, ważne aby najbardziej się Tobie podobało:wink: ---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------
  13. oj tam oj tam...wieczerza jedzom:decayed:, czasym tak je, że je cichosza:wink:
  14. od rana do rana:decayed:
  15. no nie powiem że nie:decayed:, ale ktoś poprzedni dał jej "w kość", bo jechałem zdrową 101KM polówką i to dopiero jechało:kox:. Ale jak wyżej pisałem...po zimie ---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- teraz oddaję stery mojej Ż
  16. a moja Ż...polo 6n2 101KM ale 1.4 16V...taki mały popierdalacz:decayed:
  17. okej nie było tematu:decayed:
  18. tylko, że moja ma dodatkowe smarowanie...bierze olej:polew:. Po zimie rozbiorę silniczek na tajle i remoncik się zrobi:wink: Egon...a jaką masz dokładniej ??
  19. curvus...moja polówka ma 101 KM:facepalm:
  20. no ja też mam beru i śmigam już 3 zimę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.