Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew::polew::polew:apropo i... m3rvin gratulacje:wink:
-
Spoty Katowice i okolice
no fakt... stracił chłopak ten "cufal" ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- nic no spadam bo do rannych ptaszków, to ja nie należę dobranoc:hi:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
metan to mi już od 6 lat bije do dekla:kox: ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- no nic spadam:lazy: bo rano trzeba wstawać a do rannych ptaszków to ja nie należę
-
Spoty Katowice i okolice
remont to ja już miałem...z dołu się przenosiłem na górę, ale zostało co nie co do poprawki co mnie i nie tylko irytuje:wink:...tu jakieś półeczki zrobić pasujące do zegara, tu okazuje się, że wiszący podświetlany sufit...prześwietla gdzieś tam, tu stół przerobić na półkę a w między czasie nowy przyjdzie...itd... ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- więc roboty jest no i oczywiście wreście zmienić w aŁdi na zimowe koła
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: no to czekamy na ciętą ripostę
-
Spoty Katowice i okolice
no chyba my Go troszku zdegustowali tym wolnym:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
no może ja też se popije, ale również moja Żonka zadba, abym się nie nudził w te wolne:facepalm: ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- grozisz mi - YouTube
-
Spoty Katowice i okolice
no to jedziemy tym samym wózkiem:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
ja też idę na rano:facepalm: ale pociesza mnie fakt...że od 16_12_2012 do 6_01_2013 mam wolne:kox:
-
Spoty Katowice i okolice
a właśnie no to pssyyt...piweczko otwarte:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie, że istnieje, ale mnie jakoś niestety zraziły fłanciuziy...dużo znajomych co je miało narzekało. A od tego co kupiłem swoje By5, kupił nówkę c5 i pierwsze 2 tyg okej potem na 2tyg serwis. Mówił, że rzadko kiedy miał taką sytuację aby nic mu nie świeciło z kontrolek na desce. Później spokój i pewnego dnia tak sam od siebie przy około 35tkm silnik się zatarł. Dopłacił i kupił polifta c5 i raz na 2-3 miesiące musi jechać do serwisu bo coś mu tam nie blanga. Ale zaś pewna znajoma...nie nic powie złego prócz awarii turbiny. WYmieniła i jeździ dalej:wink: Ja poprostu nie lubię miekkich komfortowych aut... więc francuz na pewno by dostał gwinta:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jedź na korektę, może parę kucy Ci przybędzie pewnie z 30KM przybyło:slina: :polew::polew::polew: :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wiedziałem że tak będzie ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ---------- To się tel. wymieńcie 1_:polew::polew:2_Ty chcesz jeździć bez luftu:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
coś Ci się nie podoba ...po prostu próbuję poszukać kolegi z forum w pracy a się widocznie mijamy:facepalm: ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ---------- co się taka cichcosza wszędzie zrobiła
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
no nie powiem ładna...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
gdzie byłeś dokładniej:co:, bo ja byłem koło nich robiłem co nie co na 143 sekcji:facepalm:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja dziś byłem na G2 w nadścianowym:wink: i trzech tam napierdzielało na łopatach:whistling: ...i niestety na rano chodzę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niestety tak to sobie tłumaczę
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
...normalnie szukam Cię wśród czerwonych beretów i jakoś nie umiem Cię znaleźć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pisz kartke do świetego tiaa...yhymm...ja pisałem, ale chyba coś takiego musiało być, bo nie dotarłTo już wiem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
również poszło:wink: "x2"---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- a widzieliście potem w zwolnionym tempie jakiego spidermana przyyebała:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
V6 2.5 TDI = atak szerszeni, jak u Artura taki dźwięk tylko u mnie wyyebany w kosmos...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale najpierw na wiosnę pakiet moc:kox: (oczywiście jak życie nie pokrzyżuje planów) bo zaraz moja Ż będzie polówką objeżdzac moje aŁdi:facepalm: ---------- Post dopisany 10-12-2012 at 05:12 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 19:48 ----------
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no Hammerku napisz potem ile dokładnie:wink: ---------- Post dopisany 10-12-2012 at 05:11 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 20:09 ---------- przy przed robotą
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE