Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. :polew::polew::polew:apropo i... m3rvin gratulacje:wink:
  2. no fakt... stracił chłopak ten "cufal" ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- nic no spadam bo do rannych ptaszków, to ja nie należę dobranoc:hi:
  3. metan to mi już od 6 lat bije do dekla:kox: ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- no nic spadam:lazy: bo rano trzeba wstawać a do rannych ptaszków to ja nie należę
  4. remont to ja już miałem...z dołu się przenosiłem na górę, ale zostało co nie co do poprawki co mnie i nie tylko irytuje:wink:...tu jakieś półeczki zrobić pasujące do zegara, tu okazuje się, że wiszący podświetlany sufit...prześwietla gdzieś tam, tu stół przerobić na półkę a w między czasie nowy przyjdzie...itd... ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- więc roboty jest no i oczywiście wreście zmienić w aŁdi na zimowe koła
  5. :polew: no to czekamy na ciętą ripostę
  6. no chyba my Go troszku zdegustowali tym wolnym:decayed:
  7. no może ja też se popije, ale również moja Żonka zadba, abym się nie nudził w te wolne:facepalm: ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- grozisz mi - YouTube
  8. no to jedziemy tym samym wózkiem:decayed:
  9. ja też idę na rano:facepalm: ale pociesza mnie fakt...że od 16_12_2012 do 6_01_2013 mam wolne:kox:
  10. a właśnie no to pssyyt...piweczko otwarte:decayed:
  11. pewnie, że istnieje, ale mnie jakoś niestety zraziły fłanciuziy...dużo znajomych co je miało narzekało. A od tego co kupiłem swoje By5, kupił nówkę c5 i pierwsze 2 tyg okej potem na 2tyg serwis. Mówił, że rzadko kiedy miał taką sytuację aby nic mu nie świeciło z kontrolek na desce. Później spokój i pewnego dnia tak sam od siebie przy około 35tkm silnik się zatarł. Dopłacił i kupił polifta c5 i raz na 2-3 miesiące musi jechać do serwisu bo coś mu tam nie blanga. Ale zaś pewna znajoma...nie nic powie złego prócz awarii turbiny. WYmieniła i jeździ dalej:wink: Ja poprostu nie lubię miekkich komfortowych aut... więc francuz na pewno by dostał gwinta:decayed:
  12. To jedź na korektę, może parę kucy Ci przybędzie pewnie z 30KM przybyło:slina: :polew::polew::polew: :polew:
  13. Wiedziałem że tak będzie ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ---------- To się tel. wymieńcie 1_:polew::polew:2_Ty chcesz jeździć bez luftu:decayed:
  14. coś Ci się nie podoba ...po prostu próbuję poszukać kolegi z forum w pracy a się widocznie mijamy:facepalm: ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ---------- co się taka cichcosza wszędzie zrobiła
  15. no nie powiem ładna...
  16. gdzie byłeś dokładniej:co:, bo ja byłem koło nich robiłem co nie co na 143 sekcji:facepalm:
  17. ja dziś byłem na G2 w nadścianowym:wink: i trzech tam napierdzielało na łopatach:whistling: ...i niestety na rano chodzę
  18. niestety tak to sobie tłumaczę
  19. ...normalnie szukam Cię wśród czerwonych beretów i jakoś nie umiem Cię znaleźć
  20. pisz kartke do świetego tiaa...yhymm...ja pisałem, ale chyba coś takiego musiało być, bo nie dotarłTo już wiem
  21. również poszło:wink: "x2"---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- a widzieliście potem w zwolnionym tempie jakiego spidermana przyyebała:decayed:
  22. V6 2.5 TDI = atak szerszeni, jak u Artura taki dźwięk tylko u mnie wyyebany w kosmos...
  23. ale najpierw na wiosnę pakiet moc:kox: (oczywiście jak życie nie pokrzyżuje planów) bo zaraz moja Ż będzie polówką objeżdzac moje aŁdi:facepalm: ---------- Post dopisany 10-12-2012 at 05:12 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 19:48 ----------
  24. no Hammerku napisz potem ile dokładnie:wink: ---------- Post dopisany 10-12-2012 at 05:11 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 20:09 ---------- przy przed robotą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.