Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ale się jeppłem ztym kapelonem:decayed: normalnie Wy powinniście pisac scenariusze
  2. a co do riddicka...to też stwierdzam, że nie ma sumienia:decayed:...a ja w dodatku polo przyjechałem
  3. dziękuje za spocika wszystkim...miło było:wink: dobranoc ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- tomaszstn...jeszcze raz dziękuje:banan:
  4. a ja bym to tak ujął: "oj tam, oj tam":decayed:
  5. padać nie powinno, więc jest szansa, że dojedziesz no chyba, że gdzieś studzienka "wybije" i zaleje Ci drogę
  6. ...ja jestem za leniwy...nie chce mi się tak często "wychodzić" z auta:decayed:
  7. no tak choinka wniesiona, zaliczona, prezenty już prawie kupione...jeszcze jeden z SGL przyjedzie...jestem dobrej myśli:decayed:
  8. ale ciekawi mnie to ile by było stron jakby nie daj boże ta druga opcja się pojawiła o nagusach mirona:bag:
  9. ja bym nie umiał tak długo z robo...czasem jak mam przybrac 2h to mnie skręca:kwasny:
  10. teraz to już widać, że ktoś jaja sobie robi:facepalm: tylko jedno mnie ciekawi...przecież z allegro jest prowizja od sprzedanej rzeczy czyż nie?? Poprawcie mine jak to wygląda:whistling:
  11. spoko no nic to drugą zamówię tylko jakie to zaś były numery:facepalm:
  12. no Matek mam wolne...7.1.2013 idę do roboty dopiero:decayed: ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ---------- Arturku...czy tyś pytał się o "coś" w mojej sprawie ?? ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- idę choinkę żywą teściowej wnieść do środka:wink: z/w
  13. nie no bez dwóch zdań to idealne podejście, jak Tyś ją sobie wychował pozazdrościć :grin: potem się skupię na innych pierdołkachjunior_tdi...potem się pochwal:wink:
  14. A bo Ty auto tankujesz raz na miesiąc i pewnie zalałeś jeszcze letnim paliwem na stacji, a potym przyszły mrozy i siekło w baku
  15. a Tobie co zaś a tam nie leję żadnych specyfików:wink: słyszałem o zamarzaniu ropy, ale mnie się to jeszcze nie zdarzyło. Jak nie będę umiał uruchomić auto to wtedy pomyślę. Narazie jedynym nie pewnym punktem jest 13 letni akum...który i tak narazie pali od szlaga i dalej ma zielono "oko":wink: ---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ---------- narazie spadam na kolejne zakupy świąteczne:facepalm:
  16. też bym tak pewnie robił ale w firmie musimy być pewni że furki ruszą i jak wspomniałem- dolewamy tylko przed planowanymi większymi mrozami ja też muszę być pewny, że jak z roboty przyjdę o 1.30-2 w nocy to auto mi odpali i jestem:decayed:
  17. to jest moc zbliżających się świąt:naughty:
  18. moja żona mówi. po co bawić się w półśrodki...nooo trudno uwierzyć, że ona tak powiedziała:naughty:, ale sama mnie namówiła, aby dać max duże turbo przy max małym dłubaniu:decayed:. Szymek a potem to ja będę resztę rezał np.środek...a jak pójdzie sprzęgło...to nie będę się bawił już z 5tką tylko zmienię na 6tkę.
  19. ja tam nic nie leje i np z zeszłym roku przy -34*C odpaliło od strzała:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.