Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. oj tam, oj tam...zwał jak zwał...
  2. jak Ty każdy prezent będziesz musiał w naturze Twojej oddać to się zadupczysz na śmierć
  3. względem mojego tak:grin:
  4. też mam takie objawy ale to dopiero tak po 6pifku a nie po drugim:whistling: ściul...
  5. sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie w co iść...ja poszłem w mocną glebę i białe flaty robią robotę. Nie wiem jak to na kozie będzie wyglądać
  6. mnie to się jakoś ze pół minuty ładuje a jak coś kliknę to "błąd wczytywania strony":whistling: ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- mnie nie blanga...laptopek chyba szlag trafia...chyba będzie format C:kwasny:
  7. ykhyymmm...jakoś znajome mi te białe flaty:whistling:
  8. no nic ida po drugi piffko ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- tiaa...heble to Ty tam masz:slina: ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- czy Wam też facebook nie chodzi??
  9. wyżyła się kobiecina ale efekt...
  10. ja też dziękuje za spocicha:wink: piffko w ręku już oczywiście:beer:
  11. ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ---------- no powolutku się zbliża "spotowy" czas:decayed:
  12. no powoli na spota się trzeba szykować
  13. weekend masz od tego...Ty tak nie pracuj, bo się zadupcysz:decayed:
  14. z moczką tak samo jest...słodka
  15. Ty curva do Żor się szykuj a nie na dupakę będziesz jeździł
  16. normalnie zeszliście na gówniany temat:grin: a co do moczki...bardzo dobra musiałbyś spróbować i wtedy byś zmienił zdanie:wink: ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- a co do makówek...dobre są, ale mak mi włazi między zęby:kwasny:
  17. :polew: nie no Moja Ż takich drastycznych metod nie stosuje:decayed: ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ---------- poprawka...My będziemy tzn ja i Ewka (Ewelina)
  18. Ty to masz skojarzenia:grin:
  19. Właśnie że ma lać a naklejek też ni ma czyli go nie będzie cii...
  20. o 22 byłbyś raczej nie zadowolony:decayed:
  21. no to dziś na spota wpadniesz:wink:...spoko ponoć nie ma padać
  22. przejeżdzałem nie daleko 25.12
  23. daje radę tylko szkoda, że jak Hammerek pisał, że tak wieje ---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- no w to nie wątpię jakby ktoś z michą moczki lub makówek poszedł złożyć zamówienie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.