Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Polko_V odpowiedział(a) na darko temat w Układ Jezdny
    tak oczywiście jest sztywniejsze jak w pisali:decayed:, tylko jedno małe ale...łatwiejsze do ukręcenia są tuleje gumowo-metalowe jak wpadniesz w wiekszą dziurę bo to wszystko zmarznięte i o wiele mniej elastyczne, tak samo np.wewnątrz ryzykowne jest ściąganie jakiegoś zimnego plastyka z zatrzaskami:facepalm:
  2. jakieś...3-4 miesiące temu wymieniałem koledze ale passacie i jeździ na nich. Z tego co zauważyłem...gabarytowo chyba ze 4mm były węższe tzn. średnica obudowa. I wiem, że jeździ do dziś na nich więć jakaś to tańsza alternatywa jest do seryjnego 1BA.
  3. ogólnie klucze są dobre tzn. płasko-oczka, nasadki czy też przedłużki...gorszej jakości są już np. bity (torx, +, -) i grzechotki...parę razy się postarasz i po grzechotce...wiem grzechotki nie są do odkręcania czy też zakręcania:wink:. Ąle nie po to kupuję klucze, aby pierdzielić się pierw z "oczkiem" potem grzechotka:wink:.Dobrej jakości cena-jakość, klucze NEO i też wiem, że to podprodukcja topex, ale powiem...że mam już dość długo czas grzechotkę teleskopową i do np. kręcenia rur (śruby fi20 tj. klucz 30) z metrowym przedłużeniem...ani nie jękła. Zresztą reszta z tych kluczyków tzn. płasko-oczka, torxy (bity), przedłużki itd są praktycznie nie do zerwania...tym bardziej, że używamy tych zestwów w podziemnych warunkach:wink:. To jest moje zdanie...ja osobiście mam hitachi (skrzynka)...narazie nic się nie dzieje a daje im nieźle popalić ale też odpowiednio droższe są ---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ---------- ja pierdu...ale cisza, jak makiem zasiał ...a złamię się...idę pomóc Żonce w pichceniu na sylwka...przy okazji na pewno coś zjem:kox:
  4. jak tu nudą zawiewa:shock3: co Wy w bielski się bawicie:decayed: ?!
  5. w oczekiwaniu na obiad... ---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ---------- Pany mam pytanie...otóż wczoraj wziąłem się wreście za pływak (licznik a6) więc i pływak a4 inaczej pokazuje na odwrót:wink:. No i zrobiłem odpowiednie czary-mary i teraz powiedzmy dobrze pokazuje, bo narazie trudno to stwierdzić przy 14-15l w baku, ale pokazuje na pierwszej białej kreseczce na wskaźniku. I teraz moje pytanie brzmi, mój pływak wizualnie taki sam jak w linku PŁYWAK PALIWA QUATTRO AUDI A6 C5 (2834843920) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i też pisze na nim Quattro i czy mogę np. z benzyniaka (oczywiście z a6 pod licznik) se kupić jakby ten miał jakieś nie domagania??
  6. cisza...bo ja np. wreście zrobiłem se pływak w audi i dobrze mi pokazuje a nie non stop "rezerwa":facepalm: w pon. muszę dopieścić jeszcze co nie co:kox: ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- Tomuś i Krzyś...to normalka:facepalm::polew::polew:
  7. :polew: na pewno gwinta montuje, bo za bardzo buja:decayed:
  8. ---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ---------- ja zara zbieram się w trasę...a to tu a to tam
  9. Kuna Arturek wieczorkiem się oferuje a JA jakbyś potrzebował rankiem to dzwoń, ja jestem cały dzionek w domu lub u babci, ale to żaden problem:wink: Tomek...no widziałem synka...dobrze zaczyna od dwóch kebabów:kox:
  10. kebabik oczywiście zayebisty:kox: i po spociku...turbulum przedmuchane więc...można znów śmigać
  11. jak to czytam co Ci ten "ojciec" zrobił to mi się rzygać chce:facepalm:. Ja po pierwszej akcji z ojcem powiedziałem...pa...i zrobiłem pa. Więc wiem co i jak jest na rzeczy:facepalm:
  12. = ~ 14k:wink: ale jak widzisz szybko takie ładne autka znikają
  13. 15-16.5k ale nie ma teorii, ja nawet z gwintem i felami za 16k bym tyle cenił ale nie sprzedaje:decayed: ale za 14k też coś ładnego spotkasz ---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- broń boże nie za 10k-11k ani za 20 jeśli chodzi o "szare" a4 ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- zbieram się do SGL:wink:
  14. dobra taktyka:grin: nie jesteś Ty komornikiem...
  15. Kuna yeż tak pewnie wystawi ......tyle ,że on nie będzie cyganił
  16. ykhymmm...to ja oblepię każdą szybę tymi wlepami:decayed:
  17. dlatego jak ja swego będę sprzedawał to dam cenę 5k niższą i będę pisać ze spawana, bita lub kradziona:facepalm:
  18. Danielu...czepiasz się szczegółów:decayed:...czyt to ze sarkazmem:wink: :grin:
  19. jednym słowem wtedy za b4 powinieneś ze 7k wziąć...straciłeś no...czasem mnie bawią ceny klubowe:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.