Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Będzie Ci się zmieniało z przebiegiem, ale nie co kilometr tylko co 100 chyba u mnie jak wysyłałem wsad do arre to pokazało mu się jakoś 3400, mi dzisiaj z rańca już chyba 2600 pokazało poniżej 3kkm pokazuje przy każdym przekręceniu zapłonu. od 15k-10k co tysiąc się zmniejsza, potem co setkę, a od chyba 1000 się pokazuje za każdym razem, gdy przekręcisz kluczyk i się zmniejsza co 100km:wink:
  2. o radio i skrzynie nie wiem za pewne kaju będzie wiedział a co do drzwi... w liczniku a6 nie ma takiej możliwości gdyż, w a6 było to zapisane w module komfortu...ale idzie to zrobić...ciągnąc z każdych drzwi, krańcówki do licznika:wink: jak się mylę to proszę poprawić, ale gdzieś tu wyczytałem właśnie tak:wink: Radio i navi to adaptacje, kanał 62 wartość 5 i kodowanie główne 04XXX(w miejscach X nie zmieniasz nic) i u mnie chodzi i RDS i navi na FISie. Co do skrzyni to nie grzebałem przy tym i szczerze powiem, że nie wiem, wiem na pewno, że komunikacja jest przez moduł komfortu, który już w poliftach idzie po CANie, sprawdź kanał 16 a adaptacji, albo zostaw mi to na jutro na wieczór, to coś pogrzebię, bo może to też być w 19 kanale, tam gdzie uruchomienie podświetlania wskazówek właśnie, próbował któryś w liczniku poliftowym A4 to uruchomić? ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- Ja mam z a4 uk 1,8T ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- BTW, chcesz uaktywnić, czy dezaktywować automatyczną skrzynię? Jeśli aktywować, to spróbuj w adaptacjach kanał 60 dodaj do aktualnej wartości +2, jeśli chcesz wyłączyć, to spróbuj odjąć od aktualnej wartości. Jutro spróbuję u siebie, no chyba, że mnie ktoś uprzedzi, bo w przedliftowych licznikach chyba jest w kanale 16 lub 19, a w poliftach już w CANach siedzi to info. Głowy nie dam uciąć, dopóki sam się nie upewnię, spróbować możesz. kodowanie w kanale 62 pomogło wszystko ładnie śmiga a jeszcze jedno pytanie jak usunąć napis service bo mi wyskakuje na chwilkę po załączeniu zapłonu a ja jak mi się nie chcę po kabelek iść to robię tak...i działa:decayed:AUDI A4 - Instrukcja kasowania inspekcji serwisowych - Instrukcja.pl
  3. a ja dziś odpadam w przedbiegach
  4. dopiero dotarłeś po spocie:shock3:??
  5. hmm... ... może czas na ?! ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ---------- chce kto bo biore 1szt ? jeszcze 3 moga wziąść, przesyłka taniej wyjdzie Jaka cena? no niby... ze ... "169,95 zł Teraz! 79,95 zł" ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- a właśnie Krzyśko...dzięki:wink:
  6. no nie gadaj...ale będziesz miał coś z komfortu w tym sezonie:polew:
  7. a co do smyczków...Moja Ż wyprała mi kurtki zimowe i coś w tym jest co piszesz:decayed:
  8. ja nie potrzebuje, ale miło że spytałeś
  9. a ta choinka...ahaa rozumię świątecznie:decayed:
  10. piąty raz się witam na tej stronie:doh:
  11. kajuu...co to za armata w tym bałagaju:facepalm:??
  12. no to zdrówko:decayed: ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- dobranoc
  13. a właśnie pifffko w barku jest:decayed: ...zara będzie psyyt:naughty: ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- no to pssyt
  14. cóż za przyjemność to się nazywa ekodriving:decayed:ja yhy 1 do 5k 2 do 5k to tak eco... ale rekompensujesz...powolnymi przejazdami przez nie równości:decayed:
  15. cóż za przyjemność to się nazywa ekodriving:decayed:
  16. ...a swoją droga ciekawe jak będę miał do roboty na następny tydzień ?
  17. ajj...i też ładnie siedzi jak na zimę
  18. byś se to umył ...zawsze miałem słabośc do białych ałłłdi:decayed: ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- a Krzyś dzwoń tam jutro
  19. dziękuje za spota Pany i Panie:decayed: Tomuś...:notworthy:
  20. ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ---------- Lakiemu pw pisałem i też echo, czyżby już mu ta jego tak ten łańcuch skróciła, że synek bez tel i dostępu do netu został przez demoralizujący wpływ kolegów z a4 klubu ja ci zaraz skróce ale kark:wink: no było echo bo mnie na forum nie było...a na telefon nieszło dzwonic czy pisać?niestac cie czy darmowe minuty ci sie skonczyły? to kto wogóle bedzie dzisiej bo ja sie pokaze yy...to ja dziś spota se odpuszczę nie no przyjeżdzajcie ze wszystkich stron świata:decayed:
  21. ja tego nie robiłem...bo mnie to nie potrzebne:wink: chodzi mi o drzwi:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.