Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. owszem nie da się po wgraniu wsadu ale po pociągnięciu z każdych drzwi kabla...ponoć tak
  2. w postaci polskich dukatów:polew:
  3. o radio i skrzynie nie wiem za pewne kaju będzie wiedział a co do drzwi... w liczniku a6 nie ma takiej możliwości gdyż, w a6 było to zapisane w module komfortu...ale idzie to zrobić...ciągnąc z każdych drzwi, krańcówki do licznika:wink: jak się mylę to proszę poprawić, ale gdzieś tu wyczytałem właśnie tak:wink:
  4. no ja na pewno będę, Daniel i Natalia, Hammerek ponoć i ...yy...?! ja choćby na gorąca czekoladę pojadę
  5. moja tam jakoś wie co i jak:decayed:
  6. Wiem wiem, przepraszam za zamieszanie na prawdę nie wiem co bierzesz, ale curva musi być DOBRE:kox::polew:
  7. narazie jakieś braki...u blacharzy chyba są
  8. A o kostkę (i piny) do niego może pytałeś? no widzisz kaju, 25 zeta. Po robocie skoczę do magro, a wtyczkę mam taką samo kiedyś tam na szrocie "pożyczyłem":decayed: a co do teściowej...to o Niej raczej złego słowa nie powiem...raczej teściowi bym musiał ją zbić Powiedzcie mi jeszcze jedno...czy by szło licznik a4 po lifcie z fisem (biały) zaadoptować do passata z zielonym podświetleniem?? Bo kuzyn ma taki licznik i takiego passka
  9. tak się zastanawiam czy w moim przypadku nie podjechać do aso :whistling:i se zamówić nówka sztuka, bo jak widzę jakie są koszta wysyłki tego dupsika:facepalm: ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- dobra idę rezać...narazie teściowej klatkę na perliczki:decayed: a potem coś pomodze przy liczniku:wink:
  10. Qrcze jak dobrze, że w poliftach wszystkie ważniejsze czujniki były i nawet nie trzebabyło kabelka przeciągać z puszki ECU:wink: ---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- za pewne ten...jak to kajo pisał...z dwoma takimi kutasikami:decayed:
  11. spoko Staś...siedzimy do około 22 więc... ... "zobaczę co da się zrobić :wink:"
  12. w ten spotowy dzionek:decayed: ---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- Dziś spot wiem, do 19 jestem w robocie:thumbdown: skończysz o 19 i wio na spota:decayed: w najgorszym wypadku koło 20 będziesz a my troszku dłużej siedzimy:naughty:
  13. a powiedz mi jak to zrobiłeś jakiś czujnik czy cuś ?? ---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- i jak, gdzie podpiąłeś ??
  14. co za dzieńdzioł z niego...choc ja mam swoje:decayed:
  15. jak już skończę to przedstawię krok po kroku co było robione:wink: ...tylko kaju powiedz mi coś jeszcze... 14 -Brake light 15 -Washer fluid level 16 -Tail lights/dipped beams ... 14 to jest tylne światła, 15 poziom sprzyskiwaczy?!, a 16 ?? bo te trzy zmasowałem aby nic mi pomarańczowego nie świeciło
  16. Pierwsza to poliftowa bankowo, a drugi i trzeci link jest taki sam i jest to manetka do Avanta przed liftem - za***isty rarytas i cena jest na prawdę dobra za tą manetę. Ja się bujam ze swoimi w tej cenie polifowe i nie mogę sprzedać Grzesiek, za chwilkę Ci wrzucę fotkę ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ---------- Niestety nie mam fotki skręcenia. Delikatnie je przepleć ze sobą jak warkoczyk, o, nie mam innego porównania wporzo jakoś dam se radę...najwyżej zrobię warkoczyk i wrzucę foto i ocenisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.