Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety Polska i Polacy:facepalm: mnie ostatnio zielone wentylki zarąbali z felg stalowych ---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- miałem ot taki żywy akcent...miałem:whistling:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ojojojjj:facepalm:...szukaj na allegro nie długo za pewne się pojawią
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jeszcze godzina...nudzi mi się troszku...w piecu przyłożone, lampki oświecone, kawa wypita...nuda:facepalm:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a jaki duży kufer ma ta a6:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tiaa...i tłokiem w pysk dostanie, ale niech pamięta...jedynki są drogie:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
yhyy...musiałby mieć czym...lanosem:decayed: nie no koniec szydery:grin:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie mam pytań- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i prawidłowo:wink:i jadymy, yno kwestia jeszcze dogodanio:wink:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie mam tu telefonu w aucie został ...looknę czy go "gdzieś tu" nie ma:wink:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
napewno jest kolor ori Tak chyba z palety fiata 125p http://www.v10.pl/archiwum/serwis_informacyjny/tuning/fiat/125p_cultstyle/fiat_125p_cultstyle_13.jpg :shock3:to guru może ma wyklepanego fiata 125p:shock3::kox:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
on nawet jakby zgasił światła i wyłączył klimę by nie obciążać dodatkowo silnika to i tak by spalił start :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja dalej się zastanawiam:wink:...samemu tak jechać...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
już po zakupach...zapasy zrobione:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no fakt ostatnio coś ze wzrokiem mam:polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to dużo to raczej nie:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Znaczy się że będziesz? ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ---------- Dzisiaj piątek i mięsa się nie je jakbym tego właściciela w aucie koloru kości słoniowej słyszał to jest udupcona biel:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nie stać mnie na 2.5tdi tragedi nima oskubiesz dwoch dluznikow i wahy na rok mosz :grin: jo zaro spadom na gruba po bony, bo coś żrać trza:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no parę spraw załatwione:wink: i teraz jeszcze parę trzeba załatwić ---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- no nie powiem...weny my dostali do pisania:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ojj...czepiasz się szczegółów, to równie dobrze te znaczki na listwach tylnich:wink:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ano trzeba się doskonalić co nie:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
kuna PW looknij:wink:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
mnie tam takie cosik styknie na moje gabaryty idealne:decayed:---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- idę na obiadek:wink:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no właśnie te żem znalazł fotele, tylko kwestia zadzwonienia:wink: ---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ---------- do kogo te audi ?? ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- co do tej ałdi...ładna po zdjęciach widać, że drzwi nie były kitowane, bo ładnie linie się schodzą...przodek...kontrast kolorów ten sam ,więc może poprostu źle złożyli przy wymianie rozrządu i dlatego ta maska tak do góry "patrzy":wink: tylko troszku archaiczny silnik, lecz co do trwałości...nic do zarzucenia. tylko czemu w tytule 131 PS a w opisie ani wzmianiki- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Które? te za 3tyś? pisałem plus minus, aby nie rozgałeziać się o poszczególne dodatkowe graty:wink: - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81