Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. a bo mi się pokoleji wspomina co mam do pisania:grin:
  2. tak mają poduszki:wink: jak ktoś chce to mogę ze starych wypruć---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ---------- i oczywiście zapraszamy:wink: ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- no i właśnie Pany potrzebowałbym do tych foteli okablowanie...tzn. kostki wiązka od lędźwi i to samo do podgrzewania:whistling: albo gdzie najlepiej lub kogo atakować ??
  3. Ja commanderem zczytałem. Sam mi w sumie zczytał u Ciebie w ogóle się wszystko samo dzieje, pin sie czyta sam, klucze się kodują bez vaga.. a tak btw ciekawe czy ten licznik od vauxhalla nie będzie mi siał na radiu No mój licznik jest właśnie od niego commander ma to do siebie, że jak otworzysz diagnoze z licznikiem, to sam Ci odczyta PIN i pokaże, a co do kluczyka - jest w B5 procedura adaptacji z komputerem, jak i bez wiem wiem Panie, ja jak zamontuje to sie podzielę info czy sieje czy nie, no i w końcu będzie poświata czerwona na ringach przy przypier****niu mam też to i zayebiście to wygląda jak się jedzie:kox:
  4. na prawdę nic specjalnego AUDI A4 B5 LIFT FOTELE KUBEŁKOWE EUROPA KOMPLET (2872811496) - motoAllegro grzane z el.reg. lędźwiami:wink: w bądź razie fajnie trzymają na zakrętach:decayed: ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- dobra schodzę...Ż teraz wchodzi:wink:
  5. Witam:hi: za 20zł z wysyłką kosztował mnie 15zł + 5złwysyłka no to ślij... już Ci PW piszę
  6. wporzo...pamięc ludzka jest caszem zawodna:decayed: ---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- m3rvin tyś je ściul:polew::polew: Ewka Cię powiesi za jajca jak to looknie:decayed:
  7. ja prędzej niż znalazłem, baa...kolega mi zasugerował ten wątek:wink: sugerowałem się tym wątkiem i dużo nie powiem podstawowych rzeczy zrobiłem:wink: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-licznika-audi-a6-c5-72463/ i kolega Puncik pod koniec pierwszej strony (3 post od końca) napisał, jak to można rozwiązać. Ja nie wiem nie próbowałem bo potencjometr miałem stary:wink:
  8. no myśle, że sobie nie zapomniałeś o czymś ??
  9. no Was chyba "bozia opuściła" tyle stron żeście nadupali...Wy spać nie możecie :decayed:
  10. aż żem się curva popłakał ze śmiechu:polew::polew: a Ewka jak to zobaczyła, to tylko... i powiedziała "o ja pier**le":facepalm: :polew: ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- stołki zamontowane ? tak zamontowane...no i to mi chodziło...wygodnie i ładnie trzymają moje skromne gabaryty:decayed:
  11. :eusathink::eusathink: myślisz Ty, przecież wszyscy oni u nas siedzą a tam po prostu brud smród i ubóstwo :grin: ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- a co do auta to bys powiedzial lepiej że Cię cena gazu przy tankowaniu zabija i dlatego... Powie mi ktoś jak podłączyc zewnętrzny potencjometr do regulacji podświetlenia ?? ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- nawet obostrzenie wynosi 50 postów aby temat załozyć... to co mam o pogodzie u nich pisać... bez jaj :polew: jeśli masz licznik z a6 (juz sam się pogubiłem kto jaki ma:decayed:) to ja w swoim z a6 potencjoment wylutowałem z licznika (starego jeager) i wlutowałem do VDO. I to jest banalnie proste i pasuje plug & play:wink:---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- Pomyliłem sie:wink: to kolega grzesiek26sg miał kupić taki czujnik Danielu...za ile polskich dukatów ?? Bo jeśli to będzie więcej niż 35 PeLeNów z KW...to najzwyklej w świecie mi się nie opłaca:whistling:
  12. Ty dalej bez % ...ale spoko...po wypłacie się przełamiesz:decayed:
  13. ja teżjuż lepiej nic nie piszę, bo przy pierwszej lepszej okazji dostane wciry od Anki:vava: ---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- tylko czemu ja za wasza taktyke musze obrywac mogliscie mnie w niej tez uwzglednic hehe chyba ze zrobiliscie to specjalnie Pucek, Bulczasowa to najswiezsze zrodlo informacji moja szybciej znala date na BT niz ja hehehehe Bulczasowa jest przejebana, wie o wszystkim Kędzior, masz pecha, kupuj białe złoto i będzie po problemie, chociaż w sumie lepiej nie, bo jak już Ty się zaręczysz to każdy inny zaręczony musi się chajtać no tak...czyżbyś miał na myśli srebro:decayed:
  14. dopiero dotarłeś po spocie:shock3:?? 2.0 wolnossak ...niema się co dziwić ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- takim sedanem mógłbym śmigać a może Wojtuś prowadził, bo bardzo się "upminał" tylko było: brum, brum:decayed:
  15. no tak...za pewne nową stronę zacznę
  16. arre no to rzeźb...na pewno będziesz miał "chyt" na ten temat:naughty:
  17. nie wiem mnie po skasowaniu serwisu mam spokój i nic nie wyświetla potem poniżej (poprawka 3000) co zapłon się pojawia a tak nic mi nie pokazuje:mysli: i tam zaraz stary...tylko 3 lata starszy...no chyba że Ci chodzi, że zarośnięty jestem:decayed: edit. właśnie od 3000 po każdym kluczyku i zmniejsza się co 100km:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.