Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
po robo przy przed a jak wstanę o 12 to zaś i do robo na 14:facepalm:
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po robo przy przed a jak wstanę o 12 to zaś do robo na 14:facepalm:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kuna...zmieniłeś oblicze:naughty: ale chyba nie myszkowałeś w aucie Hammerka pod maską- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
podziękował za spota:wink: ...a teraz przy przed Arturoo...jak wstanę po 13 to zadzwonię- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: z wcześniejszej strony:polew:- Spoty Katowice i okolice
i również życzę Wszystkiego Najwspanialszego- Spoty Katowice i okolice
no widziałem te "cudo" śmiało można rzec... auto "bajkowego" Czesia:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i po kolyndzie...no nie powiym...gibko mu to sam poszło:decayed:- Spoty Katowice i okolice
pierlolę takie recaro:facepalm:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jak nie przyjadę na 19 to przyjadę troszku później, jak bd mógł ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- Zginął w dmuchanej kuli! - Na serio - - babol.pl łojojojjj....to o czym Tomuś napisał- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No właśnie nie bardzo i nie wiem czy dublować piny... Licznik po 2000 r. [b]connector for basic functions, 32-pin, blue[/b] (...) 21 -Door contact, driver's side (...) [b]connector for additional functions, 32-pin, green[/b] 1 -Door contact (all doors) (...) 6 -Tailgate (...) Reszta drzwi w szarej. A zbiornik wyrównawczy? Trzeba wymieniać na polifta czy nie? tak, trzeba wymieniac jak poliftowy fis wsadzasz bo inaczej bd darl morde z plynem, co do zegarka, mam palme bez wtyczki.. to ja to zrobiłeś i nie mam na myśli dragi:decayed:...i jak masz licznik (firma i a4,a6), bo już się pogubiłem.- Spoty Katowice i okolice
Stan Ty chyba nie szukasz wykrętu- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tee...o co Ci kaman?? rano między 7-8 nie szło wejść na forum...u Was też, bo inne stronki od szlaga:wink: Mi tez nie dzialalo. Komu nie pasowalo, ten dobrze wie no tonie byłem odosobniony:decayed: a se spotem u mnie wygląda to dziś tak...?! KOLĘDĘ mam więc myślę, że ksiądz ruszy troszku bardziej pupę...to wpadniemy:wink:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie...zwykły 4 zegarowy jeager a teraz mam vdo:wink: kapelonem trza zarzucić- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tee...o co Ci kaman?? rano między 7-8 nie szło wejść na forum...u Was też, bo inne stronki od szlaga:wink:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ojojojj...ten drugi chyba "zdechł" ze smrodu i obżygania:whistling:---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- trochę roboty jest ( moim zdaniem gra nie warta świeczki) i trzeba pamiętać, żeby po polerowaniu zabezpieczyć powierzchnię filtem UV 1. ykhymm... 2. tylne idzie raz dwa zrobić, ale przednie jak Stan pisał...bo długo się nie nacieszysz polerka:wink:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Voltomierz to pikuś, zadziała od razu jak założysz licznik, ostatnio Grzesiek z Żor zakładał taki licznik do siebie więc posiada świeże informacje, ja jakoś 3 miesiące temu też to robiłem i nieco jeszcze pamiętam, dodam że nie zawsze i nie wszystkim działa temperatura oleju - mi nie działa a mam ori czujnik w misce Ale nikt jak dotąd nie dowiedział się dlaczego tak jest, niby to wina samego licznika czyli jego wsadu, ale to też nie skutkowało więc ruletka Aaa, no to nieźle, może czujnik padnięty masz? ciekaw jestem jak jest to rozwiązane z tym czujnikiem, jaki to jest czujnik (czy podaje wartości poprzez opór). A nie myślałeś żeby dorezać czujnik oleju i podłączyć?mi tam z kolei na fisie nie zależy bo jakbym zobaczył spalanie to:shock3: a tak serio to teraz tankowałem i na 1160 km (3/4 jazdy w mieście) i 5.9 litra, więc jest okej:kox: co do licznika to poczekam, może ktoś z forum będzie sprzedawał poliftowy z dodatkowymi zegarami z elektronicznym zegarkiem, może być bez fisa, albo półfis, tylko mam już manetke do fisa i trochę jej szkoda żeby się kurzyła Czujnik jest chyba dobry bo ma też sygnalizować że jest mało oleju i sygnalizuje - nie tylko ja mam taki problem, ale jak się ociepli to założę taki inny no więc u mnie już wszystko działa w liczniku a6:decayed: prędkość, obrotomierz, temp. silnika, voltomierz, temp. oleju (ja miałem ori już zamontowany czujnik w misce) i poziom paliwa działał na odwrót. Tzn. pełny bak to pusty i vice versa:facepalm:, ale opanowane już i dobrze pokazuje. Alternatywa taka...albo pływak z a6 ( odwrotną rezystancję ma) albo pomodzić z a4. Sygnał ze spalania również miałem ori już zamontowane nie trzebabyło ciągnąć "druta":decayed: tylko podstawowe kable do manetki podpiąć. Jedynym wQrzającym problemem były ostrzeżenia spalonych żarówek i poziomu spryskiwaczy...wszystko ładne zmasowane i zapanowała ciemność na górnej części fisa:kox:. Chociaż kolega z forum już śle mi czujnik poziomu sprysków i se pomodzę, aby ładne pokazywało. Kable pod radio pociągnięte, aby pokazywało RDS na fisie, lecz na dzień dzisiejszy brak kluczyków do wyciągania:wink:. Jedyna różnica, która może flustrować, to brak info o otwartych drzwiach, ale też to jest do opanowania ( tylko trochę czasu potrzebuję a najbardziej wyższej temp.). Pociągnąc kabelki z krancówek do pewnego kabla w kostce od fisa, lecz osobiście to chyba zrobię z nudów, bo :wink:mnie to nie przeszkadza- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tam jest ich dwóch... ---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ---------- nic no...jadem na zakupy...zatankować- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
kulka im spier...ła z leksza żem się curva popłakał ze śmiechu, jak im pitła ta kuleczka:polew: no a nie mówię jak już na ten "kamieniołom" wleciała:facepalm: ja od jakiegoś dłuższego czasu i tak myślę...: "Rosja to nie kraj, to stan umysłu"- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
---------- Post dopisany 09-01-2013 at 08:01 ---------- Poprzedni post napisany 08-01-2013 at 15:22 ---------- yhyy...!? ...przywitam się sam ze sobą- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.