Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. dokładnie...Żona, Koledzy z forum, ałdi:decayed:
  2. curva dziś już drugi raz "-" u Stasia:facepalm:
  3. tiaaa...yhyy...i depresja murowana:polew: ---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------
  4. wpadaj...mam kanapę 180x220 ---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ---------- curva, ale żyd...widać, że komornik:facepalm:
  5. starzejesz się po dwóch no trzech drinach już nyny :polew::polew::polew::polew: ziomek.......2 były zanim kompa odpaliłem.....a 100 gram leję ....i nie jak siemian ......tylko wypijam no dobra dobra, kozak jesteś, żelki zostawię dla ciebie a tak na serio to bym jaśka na spacer zabrał a on akurat wyszedł aby do baru wstąpić
  6. i zaś kolejne więcej wyświetlenie:decayed:
  7. a wiesz jak to się nazywa potocznie ...?? ....pragnienie:decayed:
  8. a ja mam swoje winka robione:kox:
  9. spójrz na Bayer Full:wink: teraz nawet nutki po chińsku piszą i potężną kasiorkę trzepią
  10. wysłać kurierem ?? <br /><br /> ---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ---------- ja jutro jadę na zakupy, więc uzupełnię zapasy:naughty:
  11. disco maniak hehe ogólnie niezły szit, ale refren wpada w ucho niby niezły szit, ale zobacz...kilka "sklejek" słów i
  12. nie masz szans bo jeździsz ałdi:kox: ---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- żebyś Ty się za jaaaaaaakiś czas nie zepsuł ja jeszcze ze dwa razy mogę popsuć
  13. curva jeszcze tego by brakowało:facepalm::polew: jakbyś nie jeździł Audi, to byś już miał kropka i to jeszcze czarnym By5:decayed:
  14. no co...mnie to się podoba:naughty:
  15. curva jeszcze tego by brakowało:facepalm::polew:
  16. wrażenia nie do opisania:decayed:
  17. śledź temat http://a4-klub.pl/slaskie-91/slaskie-wypady-narciarsko-snowboardowo-pijackie-2012-2013-a-250269/ ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- a poza tym http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-19-01-2013-city-rock-255512/ curvus...ciekawe jak będę mieć w sobotę do roboty... wolne chłopie ja mam 31 dni wolnego...ale to jest sobota 2x więcej płatna, a dwie w miesiącu by się przydały:decayed:
  18. no to kolejne pssyyt:decayed: ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- Moja Ż już przekonana:naughty: możecie jechać w dwójkę, a przyjechać w trójkę hmm...byłoby dobrze:decayed:
  19. śledź temat http://a4-klub.pl/slaskie-91/slaskie-wypady-narciarsko-snowboardowo-pijackie-2012-2013-a-250269/ ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- a poza tym http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-19-01-2013-city-rock-255512/ curvus...ciekawe jak będę mieć w sobotę do roboty...
  20. ja nie jestem za bardzo znany...i nikt mnie nie zna:decayed: ---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- Moja Ż już przekonana:naughty:
  21. Kuna...jak już to: "równi i równiejsi" ...wszędzie tak jest:wink: ...ale spoko jak będzie Ci zależeć, to pojedziesz:wink: przy i filmie:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.