Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. a bo na żorskich cicho na sgl też, więc kolegów odwiedzam:decayed:
  2. Ty masz postanowienie noworoczne, więc się nie znasz:decayed: ...do Miszki:decayed:
  3. napisz do mirona...on potrafi znaleźć zgubę tego by nie znalazł haa...audi było też na stratę a jednak:kox: Ty curva nie znasz możliwości mirona:naughty: a może miałeś coś tam aby namierzyć satelitarnie:naughty:---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- oj są i ładnie wyglądają http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/ łaa...zayebiste:slina: Ale kosztuja fciul a na alledrogo ich nie było ostatnio... i kto to mów o kasie , kasa sie nie liczy - liczy sie mod ja na takie choruje i na pewno zawitaja u mnie i włacznik swiateł też w chromie musi być :slina: to musi być piynke Pane
  4. Bayerische Motoren Werke e46 touring, polift rzeczywiście bi em dablju:wink:
  5. normalnie szok prze 3 minuty nikt nic nie napisał a przed chwilą nie dawałem rady odświeżać strony:kox:
  6. turzol to co to za auto było na 3 litery ?? ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- czasem człowiek żyje w nieświadomości, popełnia błędy, błądzi ale grunt to odnaleźć dobrą drogę Gdzieś to słyszał? W klubie AA? w d*pie k**wa Emocje na bok. Widzę, że spotkania nie pomagają... mam bronka w lodówce - trenuję silną wolę choć jakby tam stała gorzała to już by było po zawodach a to ja miałbym dokładnie odwrotnie:wink:
  7. oj są i ładnie wyglądają http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/ łaa...zayebiste:slina:
  8. napisz do mirona...on potrafi znaleźć zgubę
  9. oj są i ładnie wyglądają poka bo nie umiem znaleźć
  10. czasem człowiek żyje w nieświadomości, popełnia błędy, błądzi ale grunt to odnaleźć dobrą drogę tja, coś w tym jest bo przez prawie rok bujałem się autem na 3-litery KIA ??
  11. a są takie w chromie ??
  12. ale chyba kierownik mnie oszczędził, że mam na 23 bo zawsze Ci co są po U lub L4 idą na rano. To będzie taki tydzień rozruchowy:facepalm:
  13. jest Audi i od razu życie stało się piękniejsze ale przez to, że masz audi oczywiście a nie, że nie pijesz?! Tak tylko pytam:decayed:
  14. Dołączył Dec 2008 Wiek 30 Imię F Miejscowość SK/ST Posty801 Model A4 B6 Nadwozie Avant Rocznik 2002 Silnik 1.8 T Napęd FWD Skrzynia Multitronic Spalanie jeszcze nie wiem Miszka...teraz to ten profil wygląda:kox:
  15. Turzol łykasz to jak tak do się dorzucam i zabieram sterowanie szyb o ile da się wyciągnąć same te guziki ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- jednak chyba wszyscy skacowani Jak to cena za calosc to warto łyknąć, ty wezmiesz co trza i ja turzol a czy ty nie zapodałeś kąpletu z a3 a nie... kOMpletu:decayed: ??
  16. Dawid...ja jutro będę cierpiał po 3 tyg. do roboty na 23:facepalm:
  17. dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie curva widać że ałdi...2 na prądzie a dwie typu korbotronik:facepalm: No z tym to jest tragedia! U mnie to samo! ani nie gadaj... kuzyn ma passka z 96' i ma 4:facepalm: Oszczędności qr**! I to auta z DE czy innych Europejskich państw maja takie opcje...Aż dziwne, że nikt nie chciał dopłacić co nieco! czasem to aż wstyd otwierać drzwi jak się widzi tylko dwa knefle:facepalm:
  18. psyytt...:beer:za tych co mają noworoczne postanowienia:polew:
  19. dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie curva widać że ałdi...2 na prądzie a dwie typu korbotronik:facepalm: No z tym to jest tragedia! U mnie to samo! ani nie gadaj... kuzyn ma passka z 96' i ma 4:facepalm:
  20. dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie curva widać że ałdi...2 na prądzie a dwie typu korbotronik:facepalm:
  21. ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- albo dobrze się kamuflujemy albo ściemniasz:whistling:
  22. aaa...no chyba, że byliście już "na fali":decayed:
  23. :decayed:yhyyy.... tak to na pewno była woda:naughty: ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- już mu wierzę ...sponiewierał się chłopak:facepalm:
  24. jazz:shock3:...Guru...nie pij:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.