Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Miszka a to na pewno jest fajka, że tak... ??
  2. ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- "STASIU...ktoś tu ostatnio pod 200KM podszedł, 197KM czy coś co on tam ma?? chyba w b6?? " to te pytanie ??---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- no co ---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------
  3. zresztą Mojej Ż powiedziałem, że prędzej Jej auto zostanie zmienione na jakieś ałdi, ale moje zostaje:decayed:
  4. no Moja Ż już za pewne czeka:whistling: ...ale poczeka i uśnie:decayed:
  5. hmm...mnie też się podoba Q, ale pierdzielę to, mam pewne auto i zostanie ze mną aż zgnije:wink:
  6. już działa...no dobra kto grzebał przy linku ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- już 4 min i nikt nic nie pisał
  7. no i ładnie...nic tylko życzę cierpliwości i kasy w rezaniu:decayed:
  8. kurde, już nie mam a ja mam jeszcze jedno...narazie 3 potem chyba jeszcze 4-te wlanę a ponadto Pane zadałem pytanie, na które może znasz pytanie a może nie:wink:---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- Tomek no to opijamy nowe autko:naughty:
  9. bierz ! ! ! spoko, bez sline zewnetrznego Można dorezać, takich z zew i wew nie ma wcale teraz klikam na te ałłłłdi i strona niedostępna
  10. tzn że Cię nie będzie...Qrcze Artura za pewne też ostatnio do paczek się przyzwyczaił
  11. no i kolejne piffko psyt...
  12. a ile jest w sumie? nika,miszka, turzol,ja,i jeszcze 2 sedany czarne widziałem jest jeszcze srebrny B5 sedan w kupie siła jakaś dziwna ta kupa:polew:
  13. ja też będę w czw:wink:
  14. STASIU...ktoś tu ostatnio pod 200KM podszedł, 197KM czy coś co on tam ma?? chyba w b6?? ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- Jakiej felgi szukasz albo już masz na oku? nie mam nic sprecyzowanego, chciałem łyknąć właśnie te flaty co były wystawione, ale ktoś był szybszy http://s1.postimage.org/i6sx1b72z/16052012215.jpg zobacz jak mniej więcej na Twojej by to wyglądało:wink: tylko 3cm wyżej to i tak by było -70:decayed:
  15. No to psssyt kawa i na Nocke To będziemy mogli poklikać bo ja też w pracy curva ja też mam od pon cały tydzień na nockę a ze mną nie chce nikt poklikać
  16. a Ty co ty tu curva robisz... a mnie się czepiasz ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Szpieguje i szukam nowych dłużników a co Ty na nowe audi chcesz narobić?? Tak Oferta - Audi RS5 - AUDI RS5 4.2 V8 450 KM QUATTRO KOLOR BIAŁY PERŁOWY CZARNA SKÓRA ŁĄCZONA Z ALCANTARĄ FOTELE SPORTOWE RS ELEKTRYCZNE FOTELE Audi A4 S4 RS4 340PS tuning / S-line Air ride (2911190067) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jak dla mnie ta druga starsza... ale te a5 pfu....rs5:wink: ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- ja zacząłem od foteli...na wiosnę turbo BRD, fmic, programik i parę jeszcze bzdetów:decayed: To ja już te bzdety mam za sobą. ale wiesz ja ma tylko b5 a tu to będzie raczej robiło robotęa właśnie powiedzcie mi ile uda mi się wyksztusić z 1.9 PD przy tym zestawie ?? a wtryski ? a jakie byś mi radził ?? bo to mnie dalej niż 170KM nie puści co?!
  17. Jakiej felgi szukasz albo już masz na oku? nie mam nic sprecyzowanego, chciałem łyknąć właśnie te flaty co były wystawione, ale ktoś był szybszy zobacz jak mniej więcej na Twojej by to wyglądało:wink:
  18. bo dziś od rana byłem w Kato a później w garażu Coś rezał? koła przeciepłech na zimówki bo się jeździć nie dało na letniakach Też muszę wreszcie to zrobić... czyżby śnieg spadł "mysli:
  19. ja zacząłem od foteli...na wiosnę turbo BRD, fmic, programik i parę jeszcze bzdetów:decayed: To ja już te bzdety mam za sobą. ale wiesz ja ma tylko b5 a tu to będzie raczej robiło robotęa właśnie powiedzcie mi ile uda mi się wyksztusić z 1.9 PD przy tym zestawie ??
  20. ja mam flaty i powiem , że wręcz idealnie pasują a one mają ET 43 (poprawcie jak się mylę) ale między spręzyną a felgą z przodu mam 2-3 mm miejsca więc chyba ET 48 nie wejdzie:kwasny:---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- popraiwam się ja mam 8.5" więc te 8" wejdzie jak Miszka pisze:wink:
  21. a Ty co ty tu curva robisz... a mnie się czepiasz ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Szpieguje i szukam nowych dłużników a co Ty na nowe audi chcesz narobić??
  22. ja zacząłem od foteli...na wiosnę turbo BRD, fmic, programik i parę jeszcze bzdetów:decayed:
  23. a Ty co ty tu curva robisz... a mnie się czepiasz ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.