Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
:shock3: ja pierdu co ja się dowiaduje...tylko problem w tym tkwi, że ta zielona jak na złość ma takie krótkie "kable", że trudność mam z wpięciem tej wtyczki do licznika:facepalm:. I obawiam się, że to może byc trudne...jakby miał ktoś jakieś foty podglądowe tej "skrętki" to bym se coś podobnego zrobił. I jeszcze jedno...czy jak już mam to pociągnięte, to mogę to podpiąć pod radio jak jest możliwość i czy muszą być takiej samej grubości kable co od wtyczki, bo ja mam takie innej grubości...fi 2,5 poprowadzone:decayed: Jeśli mi to nie potrzebne, to mi do szcześcia, to mogę obciąć to przy "lutach' i zrobić taką skrętkę i zaizolować- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
łosz curva... no to będziecie mieli nie zapomniany sylwek:facepalm: ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- no co spadam do wyrka bo jutro mała robótka czeka:wink: dobranoc:hi:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czemu splecione??5 -CAN high speed Display (high +) 6 -CAN high speed Display (low -) ...te dwa skręcone tak?? 7 -CAN high speed Display (screen)...a z tym co zrobić ??- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no wiesz...kluczyki to se jakoś sprawię, bo osobiście jestem strasznym pedantem jak coś jest ułamane, poobijane. itd lub mi skrzypi w środku. Tylko co to jest ta skrętka co kaju pisał ??- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w skrętce a co to takiego ?? i jak radzisz...to zostawię- Strefa Śmiechu
AUDI 90 QUATTRO - ZOSTAŃ KRÓLEM ZIMY ZA CZWÓRAKA:) (2908116965) - motoAllegro- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No to bardzo ładnie...teraz największym moim zmartwieniem jest wyciągnięcie radia bez tych kluczyków:kwasny: bo pływak już ogarnąłem, błedy spalonej żarówki i poziomu płynu spryskiwaczy też ogarnięte i tylko mi właśnie zostaje te radio na fisie. i jeszcze jedno...tzn, że mogę obciąć te pociągnięte kable CAN jak mi to nie będzie potrzebne?? Chyba, że kiedyś rns-a se sprawie to wtedy już będą musiały być pociągnięte??- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Symphony II gania tylko po CANie, więc z szarej wtyczki CAN H i CAN L analogicznie 5 i 6 pin, a w radiu po rozpisce. Jeśli nie ruszy od razu, to wtedy wchodzisz w licznik, adaptacja, w kanale 62 wpisujesz wartość 1 i powinno się pokazać RDS na FISie ---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ---------- "Dwójka" gania już tylko na CANach, nie ma w rozpisce radia "starej" komunikacji. czyli tak...11, 12, 13, podpinam odpowiednio do radyjka i tylko CAN z szarej kostki...5 i 6?? 7 nie podpinam?? I tak jak Kaju pisze...w radiu też będzie napisane gdzie się wpiąć?!---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- a d*pa jaśka...przepraszam Pany:facepalm: ...coś cały czas nie pasowało...chodzi o symphony I te pierwsze...sorki bardzo za zamieszanie:bag: czyli...mnie powinno już hulać jak podłączę z szarek kostki piny 11, 12, 13 ?? Jeszcze raz sorry za zamieszanie:wink:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
my na trzech 2 litry finki :slina: szczęściarz...jak ja bym tak chciał:slina: ten sylwwek był najgorszym jaki "przeżyłem":facepalm:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
GRZESIU chyba musimy sobie porozmawiać:baseball: f*ck...będzie wpiellol ---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- ojj...tak teraz to na pewno nie zaprzeczę- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany....czytam i czytam i czytam i ...znużenie mnie bierze... Mam polifta z 2000r białe podświetlenie 1/2fis jeager i podmienione na full fis VDO z a6...wszystko blaga, ale moje pytanie brzmi...aby mieć sygnał ze symphony II na fisie, muszę podłączyć: PIN 11 -Enable 12 -Clock 13 -Data ...do radia to okej (mam na kartce napisane, w które piny w radiu), ale czy również 5 -CAN high speed Display (high +) 6 -CAN high speed Display (low -) 7 -CAN high speed Display (screen) muszę z tej szarej kostki podłączać do radia?? Bo wrazie czego mam i CAN przedłużone do radia. Ale czy wpinać i do których pinów w radiu?? Pozdrawiam i NAJLEPSZEGO W TYM 2o13 ŻYCZĘ- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no no no...cóż to się dzieje...Pucek okej...powiedzmy, że te to normalne ale MIszka:shock3: ...no chyba, że ironią miało to zabrzmieć ---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ---------- ja myślę, że to jest od Pucka taktyka, aby młoda dała mu na jakiś czas spokój:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no Pucuś...tym samym wózku my jechali...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
gdzie to tak polewali Grzesiek? Przynajmniej nie masz tego problemu co 80% społeczeństwa w Nowy Rok, głowa Ci nie pęka u szwagra i szwagierki:doh:...pff...w ten dzień chciałbym się poczuć jak prawdziwy Polak:facepalm: a nie jak jakiś...normalnie brak słów:facepalm: ale pociesza mnie fakt, że zara będzie obiadek:slina:- Spoty Katowice i okolice
...do końca tego dnia:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
NAJWSPANIALSZEGO NA TEN ROK 2o13- Spoty Katowice i okolice
NAJWSPANIALSZEGO NA TEN NOWY 2o13 ...aby zdrówko pozwoliło (szczególnie Miszce wątroba:polew:) i wszelkiej pomyślności oraz powodzenia w życiu:wink:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
boshe...takiego sylwka to ja nigdy nie miałem...gdzie ja trafiłem:facepalm: od 19 do 2 niecałe 0.7 na trzech:cry::cry: no myślałem, że mnie rozpupi:doh:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
NAJWSPANIALSZEGO NA TEN NOWY ROK 2o13- Spoty Katowice i okolice
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.