Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Idź plac poodśnieżać pierlolę...tyle co mi potrzeba to autem poodśnieżam:decayed: ...po robo przy przed
  2. prawda...ale przeważnie o tej porze jakieś ludu jest:wink:...a przeglądam różne pierdołki i czasem zaglądam tu a tu cisza:whistling:
  3. w sprawie wiązek itp pisz do Siemiana tak......, ale jak pytałem o takie rzeczy do siebie to powiedział ,że nawet pytał u wujka ,który jest kustoszem w muzeum nie mieli na stanie i dzień dobry:hi: ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ---------- Qrdeee...?! Ale cisza się zrobiła wszędzie:whistling: co Wy na dupolotach śmigacie??
  4. wjedź na jakąś autostradę...i dawaj mu w palnik...przynajmniej turbince też ulżysz i przeczyścisz ją. Moje pierwsze wrażenie...zdupcone:facepalm:, ale jak dłużej pojeździłem:whistling:---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- a że się "czepią" to na pewno masz wskazówkę tego oleju lub ładowania za mocno wciśniętą
  5. Ok, dzięki. Jak myślisz MASATO jak kupie nowe BE to będzie dobrze czy lepiej zainwestowac w coś innego i tył auta nie będzie tak siadal ? ja bym kupił dobre 1BE, to nie będzie Ci tak siadać....zresztą w każdym aucie przy pełnym baku i powiedzmy ~80kg tył nie znacznie siądzie nawet u mnie na gwincie
  6. jeśli poważnie tojest ten meś, to zayebiście można go zrobić
  7. w sprawie wiązek itp pisz do Siemiana danke:decayed:
  8. nie trzeba mieć Q aby wyciągać kogoś z zasp:whistling:
  9. dlatego ja mam wrazie czego stary licznik już bez wskazówek z wyłączonym immo...jakbym coś zpichcił w tymm "nowym" liczniku:decayed:
  10. ta niebieska i zielona zostaje bez zmian tylko dokładasz i ingerujesz w szarej kostce:wink:
  11. Bo na razie muszę służbowo jeździć prywatnym a większa felga w śmiganiu na co dzień nie wchodzi w grę. Podobnie się ma gwint. No niestety nasze polskie drogi, powodzenia:wink: oj tam, oj tam...widziałeś jak ja jeżdżę i się da:decayed: no chyba, że gdzieś po drodze się trafi jakiś ponadwymiarowy próg:facepalm: a na zimę jest ustawione na -60:wink:
  12. dobra Pany...spadam miło było:wink:
  13. to idź teraz do sracza Byłem i nie ma tak źle. coś właśnie poczułem
  14. Ty to masz silną wolę
  15. no:decayed:
  16. jnie kumam ? a już też nie:polew:---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- kurde, już nie mam We wtorek wpadnę to uzupełnię do mnie możesz też wpaść w byle jaki dzień i też uzupełnić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.