Treść opublikowana przez Polko_V
-
Spoty Katowice i okolice
tak to już są te stany...Stasiu nie oszukuj się ...natury nie oszukasz:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
oczywiscie, polacz go jeszcze z wódka i qr** z Tobą hmmmmm.... wiem co myślisz... tez mi sie to niepodoba no to jest nas trzech...tylko Stasiu coś nie ten tegez:whistling:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
yy...kto i z kim...patrz [h=1]SPOTY KATOWICE i OKOLICE[/h] i kapniesz się
-
Spoty Katowice i okolice
oczywiscie, polacz go jeszcze z wódka i qr** z Tobą hmmmmm.... wiem co myślisz...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
napiszę ci to tak, dżentelmeni o kasie nie rozmawiają ano....więc odjebay się od moich napraw luźno do tego podchodzę :polew::polew: :decayed::decayed: nie nadajesz się do tego..... To Twoje zdanie, w praktyce wygląda to zupełnie inaczej Nie no Panowie, bo widzę że ja o kozie a wy o wozie. Koniec tematu. Też tak twierdzę że rodzina najważniejsza tyle w temacie żart na forum nigdy nie gadam o robocie.... PS. Weź do Kato swoją dziewczynę... coś mi opowiadała i nie skończyła..... Raczej nie ma takiej opcji nie lubi kebsów?? hmmmm ...???? warzywniak ???
-
Spoty Katowice i okolice
no... i choooj:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
oczywiscie, polacz go jeszcze z wódka curva... ja tego nie napisałem:polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobranoc:hi:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
napiszę ci to tak, dżentelmeni o kasie nie rozmawiają ano....więc odjebay się od moich napraw luźno do tego podchodzę :polew::polew: :polew: Arturku... tylko "ktoś uderzył o stół i nożyce się odezwały":polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jak to nie kupisz za kase? moja szczerosc zbudowales na alkoholu :polew::polew: Kuna niewiem gdzie ty robisz zajecia ludziom z kopalni ze zarabiaja 5-12tys na miecha, daj znac gdzie tyle placa na kopalni a zaraz tam sie przenosze teee...a Tyś se wątku nie pomylił ??
-
Spoty Katowice i okolice
a bedziemy cpac narkotyki? :grin::grin::polew::polew: Kokaina - Klopsztanga.eu - P?dź na plac! dobre w h*j :polew::polew::polew::polew::polew::polew: noo...rozpupiło mi system jak to 1 raz looknąłem:polew:---------- Post dopisany at 01:20 ---------- Poprzedni post napisany at 01:18 ---------- licencjata pisala 6miesiecy temu wiec napewno mnie nie klamie to Cię nieźle w ciula robi... robisz licencjata lub inż - to 3- 3,5 roku do tego uzupełniające mgr to plus 1,5 roku... a kaj tma doktor.... co za dekiel:facepalm: niepodlapales tematu widze :grin: albo napisala to Baska to pisz z sensem.. bo potem myślę, gdzie byłem, co robiłem "bo potem myślę" ...hmm..."gdzie byłem" ...w lodówce:decayed: "co robiłem" ...brałem browca:grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
koniec ...edit:wink:
-
Spoty Katowice i okolice
a bedziemy cpac narkotyki? :grin::grin::polew::polew: Kokaina - Klopsztanga.eu - P?dź na plac!
-
Spoty Katowice i okolice
a bedziemy cpac narkotyki? :grin::grin::polew::polew: ---------- Post dopisany at 01:04 ---------- Poprzedni post napisany at 01:02 ---------- moja odpada bo ma pisac prace doktorancka. WIEC JA JADE :kox::kox: jaką curva prace? nawciskała Ci nieźle widzę no juz ja pisze od 5miesiecy i przez to niema dla mnie czasu ojjj...biedactwo:grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jak dla mnie...mógłbym jeździć starym maluszkiem:wink: i wtedy Stanley by mógł mi dać kropka:grin: ...mam inne priorytety...a ałdi to moje hobby, które wrazie potrzeby poświęce:wink:
-
Spoty Katowice i okolice
mam uklady z zielonymim zalatwic ci kropka? :grin::grin::grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Stan...chcesz "piwo" bo Ci się należy:wink: dokładnie...mam w "rodzinie" małżeństwo co non-stop napierdzielają za kasą... jak dla mnie wraki ludzi i "człowieczeństwa":facepalm:
-
Spoty Katowice i okolice
moje szerokie spodie sa akurat w praniu :grin: ---------- Post dopisany at 00:49 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ---------- zdecydowanie wole ori wersje mi ostatnio w ucho wpadlo to: ---------- Post dopisany at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ---------- These chicks clappin’, and they ain’t using hands :decayed::decayed::kox: zdrowe.... ale zbyt wolne usnąć idzie:wink:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kwestia taka że nie mam teraz rodziny na utrzymaniu - nie ryzykuje za dużo więc staram się coś robić. Szczerze to chyba wpływ ludzi z którymi pracuję. Jak byś słyszał od szefa przed świętami że te "160tys które zarobił to mało" to by Cię szlag trafiał zleksza. Albo robił zajęcia ludziom z kopalni i dostawał wykaz ich wypłat 5-12 tys miesięcznie wyluzuj....z paciulokami mam doczynienia dziennie no dokładnie, bo zaczniesz łysieć jak Artur i zrobią Ci się zakola jak mi:grin: Artur ma te zakola od awarii a nie jak więszośc od ud :polew::polew::polew: a ja swoje se tłumaczę, że mam za ciasny hełm w robocie:facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co tu tak cicho:whistling:??
-
Spoty Katowice i okolice
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oave-jKePH0 przed chwilą na esce leciało...kaczki wymiatają
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kwestia taka że nie mam teraz rodziny na utrzymaniu - nie ryzykuje za dużo więc staram się coś robić. Szczerze to chyba wpływ ludzi z którymi pracuję. Jak byś słyszał od szefa przed świętami że te "160tys które zarobił to mało" to by Cię szlag trafiał zleksza. Albo robił zajęcia ludziom z kopalni i dostawał wykaz ich wypłat 5-12 tys miesięcznie wyluzuj....z paciulokami mam doczynienia dziennie no dokładnie, bo zaczniesz łysieć jak Artur i zrobią Ci się zakola jak mi:grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak dorobisz się wizyty swojego szefa bo cię puszczą z torbami, znając co niektórych to wszyscy będa mieli 20% rabatu na ilości jakie przyjmują :polew::polew::polew: starzejesz się po dwóch no trzech drinach już nyny :polew::polew::polew::polew: ziomek.......2 były zanim kompa odpaliłem.....a 100 gram leję ....i nie jak siemian ......tylko wypijam no dobra dobra, kozak jesteś, żelki zostawię dla ciebie a tak na serio to bym jaśka na spacer zabrał a on akurat wyszedł ---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ---------- cza kiedy w piątek grila zrobić no trza zrobić tam i jasiek pójdzie dobrowolnie i standardowo....Minio ,Ty i ja na masce Kamila jak po mnieprzyjedzie no ja na masce nie skończyłem tylko w domu biurko się podemną "poddało" jakieś podejrzane te wasze zabawy na masce o i Endrjiu się pojawił ---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ---------- ehhh...co za psuja...przecież już wszystko popsułeś
-
Spoty Katowice i okolice
może pogadamy o pogodzie, bynajmniej nagrody nie otrzymam:grin:
-
Spoty Katowice i okolice
ja się już nie odzywam:decayed: