Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no nie powiem...już nie pamiętam takiej yympłeski:kox:
  2. dobry...?? Baa...najlepsze są spontany:kox:
  3. :polew: ...a mało Ci jeszcze:grin: no już wychodzę z letargu i można by małe co nieco walnąć tzn. że masz bardzo dobry metabolizm:grin: ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- co złego to nie my Kto wpadł na ten szalony pomysł żeby jechać do Was ? o to pytaj trzeźwych pojęcia nie mam wsadzili mnie do auta i zawieźli do domu pierwsze słowo Baśka powiedziała, ale drugie i toczące się przez dobre pół godziny na dworze krzyczała Twoja Luba:grin: krzycząc: "...jedziemy do Dimanów!!":decayed:
  4. :polew: ...a mało Ci jeszcze:grin:
  5. ja mam na rano cały tydzień
  6. Ja teraz "delektuję się" żywczykiem:wink:
  7. cytuj normalnie bo kurde połapać sie nie idzie.. bo w koncu miska jest najlepszym rozwiązaniem, bo jakby cos sie działo to będziesz wiedzial, po za tym emulator nie pokazuje temp oliwy... a przy butowaniu sie przydaje... no...przydaje się, szczególnie jak się jedziesz 30km z butem w podłodze:whistling: i temp. oliwy ~125*C:whistling: a silnika 95*C
  8. Będzie, musi być Zapisz się z laską, wpłać zaliczkę a najwyżej jak się rozmyślisz to ją wykreślą i dopłacisz tylko różnicę za siebie Ps. O iile pojedziesz, bo skoro olewasz imprezy klubowe to z BT może być to samo Pucuś widziałeś...już jesteśmy "w menu" na BT:decayed:w czw. wszystko do ogarnięcia, zależy jak będę robił w tym tygodniu przed BT:wink:
  9. no to psssyyt...
  10. jam się zapisał i zaliczkę wpłacił za 2 osóbki i we pt. ruszamy:wink:
  11. a ja sobie tera zrobię pssyyt... bo jakoś o 4 nad ranem już mnie nie chciało:grin:
  12. Nie, nie boli, tylko nie wiem co masz na myśli z tą głową, czy to że zayebałem o szybę siedząc w bagażniku, czy to przez alkohol o te pierwsze, bo wiem że te drugie Cię raczej nie zniszczy:decayed:
  13. przecież byłeś z nami non-stop...ciałem i duchem jak se chrapłeś i właśnie dokładnie tak...Dimek "chatka na drzewie" wyyebana w kosmos:kox: i ogólnie:kox:
  14. soprano impreska się później przeniosła do Knurowa:whistling:
  15. A kogoż moje oczęta tu uwidziały:wink:i dzień dobry:hi:
  16. Pucuś głowka cała:grin: curva fajnie było tyl,o następnym razem ja będę pił chociaż bym miał jechać z kato 2h:facepalm:
  17. przecież byłeś z nami non-stop...ciałem i duchem jak se chrapłeś
  18. i co tam pijoczki:naughty:
  19. Jak to jego uwidzi, to koniec ze spotami do odwołania ty sie nie ciesz bo ostatnio jak byłeś z twoja to potem sie juz nie pokazałeś pewnie pierwszy a zarazem ostatni raz była:grin:
  20. łoojj...---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- posty nabija pomyliło mu się troszku...
  21. Pane...a Ty jedziesz na CR ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.